Żarówka led MIPOW e27 5W RGB (Bluetooth 4.0) @ Banggood
38°Zakończono

Żarówka led MIPOW e27 5W RGB (Bluetooth 4.0) @ Banggood

Pepper 14
kwi 21. 2016
Żarówka LED RGB MIPOW z gwintem E27 o mocy 5W kupimy w Banggood za około 46,17zł z dostawą do Polski.

  • Aby uzyskać taką cenę musimy wprowadzić w koszyku kod rabatowy.
  • KOD: ledSB120


Kolorem żarówki, natężeniem światła czy też czasem świecenia sterować możemy bezprzewodowo dzięki bluetooth 4.0, za pośrednictwem którego połączymy się np. z naszym smartfonem. Aplikacja do obsługi żarówki dostępna jest na iOS oraz Androida.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
280 lm, czyli w rzeczywistości pewnie z 200, jak na 5W to mało, jednak jako lampka nocna pewnie się sprawdzi, nic poza tym.
Są jakieś mocniejsze? Kupiłbym chętnie nawet droższą, ale żeby miała więcej mocy ;-)
jesli chodzi ci tylko o sterowanie se smartfona to masz yeelight banggood.com/Ori…tml hakbys potrzebowal szybko to wal na PW
Edytowane przez Moderatora: "poprawiony link" kwi 21. 2016
lifx.com/ Bardzo dobre żarówki i mocne.
Autor Pepper
@matkosek Tylko podobna żarówka z wysyłką do Polski kosztuje tam 300zł
matkosekkwi 21. 2016

http://www.lifx.com/ Bardzo dobre żarówki i mocne.

​Używałeś osobiście tych LIFX? Ja poluję teraz na Philips Hue, ale myślałem też nad LIFX. Najbardziej zależy mi na kompatybilności z IFTTT, a z tego, co czytałem, to z Philipsem nie ma problemu. Ciężko natomiast znaleźć jakieś opinie o LIFX.
krzychu78kwi 21. 2016

​Używałeś osobiście tych LIFX? Ja poluję teraz na Philips Hue, ale myślał … ​Używałeś osobiście tych LIFX? Ja poluję teraz na Philips Hue, ale myślałem też nad LIFX. Najbardziej zależy mi na kompatybilności z IFTTT, a z tego, co czytałem, to z Philipsem nie ma problemu. Ciężko natomiast znaleźć jakieś opinie o LIFX.Ja mam Philipsy Hue i jakoś IFTTT mi nie zaimponowało, sprawdzałem gotowe recepty na zmianę świateł po otrzymaniu SMS, wiadomości FB czy gdy telefon dzwoni.
A to lagi, a to w ogóle się nic nie zmienia... a mam najnowszą wersję kolorowych 800lm i mostek 2.0

Największym minusem Hue które maja "16mln kolorów" jest to że te kolory są ch warte. Zielonego to nimi w ogóle nie uzyskasz bo mają zbyt mało diod niebieskich w porównaniu z zółtymi, w aplikacji jak ustawisz najbardziej zielony jaki się da to nie odróżnisz go od żółtego. LIFX wiem, że tego problemu nie ma i kolorystycznie są znacznie lepsze. A z IFTTT to na pewno współpracują lifx.com/pag…ttt + możesz się przecież zalogować na IFTTT i sprawdzić jakie tam są recepty i nawet stworzyć własne bez konieczności posiadania żarówek

+Jeżeli chodzi o te "800lm" to dotyczy to tylko ustawienia ich na białe (ogólnie wydaje mi się również że tak naprawdę 800lm nie mają bo inne żarówki z tą samą mocą chyba mi lepiej świecą), a wyrazisty kolor to >przynajmniej< 3 razy ciemniejsze światło.

Żałuję że nie miałem tych informacji przed zakupem... choć i tak pewnie bym wziął Ale jak się okaże, że po zakupie jakiegoś telewizora z Ambilight Hue z nim tak na prawdę kiepsko współpracuje to się mocno wkurze -.-
TomdeXkwi 21. 2016

280 lm, czyli w rzeczywistości pewnie z 200, jak na 5W to mało, jednak j …280 lm, czyli w rzeczywistości pewnie z 200, jak na 5W to mało, jednak jako lampka nocna pewnie się sprawdzi, nic poza tym.pamiętaj że te lumeny to skłądowa RGB i te 200 to wcale nie jest jakoś mało jak na trzy kolory w 5W
chlittokwi 21. 2016

Ja mam Philipsy Hue i jakoś IFTTT mi nie zaimponowało, sprawdzałem gotowe … Ja mam Philipsy Hue i jakoś IFTTT mi nie zaimponowało, sprawdzałem gotowe recepty na zmianę świateł po otrzymaniu SMS, wiadomości FB czy gdy telefon dzwoni.A to lagi, a to w ogóle się nic nie zmienia... a mam najnowszą wersję kolorowych 800lm i mostek 2.0Największym minusem Hue które maja "16mln kolorów" jest to że te kolory są ch warte. Zielonego to nimi w ogóle nie uzyskasz bo mają zbyt mało diod niebieskich w porównaniu z zółtymi, w aplikacji jak ustawisz najbardziej zielony jaki się da to nie odróżnisz go od żółtego. LIFX wiem, że tego problemu nie ma i kolorystycznie są znacznie lepsze. A z IFTTT to na pewno współpracują http://www.lifx.com/pages/ifttt + możesz się przecież zalogować na IFTTT i sprawdzić jakie tam są recepty i nawet stworzyć własne bez konieczności posiadania żarówek :)+Jeżeli chodzi o te "800lm" to dotyczy to tylko ustawienia ich na białe (ogólnie wydaje mi się również że tak naprawdę 800lm nie mają bo inne żarówki z tą samą mocą chyba mi lepiej świecą), a wyrazisty kolor to >przynajmniej< 3 razy ciemniejsze światło.Żałuję że nie miałem tych informacji przed zakupem... choć i tak pewnie bym wziął Ale jak się okaże, że po zakupie jakiegoś telewizora z Ambilight Hue z nim tak na prawdę kiepsko współpracuje to się mocno wkurze -.-Dzięki, kolego, za obszerne informacje. Muszę przyznać, że dałeś mi do myślenia. Czy Ty sam miałeś okazję przetestować LIFXy? Jeżeli dobrze rozumiem, to LIFXy działają przez wifi, bez pośrednictwa żadnych mostków?
krzychu78kwi 21. 2016

Dzięki, kolego, za obszerne informacje. Muszę przyznać, że dałeś mi do myś … Dzięki, kolego, za obszerne informacje. Muszę przyznać, że dałeś mi do myślenia. Czy Ty sam miałeś okazję przetestować LIFXy? Jeżeli dobrze rozumiem, to LIFXy działają przez wifi, bez pośrednictwa żadnych mostków?


Nie testowałem, powyżej mojego budżetu Chyba działają przez Wi-fi bez żadnych mostków, ale nie wgłębiałem się za bardzo w to. Po prostu jak zobaczyłem, że te 16mln kolorów to bujda i nie potrafią mi na zielono świecić sprawdzałem czy konkurencja też tak ma i na YouTube widziałem że LIFX nie ma takiego problemu, a w jakiejś recenzji mi wytłumaczyli, że z jakiegoś powodu diod niebieskich jest mniej niż pozostałych i to przez problem.
chlittokwi 21. 2016

Nie testowałem, powyżej mojego budżetu Chyba działają przez Wi-fi bez … Nie testowałem, powyżej mojego budżetu Chyba działają przez Wi-fi bez żadnych mostków, ale nie wgłębiałem się za bardzo w to. Po prostu jak zobaczyłem, że te 16mln kolorów to bujda i nie potrafią mi na zielono świecić sprawdzałem czy konkurencja też tak ma i na YouTube widziałem że LIFX nie ma takiego problemu, a w jakiejś recenzji mi wytłumaczyli, że z jakiegoś powodu diod niebieskich jest mniej niż pozostałych i to przez problem.Właśnie, ta cena... Za czteropak wychodzi ponad 900zł przy założeniu, że zapłacimy Vat. Kuszą mnie, ale chyba nie aż tak bardzo. A może jest ktoś chętny na wspólne zamówienie?
krzychu78kwi 21. 2016

Właśnie, ta cena... Za czteropak wychodzi ponad 900zł przy założeniu, że z … Właśnie, ta cena... Za czteropak wychodzi ponad 900zł przy założeniu, że zapłacimy Vat. Kuszą mnie, ale chyba nie aż tak bardzo. A może jest ktoś chętny na wspólne zamówienie?Ja już tylko Hue rozbudowuje Jakbyś szukał okazji na Hue to dzisiaj się pojawiła ta aukcja allegro.pl/zes…tml taniej z mostkiem nie znajdziesz nawet z licytacją (wiem, bo śledze Hue na Allegro i OLX codziennie)
chlittokwi 22. 2016

Ja już tylko Hue rozbudowuje Jakbyś szukał okazji na Hue to dzisiaj si … Ja już tylko Hue rozbudowuje Jakbyś szukał okazji na Hue to dzisiaj się pojawiła ta aukcja http://allegro.pl/zestaw-startowy-philips-929001142001-hue-10-w-i6144086128.html taniej z mostkiem nie znajdziesz nawet z licytacją (wiem, bo śledze Hue na Allegro i OLX codziennie)Wielkie dzięki za info. Ja też przeglądam na bieżąco allegro i olx, ale po Twoich słowach chyba się jednak wstrzymam z zakupem i poczekam aż dojrzeje we mnie decyzja zakupu żarówek LIFX. Jednak więcej światła białego, lepsze kolory i, mam nadzieję, co najmniej nie gorsze IFTTT robią mi nadzieję
chlittokwi 22. 2016

Ja już tylko Hue rozbudowuje Jakbyś szukał okazji na Hue to dzisiaj si … Ja już tylko Hue rozbudowuje Jakbyś szukał okazji na Hue to dzisiaj się pojawiła ta aukcja http://allegro.pl/zestaw-startowy-philips-929001142001-hue-10-w-i6144086128.html taniej z mostkiem nie znajdziesz nawet z licytacją (wiem, bo śledze Hue na Allegro i OLX codziennie)home-living-pl-pl.forum.ibood.com/pro…fi/
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy