46°
Zakończono
Żarówki LED za 8,88zł @ Lidl
7 Komentarzy

Nie widać radiatora, czyli pewnie taka sama lipa jak żarówki za dolara z Aliexpress.

Na tej za 24.99zł widać

nie taka lipa, chociaż gwarancja PL bezproblemowa.

Akurat niektóre z ali są dobrze wykonane, używam w firmie gu10 już od 3 lat, świecą idealnie, biorą mało prądu, z ani jedną nie miałem jeszcze problemu.

Pepper

@marcin3city Tylko to jest faktycznie loteria co zamówisz na Ali w tej kwestii. Tutaj jest ten plus tak jak pisał @matlos - gwarancja będzie uznana od ręki, bo Lidl nie robi problemów.

Przede wszystkim - DROGO!
Za taką cenę żarówki nie powalają ani jakością ani mocą.

Całkiem niedawno w Realu (jak jeszcze się tak nazywał) były żarówki LED w promo; E27 9W za 10zł, 12W za ~12-13zł.
Dla mnie dobra żarówka LED E14 zaczyna się od 5-5,5W, słabsze g... robią nie świecą Sam w pokoju mam 4x E14 12W, bo lubię mieć jasno.

Co do zakupów na ali - zamówiłem już kilkadziesiąt żarówek od kilku różnych sprzedawców. WSZYSTKIE mają zawyżoną moc. Ale za to wystarczy zgłosić refund i zwracają nawet połowę kwoty jak się ich trochę pomęczy. Na przełomie kilku miesięcy jakaś 1/3 z zamówionych żarówek przestała działać. Inne działają bardzo dobrze, także z żarówkami od Chińczyków to taka trochę loteria.

Dokładnie jak mówisz dlatego zamawiam tylko od sklepu od którego zamawialem wcześniej i są ok. Ale jak najbardziej gwarancja polska to gwarancja polska. Na Ali ciężko będzie co kolwiek ugrać gdy już potwierdzimy odbiór

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst