135°
Zakończono
Żarówka Xiaomi Yeelight - WiFi - sterowana aplikacją @Geekbuying
16 Komentarzy

Gearbest standardowo $14.55, dotatkowo można zbić punktami do 10$.

plonezLut 4.

gearbest $14.55, dotatkowo można zbić punktami do 10$.Gearbest to scammerzy znam osobiście z 50 osób które musiały robić spór prze Paypal - bo albo nie wysłałi albo chciali dodatkowo jakies dokumenty, mysle że lepiej wydać $2 więcej i mieć spokojna głowę.

Nadaje się to do lampy sufitowej? Światło wygląda na dość skupione.

HallerLut 4.

Nadaje się to do lampy sufitowej? Światło wygląda na dość skupione.Choć ma duzo lumenów to nie użyłbym jej do lampy sufitowej Światło jest tak jakby mleczne. więc idelane do lampki na biurko lub stojącej

JacussLut 4.

Choć ma duzo lumenów to nie użyłbym jej do lampy sufitowej Światło jest tak jakby mleczne. więc idelane do lampki na biurko lub stojącej


Po co więc sterowanie wifi w lampce biurkowej?

HallerLut 4.

Po co więc sterowanie wifi w lampce biurkowej?Jeszcze są takie stojące wysokie np w róg pokoju

Zawsze można dopłacić do trackingu paczki w Gearbeście - i mieć pewność, że wtedy na 100% przyjdzie. Zresztą do mnie dochodzą zawsze paczki nierejestrowane z GB, choć czasem idą ponad miesiąc.

wz643Lut 4.

Zawsze można dopłacić do trackingu paczki w Gearbeście - i mieć pewność, że wtedy na 100% przyjdzie. Zresztą do mnie dochodzą zawsze paczki nierejestrowane z GB, choć czasem idą ponad miesiąc.Możesz dopłacić ale jeszcze muszą Ci wysłac

Do mnie też zwykłe dochodzą. Dostaję zdjęcie zapakowanej przesyłki, która się później w 100% zgadza z tą która dotarła, więc wysyłają.
Zazwyczaj problem stanowi lokalny oddział poczty. Kiedyś miałem tak, że listonosz zanosił pocztę do bloku obok, bo gość miał takie samo imię i nazwisko (to nic, że był inny adres).

plonezLut 4.

Do mnie też zwykłe dochodzą. Dostaję zdjęcie zapakowanej przesyłki, która się później w 100% zgadza z tą która dotarła, więc wysyłają. Zazwyczaj problem stanowi lokalny oddział poczty. Kiedyś miałem tak, że listonosz zanosił pocztę do bloku obok, bo gość miał takie samo imię i nazwisko (to nic, że był inny adres).Bardzo często np. telefony mają na sklepie a nie mają na stanie i.. zanim ścigną to mija dobry miesiąc na forum telchina są opinie (forum teraz offline, ale niedłujgo wróci do zycia)

Na Aliexpress są też za 14,49.

Zmienili cenę czy ki diabeł ? Bo ja widzę ją za 21.99 USD

tohmLut 4.

Zmienili cenę czy ki diabeł ? Bo ja widzę ją za 21.99 USDUżyj kodu który napisałem

@Jacuss Ajjjj, za dużo pączków się dziś nażarłem Dzięki!

Czy można zmieniać kolor światła? Co potrafi ta żarówka?

Można to porównać do Philips Hue? Da się połączyć kilka żarówek i sterować nimi jednocześnie?

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst