Niestety, ta okazja już wygasła

Zbroja Alpinestars BIONIC PRO JKT

kwi 15. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od jakiegoś czasu rozglądam się za lepszą ceną tej zbroi. Cały czas najniższa utrzymywała się na poziomie 649 zł. Tutaj oszczędzamy trochę ponad 60 zł także jak ktoś potrzebuje może zaoszczędzić
Opis

Konstrukcja oparta na elastycznej siateczce technicznej zachowuje swój kształt i strukturę oraz świetne przylega do ciała, by zbroja pozostała na swoim miejscu podczas jazdy po najtrudniejszych trasach zjazdowych. 
Kompatybilna z Bionic Neck Support (BNS).
Wszystkie panele (tył, klatka piersiowa, łokcie i ramię) są zbudowane z wtryskiwanej mieszanki polimerowej zapewniającej zoptymalizowaną elastyczność i niską masę. Płyty są ergonomicznie wyprofilowane, by dopasować się do naturalnej krzywizny ciała. Posiadają kanały wentylacyjne, aby poprawić przepływ powietrza i zapobiec gromadzeniu się ciepła.
Ochraniacz pleców skonstruowany jest z trzech przegubowych płytek, które zapewniają większą elastyczność i dopasowanie do pleców we wszystkich pozycjach podczas jazdy. Płyty „blokują się” w przypadku zderzenia, aby zmniejszyć potencjalne obrażenia kręgosłupa.
Termoformowany kołnierz i ramiona z pianki.
Silikonowe zaczepy na ramionach dla wygodnego i bezpiecznego montażu Alpinestars BNS.
Ochraniacz ramion i łokci posiad certyfikat EN 1621_1: 2012 POZIOM 1.
Ochraniacz pleców posiada certyfikat EN 1621_2: 2014 LEVEL 1.
Dzielony ochraniacz klatki piersiowej posiada certyfikat prEN 1621_3: 2016 POZIOM 2.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
50 Komentarzy
Prześlij Komentarz