Niestety, ta okazja już wygasła
Zegar / Budzik LED 12/24H z ładowarką indukcyjną i termometrem 9.99usd + 2,5usd wysyłka
327° Zakończono

Zegar / Budzik LED 12/24H z ładowarką indukcyjną i termometrem 9.99usd + 2,5usd wysyłka

39,82zł104zł-62% 9,53zł Banggood Okazje
22
sie 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zegar / Budzik LED 12/24H z ładowarką indukcyjną i termometrem.
- wysyłka z CN
- aby uzyskać cenę z okazji należy użyć kodu.

Fajny gadżet - poranne all-in-one szkoda ,że kawy nie robi ;D

Link do wideo na youtube

Cechy produktu:
- Ładowarka bezprzewodowa - indukcyjna do np telefonu (współpracuje z iOS, Android, Windows Mobile).
- Zmienny tryb pracy (12h am/pm lub 24h)
- Alarm / Budzik ( możliwość ustawienia trzech )
- Termometr (Celsius oraz Fahrenheit).
- Tryb power-saving.
- Ciekawy - minimalistyczny design.

Specyfikacja:
- Materiał ABS
- Kolor Czarny
- Waga 194g
- Wymiary 160 x 75 x 40mm
- Prąd wyj. 5V / 1A
- Prąd wej. 5V / 1.5A
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Dokładnie w tej cenie jest w sieciówce Action, dostępne od ręki
Takie czasomierze nie posiadają kwarców, bazują na częstotliwości sieci elektrycznej do wyliczenia taktu. Parametry sieci elektrycznej niestety pływają, wpięcie tego rodzaju urządzenia za ups-a rozwiązuje problem dokładności.
22 Komentarze
przy tej prędkości ładowania, to idealne żeby zostawić telefon do ładowania na noc
matuxus05/08/2020 08:12

przy tej prędkości ładowania, to idealne żeby zostawić telefon do łado …przy tej prędkości ładowania, to idealne żeby zostawić telefon do ładowania na noc


o to to
Dokładnie w tej cenie jest w sieciówce Action, dostępne od ręki
Mi wychodzi tak
4856176-VreJD.jpg
Nie polecam, zegarek to jakiś żart - po tygodniu spieszy się o 10 minut, ładowanie raczej powolne, funkcji budzika nie używałem.
thorus05/08/2020 08:57

Nie polecam, zegarek to jakiś żart - po tygodniu spieszy się o 10 minut, ła …Nie polecam, zegarek to jakiś żart - po tygodniu spieszy się o 10 minut, ładowanie raczej powolne, funkcji budzika nie używałem.Ale masz od MyFriendów czy z Actiona ?
A tak swoją drogą to trzeba mieć talent żeby zrobić spieszaący zegarek cyfrowy
Edytowane przez: "Bartomiej_Ziba" sie 5.
Bartomiej_Ziba05/08/2020 09:25

Ale masz od MyFriendów czy z Actiona ? A tak swoją drogą to trzeba mieć tal …Ale masz od MyFriendów czy z Actiona ? A tak swoją drogą to trzeba mieć talent żeby zrobić spieszaący zegarek cyfrowy


Hah, to chyba mało widziales, u mnie jeden spieszy a inny spóźnia, na szczęście nie pełnia rolę głównych zegarów, chociaż co kilka miesięcy muszę te kilka minut korygować. (nie mówię o zegarach z okazji)
Edytowane przez: "1234sdg131" sie 5.
Bartomiej_Ziba05/08/2020 09:25

Ale masz od MyFriendów czy z Actiona ? A tak swoją drogą to trzeba mieć tal …Ale masz od MyFriendów czy z Actiona ? A tak swoją drogą to trzeba mieć talent żeby zrobić spieszaący zegarek cyfrowyKupowałem na Banggood w podobnej cenie.
Takie czasomierze nie posiadają kwarców, bazują na częstotliwości sieci elektrycznej do wyliczenia taktu. Parametry sieci elektrycznej niestety pływają, wpięcie tego rodzaju urządzenia za ups-a rozwiązuje problem dokładności.
U mnie zegarek chodzi dobrze, za to termometr caly czas pokazuje 25 stopni,chyba ze tel sie laduje to skacze do 27, pojdzie na reklamacje do action
Edytowane przez: "Karczi" sie 5.
Jak dla mnie to pewniejszy zakup z Polski. Pewnie że można czekać 2-3 miechy ale lepiej zapłacić za coś co będę mieć za dwa dni: allegro.pl/ofe…086
W Action to samo dostępne od ręki (jeśli ktoś ma w pobliżu ten sklep).


4861676-YRmmS.jpg
thorus05/08/2020 08:57

Nie polecam, zegarek to jakiś żart - po tygodniu spieszy się o 10 minut, ła …Nie polecam, zegarek to jakiś żart - po tygodniu spieszy się o 10 minut, ładowanie raczej powolne, funkcji budzika nie używałem.


ten zegarek jest po prostu szybszy od innych zegarków - można się tym chwalić
Fajny gadżet
MaxAnonim05/08/2020 12:23

[…]Parametry sieci elektrycznej niestety pływają, wpięcie tego rodzaju urzą …[…]Parametry sieci elektrycznej niestety pływają, wpięcie tego rodzaju urządzenia za ups-a rozwiązuje problem dokładności.Poprzesz swoje stwierdzenie o UPS'ach jakimikolwiek wiarygodnymi dowodami?
szopen06/08/2020 15:14

Poprzesz swoje stwierdzenie o UPS'ach jakimikolwiek wiarygodnymi dowodami?Proszę sprawdzić specyfikacje jakiegokolwiek markowego ups-a jakie normy spełnia i jakie maksymalne deklarowane odchylenia ma na wyjściu.
Proszę również sprawdzić napięcie oraz częstotliwość sieci oświetleniowej o różnych porach dnia, tak dla porównania.
A przede wszystkim proszę sprawdzić jakie parametry przyłącza są gwarantowane na umowie z dostawcą energii elektrycznej, o ile są odnotowane dopuszczalne odchylenia.
Zaręczam ze różnice będą na korzyść ups-a, jak duże - to proszę sprawdzić we własnym zakresie.
MaxAnonim06/08/2020 15:33

Proszę sprawdzić specyfikacje jakiegokolwiek markowego ups-a jakie normy s …Proszę sprawdzić specyfikacje jakiegokolwiek markowego ups-a jakie normy spełnia i jakie maksymalne deklarowane odchylenia ma na wyjściu. Proszę również sprawdzić napięcie oraz częstotliwość sieci oświetleniowej o różnych porach dnia, tak dla porównania.A przede wszystkim proszę sprawdzić jakie parametry przyłącza są gwarantowane na umowie z dostawcą energii elektrycznej, o ile są odnotowane dopuszczalne odchylenia.Zaręczam ze różnice będą na korzyść ups-a, jak duże - to proszę sprawdzić we własnym zakresie.


Zastanawiam się czy zdajesz sobie sprawę, że cały czas na falowniku pracują TYLKO UPS'y online (ciekawe jaki % pepperowiczów chociaż widziało taki "na żywo"), a i tak zazwyczaj działają w pełni synchronicznie z częstotliwością sieci, wszystkie pozostałe konstrukcje przełączają się na falownik tylko w warunkach szczególnych (zanik zasilania itp.).
Aby wskazanie czasu na podstawie częstotliwości sieci było dokładne, długoterminowa stabilność częstotliwości musi być rzędu jednej milionowej Hz…
Gdybyś to napisał jakieś 20-30 lat temu miałbyś pewnie rację, ale przez ten czas wiele się zmieniło - generalnie polecam eksperyment
Edytowane przez: "szopen" sie 6.
szopen06/08/2020 18:45

Zastanawiam się czy zdajesz sobie sprawę, że cały czas na falowniku pra …Zastanawiam się czy zdajesz sobie sprawę, że cały czas na falowniku pracują TYLKO UPS'y online (ciekawe jaki % pepperowiczów chociaż widziało taki "na żywo"), a i tak zazwyczaj działają w pełni synchronicznie z częstotliwością sieci, wszystkie pozostałe konstrukcje przełączają się na falownik tylko w warunkach szczególnych (zanik zasilania itp.).Aby wskazanie czasu na podstawie częstotliwości sieci było dokładne, długoterminowa stabilność częstotliwości musi być rzędu jednej milionowej Hz…Gdybyś to napisał jakieś 20-30 lat temu miałbyś pewnie rację, ale przez ten czas wiele się zmieniło - generalnie polecam eksperymentDzięki za wyjaśnienia ale nie potrzebujemy dokładności jednej milionowej Hz, sądzę że wystarczy +/- 1-2 Hz aby niedokładność nie przekroczyła 2-5 min/mieś. Popraw mnie proszę jeśli się mylę. Myśle tez ze pewną rolę odgrywa praca starszych urządzeń, ich rozruch i ew. nakładające się zwrotne „zakłócenia/tętnienia” o ile pracują w tej samej sieci.
To genialnie prosto policzyć - przy długookresowym odchyleniu "tylko" o 1 Hz masz odchyłkę 2% czyli… zegar będzie się śpieszył lub późnił ponad sekundę na 2 minuty! a miesięcznie w ten sposób skumuluje się różnica ponad 14 godzin…

W Europie od wielu lat sieć energetyczna jest synchroniczna i Polska jest do niej podłączona (w najbliższej okolicy jest jeszcze jeden system synchroniczny - jest to system energetyczny Rosji, przykładowo Estonia jest tam do tej pory podpięta).

Oczywiście krótkookresowe odchylenia to norma, ale większość z nich mieści się w zakresie 49,99Hz a 50,01Hz natomiast średnia jest realnie bardzo bliska 50,00Hz dlatego wzajemnie sugeruję eksperyment, a wtedy zrozumiesz czemu się mylisz (bo jestem przekonany, że nie próbowałeś rozwiązania, które proponujesz, a pelikany to łykają…).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst