Niestety, ta okazja już wygasła

Zdalnie sterowany samochód RC dla dzieci, 2WD 2,4 GHz 1/16 RC Auto Offroad Drift Car, 50 m, pilot, 20 km/h (Amazon.de, 30,27 €)

kwi 15. 2022Wysyłka z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przedmiot sprzedawany przez YCD Smart w ramach usługi Realizacja przez Amazon.
Oferta flash

Koszt razem z przesyłką i naliczonym naszym VAT - 30,27 €
Normalna cena na tym oraz na innym Amazonie to 60 EUR, jeśli wierzyć Keepa
Na polskim Amazonie aktualna cena to 294,41 zł

Opis produktu
2,4 GHz 4WD RC samochód terenowy OFF ROAD ciężarówka
Zdalnie sterowane samochody w skali 1/18

Napęd: 4WD
Prędkość: 20-25 km/h.
Częstotliwość pilota: 2,4 GHz.
Akumulator samochodowy: 4,8 V 700 mAh (wchodzi w zakres dostawy).
Zasięg zdalnego sterowania: 50 m.
Czas ładowania: 240 min.
Czas odtwarzania: 30 min.
Wymiary samochodu: 26 x 15 x 14
Rozmiar opakowania: 33*17*15 cm

Jesteś absolutnie zadowolony z samochodu i tylko polecać.

Wskazówki:
Aby utrzymać stan baterii, należy
Wyciągnij go z samochodu ciężarowego zabawkowego i wyłącz samochód ciężarowy podczas
Ładowanie. W przeciwnym razie żywotność baterii może ulec obniżeniu.
w kuchni.
Proszę sprawdzić samochód zgodnie z naszą instrukcją obsługi.
aby uniknąć nieodpowiedniego


Informacje o tym produkcie
  • 【Doskonała wydajność offroadowa】 Samochód offroad z wydajnym silnikiem i mocnym wzornictwem odporny na uderzenia nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, takich jak gładkie podłogi, cementowe podłoże, ulice górskie, piaszczysta droga, zielone, ulice skałowe, ogród i stok itd. Prędkość 20 – 25 km/h nadaje się dla początkujących i dzieci. Jest to doskonały zdalnie sterowany samochód dla początkujących.
  • ️【Elastyczny system operacyjny】Pilot zdalnego sterowania z trybem 4-funkcyjnym: do przodu, do tyłu, skręt w lewo, skręt w prawo. Jeśli ustawisz lewe i prawe wiosło, samochód RC przekręca się w zasięgu do 50 m i bardzo szybko reagującym gazem.
  • ️【Bezpieczny materiał i konstrukcja antykolizyjna】Ta zabawka samochodowa wykonana z wysokiej jakości nietoksycznego tworzywa sztucznego ABS jest wyposażona w cztery niezależne sprężyny do zawieszania, które skutecznie zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym wibracjami. silnie odporny na kolizję. Wytrzymały przedni zderzak może zmniejszyć uszkodzenia spowodowane silnymi uderzeniami. Lekka konstrukcja o wysokiej wydajności, która nie łamie się nawet w przypadku przypadkowego upadku i przedłuża czas obsługi.
  • 【Silna, niezakłócająca wydajność】: zdalnie sterowany samochód jest wyposażony w bezprzewodowy system sterowania, który pracuje z częstotliwością 2,4 GHz. Oznacza to, że może zapewnić stabilny sygnał i nie przeszkadza w funkcjonowaniu, która działa bez pomyłek przez dwa lub więcej pojazdów, które poruszają się razem.
  • ️【Praktyczna i bezpieczna】 Ładowarka USB zapewnia duży komfort podczas ładowania pilota RC-Cars. Ładowarka USB posiada różne funkcje, takie jak ochrona przed przeładowaniem i zabezpieczenie przed zwarciem. Może to pomóc w uniknięciu wypadków takich jak ogień w akumulatorze, co zwiększa bezpieczeństwo.
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz