Żarówki LED 3W, gwint E27 lub GU10  z pilotem. Biedronka
Zakończono

Żarówki LED 3W, gwint E27 lub GU10 z pilotem. Biedronka

4
wrz 7. 2015
Dzisiaj ponownie, przechodząc po Biedrze zobaczyłem następną promocję, która wydaje mi się być ciekawą ofertą. Chodzi o dwa rodzaje żarówek LED z pilotem - obydwie mają po 3W mocy, a do wyboru w dwóch rodzajach gwintów tj. gwint zwyczajny "domowy" czyli E27 i gwint GU10. Z tego co widzę w sieci, to tego typu żarówki (nie mówię o jakiś firmowych Philips czy Osram) średnio kosztują ok 50 zł więc cena w Biedrze - 30 zł wydaje się być ok. Jeżeli się mylę, proszę napiszcie.
BTW - wybaczcie jakość zdjęcia, ale testowałem aparat w smartwatch-u ;-)
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Bezpośrednio od chińczyka można kupić dużo taniej
Moim zdaniem takie samo ryzyko jak z aliexpress, wiec jak ktos moze poczekac pare tygodni lepiej zamowic za oceanu. Bedzie taniej przynajmniej i rowniez miernej jakosci jak i te z biedry
Pepper
Niby tak - na Ali cena waha się w okolicach 4-5$. Tutaj jest jednak ten plus, że żarówka jest od ręki i jeśli faktycznie padnie - Biedra odda pieniądze/wymieni na nową od ręki.
Autor
No tak, o Chinach zapomniałem. W każdym razie jeżeli ktoś nie chce czekać to można brać - kupiłem z ciekawości tę z gwintem E27 - fajnie świeci (ciekawe jak długo).
BTW - @Kaban dobrze gada, sam zachowałem paragon na w razie "W", a z Chinami raczej lipa z oddawaniem 5$ i czekaniem następny miesiąc.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy