Niestety, ta okazja już wygasła
Żarówki samochodowe Philips Ultinon Essential LED H4 H7 9003 H8 H11 H16 9005 9006 HB3 HB4
132° Zakończono

Żarówki samochodowe Philips Ultinon Essential LED H4 H7 9003 H8 H11 H16 9005 9006 HB3 HB4

200zł430zł-53% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
61
132° Zakończono
Żarówki samochodowe Philips Ultinon Essential LED H4 H7 9003 H8 H11 H16 9005 9006 HB3 HB4
maj 7. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z kuponem AliExpress 5/35 I kuponem na 2usd sprzedawcy cena końcowa wychodzi 51.76$, czyli przy płatności revolutem ok. 200pln.
Cena na allegro to jedyne 430pln

philips.com.sg/c-p/11972UEX2/ultinon-essential-led-car-headlight-bulb

I z polskiej strony philipsa:
philips.pl/c-p…led

Opis:
Oświetlenie samochodowe Philips najwyższej jakości

Firma Philips już od ponad 100 lat jest znana w branży samochodowej z zaawansowanego technologicznie oświetlenia. Wysokiej jakości produkty samochodowe Philips są projektowane i produkowane zgodnie z surowymi procesami kontroli jakości (w tym stosownymi normami ISO), co pozwala zachować niezmiennie wysokie standardy produkcji. Najwięksi producenci samochodów wybierają źródła światła Philips, ponieważ produkty naszej firmy gwarantują wysoką jakość. Zapewniają mocne, jasne światło i precyzyjną regulację wiązki światła oraz nowoczesny styl. Ciesz się bezpieczniejszą i płynniejszą jazdę.

O 160% jaśniejsze światło zapewnia doskonałą widoczność

Jazda w ciemności jest wymagająca i trzeba polegać na swoich światłach. Aby zachować większe bezpieczeństwo podczas jazdy, ważne jest zarówno pole widzenia z przodu, jak i po bokach. Oświetlenie przeciwmgielne LED Philips Ultinon z technologią SafeBeam poprawia widoczność nawet o 160%. Jeśli raz doświadczysz tego efektu światła dziennego, już zawsze będziesz wybierać oświetlenie LED. Dzięki większej widoczności możesz dokonywać lepszych wyborów na drodze, szybciej reagować i zachować większe bezpieczeństwo. Nie daj się ciemności — wybierz produkty Philips i zachowaj większą pewność i kontrolę podczas jazdy nocą.Temperatura barwowa 6200 kelwinów zapewnia wyraźne białe światło

Oświetlenie główne LED Philips Ultinon o wysokiej temperaturze barwowej do 6200 kelwinów zapewnia strumień jasnego, białego światła przypominającego światło dzienne. Lepsza widoczność pozwala łatwiej zauważyć przeszkody i zachować doskonałą linię jazdy. Ponieważ nie musisz z wysiłkiem wpatrywać się w drogę przed sobą, dzięki jaśniejszemu oświetleniu możesz cieszyć się bardziej komfortową i przyjemną jazdą po zmroku.

Trwałe źródła oświetlenia przeciwmgielnego LED o dłuższej żywotności

Zależy Ci na jasnym i stylowym oświetleniu głównym , ale nie chcesz stale wymieniać przepalonych żarówek. To główna słabość tradycyjnego oświetlenia — im mocniejsze światło, tym krótszy okres eksploatacji. Źródła światła LED są o wiele trwalsze, a produkty LED Philips Ultinon charakteryzują się wręcz doskonałą trwałością. Dzięki systemowi AirFlux ich okres eksploatacji wynosi nawet 8 lat.Łatwy montaż dzięki wbudowanej elektronice

Linia Philips Ultinon LED powstała w oparciu o nową konstrukcję źródeł światła z elektroniką wbudowaną w produkt. Centrum dowodzenia źródeł światła LED stanowi skrzynka sterownika — zarządza ona takimi aspektami, jak moc czy strumień świetlny. W wielu innych dostępnych na rynku rozwiązaniach LED typu retrofit skrzynka sterownika znajduje się poza korpusem źródła światła LED. W przypadku produktów LED Philips Ultinon jest ona wbudowana w samą lampę, tworząc zoptymalizowaną konstrukcję i zajmując mniej miejsca. Mniejszy rozmiar źródeł światła LED jest bardzo istotny, ponieważ niektóre układy optyczne są naprawdę małe. Dzięki kompaktowej konstrukcji źródła światła LED Philips Ultinon pasują do wielu różnych modeli samochodów, a mechanik zamontuje je bez trudu.


Łatwy montaż i zgodność z wieloma modelami samochodów

Produkt został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu w wybranych pojazdach, dzięki czemu kierowcy z odrobiną doświadczenia bez problemu zmodernizują oświetlenie. Zalecamy jednak, aby nowe oświetlenie LED było montowane przez mechaników samochodowych, którzy zadbają o to, aby pojazd był gotowy do jazdy. To oświetlenie jest kompatybilne z wieloma modelami samochodów, jednak nie ze wszystkimi.

Wyłącznie do użytku w reflektorach z odbłyśnikiem.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
61 Komentarzy
Prześlij Komentarz