Niestety, ta okazja już wygasła
Zegar LED Digoo DG DM2 za $5.99 / ~23zł
369° Zakończono

Zegar LED Digoo DG DM2 za $5.99 / ~23zł

23złBanggood Okazje
92
lis 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zegar LED Digoo DG DM2 za $5.99 / ~23zł z kuponem : BGDM22


Zegar posiada alarm oraz funkcję drzemki. Zegar można ustawić w 3 kolorach wyświetlania godziny.
200881.jpg200881.jpg
Aktualizacje społecznościowe
92 Komentarze
Brałbym, gdyby tylko miał min. 2 alarmy... może tak kupić 2 sztuki?
Kupione dzięki
Dzięki 😁
Zakupiony
to musi byc na kablu podlaczone?
Dzięki również kupilem . Revolutem wyszło 23.44zl . Za taki gadżet myślę że warto
Przepraszam za małego offtopa, ale poleci ktoś może jakieś sensowne sprawdzone radio z czytelnym zegarem (zasilane sieciowo), tak żeby w kuchni gdzieś zamontować i czasem podczas gotowania puścić? Wiem, że zwykle w takich radyjkach są montowane głośniczki-pierdziawki o średnicy powiedzmy około 3 cali i ciężko o dobrą jakość dźwięku, ale może ktoś zna model, który jako-tako zabrzmi i nagłośni kuchnie (tak, wiem - słowo "nagłośni" to przesada).
Ładnie na żywo wygląda?
arkopolo08/11/2019 11:05

Przepraszam za małego offtopa, ale poleci ktoś może jakieś sensowne spr …Przepraszam za małego offtopa, ale poleci ktoś może jakieś sensowne sprawdzone radio z czytelnym zegarem (zasilane sieciowo), tak żeby w kuchni gdzieś zamontować i czasem podczas gotowania puścić? Wiem, że zwykle w takich radyjkach są montowane głośniczki-pierdziawki o średnicy powiedzmy około 3 cali i ciężko o dobrą jakość dźwięku, ale może ktoś zna model, który jako-tako zabrzmi i nagłośni kuchnie (tak, wiem - słowo "nagłośni" to przesada).


Polecam takie cudo, kupione na pricebug Amazon chyba za ok 30 zł. Jak na takie małe cudo gra fajnie i głośno, nie pierdzi. Posiada czytnik kart microsd oraz Bluetooth oraz oczywiście radio.
3134710-0t7Pn.jpg3134710-O4ump.jpg
Edytowane przez: "Mariohyper" lis 8. 2019
Kinky08/11/2019 11:08

Ładnie na żywo wygląda?


Ktoś ma tu problem z kolorem niebieskim, ale można zobaczyc jak wygląda.
Mariohyper08/11/2019 11:09

Polecam takie cudo, kupione na pricebug Amazon chyba za ok 30 zł. Jak na …Polecam takie cudo, kupione na pricebug Amazon chyba za ok 30 zł. Jak na takie małe cudo gra fajnie i głośno, nie pierdzi. Posiada czytnik kart microsd oraz Bluetooth oraz oczywiście radio. [Obrazek] [Obrazek]


Kluczowe dla mnie jest, że "nie pierdzi". A i obecność czytnika kart i funkcji Bluetooth również na plus.
Czegoś takiego właśnie poszukuję. Dzięki!
arkopolo08/11/2019 11:23

Kluczowe dla mnie jest, że "nie pierdzi". A i obecność czytnika kart i fu …Kluczowe dla mnie jest, że "nie pierdzi". A i obecność czytnika kart i funkcji Bluetooth również na plus.Czegoś takiego właśnie poszukuję. Dzięki!


Posiada dość dobry akumulator, na dość długi czas wystarcza aby słychać muzyki bez kabla. Nic nie stoi na przeszkodzie aby radio było podłączone do ładowarki przez kabel micro USB. Na tak małe radio dobrze gra i głośno. Czasami zabieram go na działkę i w zupełności wystarcza aby zdenerwować sąsiadów na działce obok. na YouTube są filmiki z recenzjami.
Edytowane przez: "Mariohyper" lis 8. 2019
Mariohyper08/11/2019 11:24

Posiada dość dobry akumulator, na dość długi czas wystarcza aby słychać muz …Posiada dość dobry akumulator, na dość długi czas wystarcza aby słychać muzyki bez kabla. Nic nie stoi na przeszkodzie aby radio było podłączone do ładowarki przez kabel micro USB. Na tak małe radio dobrze gra i głośno. Czasami zabieram go na działkę i w zupełności wystarcza aby zdenerwować sąsiadów na działce obok. na YouTube są filmiki z recenzjami.


Fajnie, że udało Ci się ustrzelić za 3 dychy, natomiast obecnie kosztuje około 30, ale EUR trochę mnie to blokuje.
Dzięki! tego mi było trzeba Podświetlenie godziny działa na jakiej zasadzie? Baterie podtrzymują czy musi być na jakimś kablu?Wystarczy USB czy jest jakiś zasilający?
Kabel zasilający jest, tylko potrzebujesz zwykłej ładowarki do tel., w którą go wpinasz. Pod prądem godzina cały czas się wyświetla, na bateriach tylko na kilka sek. po wciśnięciu przycisku.
arkopolo08/11/2019 11:05

Przepraszam za małego offtopa, ale poleci ktoś może jakieś sensowne spr …Przepraszam za małego offtopa, ale poleci ktoś może jakieś sensowne sprawdzone radio z czytelnym zegarem (zasilane sieciowo), tak żeby w kuchni gdzieś zamontować i czasem podczas gotowania puścić? Wiem, że zwykle w takich radyjkach są montowane głośniczki-pierdziawki o średnicy powiedzmy około 3 cali i ciężko o dobrą jakość dźwięku, ale może ktoś zna model, który jako-tako zabrzmi i nagłośni kuchnie (tak, wiem - słowo "nagłośni" to przesada).wykop.pl/wpi…99/


Zamówiłem coś takiego za niecałe 40 zł, jak przyjdzie zdam relacje...
arkopolo08/11/2019 11:41

Fajnie, że udało Ci się ustrzelić za 3 dychy, natomiast obecnie kosztuje ok …Fajnie, że udało Ci się ustrzelić za 3 dychy, natomiast obecnie kosztuje około 30, ale EUR trochę mnie to blokuje.


Poczekaj na czarny piątek amazon. Też widziałem na pewnym portalu aukcyjnym za 70 zł ten AncordWorks.
arkopolo08/11/2019 11:41

Fajnie, że udało Ci się ustrzelić za 3 dychy, natomiast obecnie kosztuje ok …Fajnie, że udało Ci się ustrzelić za 3 dychy, natomiast obecnie kosztuje około 30, ale EUR trochę mnie to blokuje.


Na olx ktoś sprzedaje za 70 zł. Zawsze możesz poczekac na czarny piatek na Amazon.
Mariohyper08/11/2019 12:00

Na olx ktoś sprzedaje za 70 zł. Zawsze możesz poczekac na czarny piatek na …Na olx ktoś sprzedaje za 70 zł. Zawsze możesz poczekac na czarny piatek na Amazon.


tak - widziałem to ogłoszenie. tak - poczekam na BF, będę się rozglądał.
Mariohyper08/11/2019 11:09

Polecam takie cudo, kupione na pricebug Amazon chyba za ok 30 zł. Jak na …Polecam takie cudo, kupione na pricebug Amazon chyba za ok 30 zł. Jak na takie małe cudo gra fajnie i głośno, nie pierdzi. Posiada czytnik kart microsd oraz Bluetooth oraz oczywiście radio. [Obrazek] [Obrazek]


Też go kupiłem już w zeszłym roku, niestety jako zegar do domu raczej odpada, po pewnym czasie nie używania sam się wyłącza, nie wiem jak na kablu bo nie sprawdzałem ale bez kabla sprawdza się tylko jako głośnik, gra oczywiście ładnie, bas też spoko, do denerwowania sąsiadów idealne rozwiązanie.
marcin.nawrocki08/11/2019 14:29

Też go kupiłem już w zeszłym roku, niestety jako zegar do domu raczej odp …Też go kupiłem już w zeszłym roku, niestety jako zegar do domu raczej odpada, po pewnym czasie nie używania sam się wyłącza, nie wiem jak na kablu bo nie sprawdzałem ale bez kabla sprawdza się tylko jako głośnik, gra oczywiście ładnie, bas też spoko, do denerwowania sąsiadów idealne rozwiązanie.


Na kablu zegar świeci nieprzerwanie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst