Niestety, ta okazja już wygasła
Zbiorcze promocje od 15.07 - Biedronka
498° Zakończono

Zbiorcze promocje od 15.07 - Biedronka

24,99zł46,99zł-47%Biedronka Okazje
24
lip 13.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazją tego tygodnia do soboty jest
Proszek do prania Persil 3,9 kg lub kapsułki Persil 40 sztuk za 24.99


172536.jpg
- Chipsy Lays 165/180g w cenie 2.99/szt przy zakupie dwóch
- Paluszki Lajkonik 200g w cenie 1.99/szt przy zakupie dwóch

172536.jpg
Rusza także promocja na Litrowe napoje, soki, nektary gdzie można zgarnąć Hortex 1L za 1.39/szt przy zakupie trzech

172536.jpg
W ofercie także różnego rodzaju słodycze np. Princessa za 0.69zł/szt przy zakupie 3

172536.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
zauważyliście, że coraz częściej w gazetkach biedronki, ale też lidla czy auchana pojawiają się nie stricte promocje, tylko produkty opatrzone napisem "super cena", "na stałe w ofercie". rzeczy z obniżoną ceną jest naprawdę mało. pewnie liczą, że jak ktoś zobaczy coś w gazetce to od razu zakoduje, że promocja i nie zwróci uwagi, że coś kosztuje tyle co zawsze.
W biedronkach takie kolejki, że wychodząc z niej lody można pić :v
24 Komentarze
Hmm
ancymon10113/07/2019 17:54

Hmm



Może i masz rację, ale nie jestem do końca przekonany.
W biedronkach takie kolejki, że wychodząc z niej lody można pić :v
Te wielopaki Grześki po 7,99zł ile przy 2paczkach wychodzi sztuka ? (Jest 68gr lub mniej ?) sorry foto nieczytelne.
To jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że
Wizard_M13/07/2019 21:53

Te wielopaki Grześki po 7,99zł ile przy 2paczkach wychodzi sztuka ? (Jest 6 …Te wielopaki Grześki po 7,99zł ile przy 2paczkach wychodzi sztuka ? (Jest 68gr lub mniej ?) sorry foto nieczytelne.


53 gr
Wizard_M13/07/2019 21:53

Te wielopaki Grześki po 7,99zł ile przy 2paczkach wychodzi sztuka ? (Jest 6 …Te wielopaki Grześki po 7,99zł ile przy 2paczkach wychodzi sztuka ? (Jest 68gr lub mniej ?) sorry foto nieczytelne.


Grzesiek jest okey, ale dlaczego Princess ma jakby lepszy smak???
zauważyliście, że coraz częściej w gazetkach biedronki, ale też lidla czy auchana pojawiają się nie stricte promocje, tylko produkty opatrzone napisem "super cena", "na stałe w ofercie". rzeczy z obniżoną ceną jest naprawdę mało. pewnie liczą, że jak ktoś zobaczy coś w gazetce to od razu zakoduje, że promocja i nie zwróci uwagi, że coś kosztuje tyle co zawsze.
Pies_Psinka14/07/2019 01:13

zauważyliście, że coraz częściej w gazetkach biedronki, ale też lidla czy a …zauważyliście, że coraz częściej w gazetkach biedronki, ale też lidla czy auchana pojawiają się nie stricte promocje, tylko produkty opatrzone napisem "super cena", "na stałe w ofercie". rzeczy z obniżoną ceną jest naprawdę mało. pewnie liczą, że jak ktoś zobaczy coś w gazetce to od razu zakoduje, że promocja i nie zwróci uwagi, że coś kosztuje tyle co zawsze.


W pełni się z Tobą zgadzam, tylko jeszcze jedno trzeba dodać. Sama promocja też nie oznacza obniżonej ceny, gdyż promowanie produktu może się odbywać np. poprzez tzw. wyspy, a cena też może być standardowa, też sklepu tak potrafią robić. Czerwona cenowka i ludzie wariują
Proszek Persil 6,40/kg to good price także biere ! Thx
A to nie jest tak, że każdemu wala się przed domem taka gazetka z promocjami?! 😜 ➖
Edytowane przez: "Berzelot" lip 14.
Berzelot14/07/2019 08:11

A to nie jest tak, że każdemu wala się przed domem taka gazetka z pr …A to nie jest tak, że każdemu wala się przed domem taka gazetka z promocjami?! 😜 ➖


miasto około 150000, z biedronki i kauflandu brak ulotek. Sama gazetka jeszcze nic nie wnosi, tutaj można wyczytać co naprawdę jest wartego zakupu.
Polecę po soki coś czuje
kapsy persil słabe trochę bo te dzielone na 2 części a nie 3 czyli te słabsze 🥴
misiek99714/07/2019 00:14

53 gr


Hmm no a skąd ta cena 53 gr Ci wyszła ?
Cena za 2 opakowania po 7,99 to 15,98.
W opakowaniu jest 10 wafelek ×2
Cena za jedną wafelke wynosi 79 gr 😏
Biedronka najgorsze jakościowo produkty z olejem palmowym we wszystkim
xBoro.14/07/2019 09:45

Biedronka najgorsze jakościowo produkty z olejem palmowym we wszystkim


Rakdonka
17.07 masło przy zakupie 3 szt - 2.49 zł./szt.
Frog14/07/2019 08:09

Proszek Persil 6,40/kg to good price także biere ! Thx


Nie patrz ile za kg tylko ile za 1 pranie.
Młodysky13/07/2019 20:43

W biedronkach takie kolejki, że wychodząc z niej lody można pić :v


masz słabo opracowaną januszową metodę zakupową.
Prowadzę kursy w tym zakresie. Zapisz się na mój newsletter i cena jak dla Ciebie jedynie 2,49/za 100gramo-promocje
MarzenaKrzyszton14/07/2019 09:12

Hmm no a skąd ta cena 53 gr Ci wyszła ?Cena za 2 opakowania po 7,99 to 1 …Hmm no a skąd ta cena 53 gr Ci wyszła ?Cena za 2 opakowania po 7,99 to 15,98. W opakowaniu jest 10 wafelek ×2 Cena za jedną wafelke wynosi 79 gr 😏



Jak jeden wafelek 79groszy to standardowo przeciętnie (poniżej 69groszy warto robić zapas :P podobnie jak Princessa wspomniana). Latem jak czekolada się topi z wafelków powinno być sporo promocji na ten asortyment.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst