Niestety, ta okazja już wygasła
Zegarek automat FIYTA Photographer Skeleton Collection massdrop
64° Zakończono

Zegarek automat FIYTA Photographer Skeleton Collection massdrop

930zł1.800zł-48%Drop Okazje
35
lut 6.Dostawa z: Stany Zjednoczone

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena z wysyłką do Polski: 246,99 USD.
Zegarek jest trudnostępny. Można go znaleźć za ok. 1.800 zł.

Sprzedawcą jest massdrop, więc jest duże prawdopodobieństwo wpadnięcia paczki na cło. Jeżeli tak się stanie, będziemy musieli dodatkowo zapłacić Vat i opłaty - łącznie ok. 240zł.

Tym razem kolejny model uznanej chińskiej marki FIYTA.

Zdecydowanie polecam zapoznanie się z marką. Uważam, że firma jest naprawdę warta uwagi. FIYTA to 100% Chinol, ale jednak jest to wyjątkowy Chinol. Marka powstała w 1987 roku i od tamtej pory próbuje mozolnie wspinać się na piramidę prestiżu. Firma postawiła sobie za cel walkę o uznanie wśród zamożnej klienteli. W ofercie ma modele wykonane z tak egzotyczych materiałów, jak wolfram, czy ceramika, czy też nieśmiertelne złoto i diamenty. Zegarek tej firmy został wysłany w kosmos. Ceny modeli potrafią sięgać kilkudziesięciu tysięcy USD.
Więcej w linku:
luxtime.pl/fiyta

 • FIYTA
 • Mechanizm: Miyota 8215 21-jewel automatic
 • Rezerwa chodu: 40 godzin
 • Materiał obudowy: stal nierdzewna
 • Szkiełko: szafirowe
 • Dekielek: przeszklony
 • Średnica koperty: 42 mm
 • Grubość koperty: 12 mm
 • Uszy: 20 mm
 • Wodoodporność: 50 m (164 ft)


Dostępne również inne wersje kolorystyczne:
138146.jpg
138146.jpg-5 USD:
138146.jpg138146.jpg138146.jpg138146.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Drop Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
coobah06/02/2019 16:38

Fjuta?Czekałem na ten komentarz. Witamy mentalną gimbazę.
Edytowane przez: "krzychu78" lut 6.
Fjuta?
35 Komentarzy
Fjuta?
coobah06/02/2019 16:38

Fjuta?Czekałem na ten komentarz. Witamy mentalną gimbazę.
Edytowane przez: "krzychu78" lut 6.
krzychu7806/02/2019 16:39

Czekałem na ten komentarz. Witamy mentalna gimbazę.


Również witam mentalną gimbazę. Podobnie myślimy, widzę...
coobah06/02/2019 16:41

Również witam mentalną gimbazę. Podobnie myślimy, widzę...Przyzwyczaiłem się. W każdej okazji tej firmy musi się pojawić jakiś wielbiciel kloacznego humoru.
Oriencik to to nie jest
Co kto lubi, ale dziwaczny
Piękny
Ale masz fiuta buhaha
Fajny... okienko z bebechami robi swoje czas na plusa +
Przekombinowany jak polonez atu
Piękność! Szkoda że po ostatnim zegarku nie smierdze groszem na kolejny zakup
Poluje na ten typ ale jak większość modeli tej marki mnie przekonuje tak ten sprawia wrażenie zrobionego z kiepskich materiałów. Taki 500 zl nie więcej...
Czyli cło, VAT i opłaty
Surowy taki, wezmę... W sumie mogę jakiś czas mieszkać w garażu ➕
CeeRIPe06/02/2019 18:00

Surowy taki, wezmę... W sumie mogę jakiś czas mieszkać w garażu ➕Ja jestem wielbicielem teoretykiem firmy. Wstawiam te zegarki, choć sam nie mam jeszcze żadnego egzemplarza. Kiedyś w końcu uzbieram Zaintrygował mnie sam producent - Chińczyk dobitnie przeczący opiniom o chińskiej tandecie, które, w co trudno uwierzyć, nadal pokutują w społeczeństwie. Ciekawa przeciwwaga dla wynalazków typu Skmei.
Niby fajny ale jakiś taki mało czytelny się wydaje. W ogole to wszystkie modele wyglądają podobnie..
Beyond2 min

Niby fajny ale jakiś taki mało czytelny się wydaje. W ogole to wszystkie mo …Niby fajny ale jakiś taki mało czytelny się wydaje. W ogole to wszystkie modele wyglądają podobnie..Nie bardzo wiem, co masz na myśli mówiąc, że wszystkie modele wyglądają podobnie:
google.com/sea…837
krzychu7806/02/2019 18:05

Ja jestem wielbicielem teoretykiem firmy. Wstawiam te zegarki, choć sam …Ja jestem wielbicielem teoretykiem firmy. Wstawiam te zegarki, choć sam nie mam jeszcze żadnego egzemplarza. Kiedyś w końcu uzbieram Zaintrygował mnie sam producent - Chińczyk dobitnie przeczący opiniom o chińskiej tandecie, które, w co trudno uwierzyć, nadal pokutują w społeczeństwie. Ciekawa przeciwwaga dla wynalazków typu Skmei.


Znów wchodzi w grę mój wiek, trochę zgred. Kobiety chodzą do kosmetyczki, na paznokcie itp. itd. Ja co dwa tygodnie do fryzjera (od czternastu lat do tego samego), a jedyną biżuterią dla mnie jest obrączka i zegarek. Niekoniecznie wskazujący właściwą godzinę. Po prostu ma dobrze wyglądać, odpowiednio do ubioru i sytuacji. Znów chrzanię.
CeeRIPe06/02/2019 18:19

Znów wchodzi w grę mój wiek, trochę zgred. Kobiety chodzą do kosmetyczki, n …Znów wchodzi w grę mój wiek, trochę zgred. Kobiety chodzą do kosmetyczki, na paznokcie itp. itd. Ja co dwa tygodnie do fryzjera (od czternastu lat do tego samego), a jedyną biżuterią dla mnie jest obrączka i zegarek. Niekoniecznie wskazujący właściwą godzinę. Po prostu ma dobrze wyglądać, odpowiednio do ubioru i sytuacji. Znów chrzanię.Jak ja Cię dobrze rozumiem. Tylko wytłumacz ten argument, że zegarek nie musi wskazywać dokładnej godziny ludziom, którzy w dyskusji na temat zegarków kwarcowych i mechanicznych postulują wyższość tych pierwszych, argumentując: "bo są dokładniejsze".
Ja też uwielbiam zegarki, ale niestety budżet nie pozwala na zbyt wiele szaleństw. Choć gdybym chciał kupić wszystkie zegarki, które mi się podobają, chyba bym się musiał nazywać Kulczyk.
krzychu7813 min

Jak ja Cię dobrze rozumiem. Tylko wytłumacz ten argument, że zegarek nie mu …Jak ja Cię dobrze rozumiem. Tylko wytłumacz ten argument, że zegarek nie musi wskazywać dokładnej godziny ludziom, którzy w dyskusji na temat zegarków kwarcowych i mechanicznych postulują wyższość tych pierwszych, argumentując: "bo są dokładniejsze".Ja też uwielbiam zegarki, ale niestety budżet nie pozwala na zbyt wiele szaleństw. Choć gdybym chciał kupić wszystkie zegarki, które mi się podobają, chyba bym się musiał nazywać Kulczyk.


Wiem co jest. Krzychu z rocznika 78
Nie mam zamiaru nikomu niczego tłumaczyć. Zostaję tam gdzie jestem. Takiego siebie wymyśliłem i jestem najlepszą wersją siebie. Lekko pachnący naftaliną, ale przynajmniej w swoim stylu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst