Niestety, ta okazja już wygasła
Żarówka halogenowa H7 za 2.49 @Tesco
155° Zakończono

Żarówka halogenowa H7 za 2.49 @Tesco

2,49zł9,99zł-75%Tesco Okazje
14
lis 12. 2017Lokalnie
Żarówka halogenowa H7 12V 55W 75% taniej w Tesco Czechowice-Dziedzice (Stara Kablownia). Marka TopDrive. Jakość pewnie do bani ale jako awaryjny zapas w aucie może komuś się nada.
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
luko12/11/2017 19:29

Ta żarówka świeciła dłużej u mnie niż jakieś osramy, philipsy, tungsramy.


Świecą czy oświetlają jezdnię bo to różnica...
14 Komentarzy
Ta żarówka świeciła dłużej u mnie niż jakieś osramy, philipsy, tungsramy.
luko12/11/2017 19:29

Ta żarówka świeciła dłużej u mnie niż jakieś osramy, philipsy, tungsramy.


Świecą czy oświetlają jezdnię bo to różnica...
aummanlis 12. 2017

Świecą czy oświetlają jezdnię bo to różnica...

W mieście raczej znikoma. Ważniejsze żeby jakiś Janusz nie " zainstalował" tak, żeby świeciła 2 metry ponad jezdnię.
Mi te żarówki z tesco przepalały się po 6 miesiącach średnio, kupiłem droższe philipsy i od roku bez problemu.
Powinna być zabroniona sprzedaż takich żarówek
neo133712/11/2017 20:13

Mi te żarówki z tesco przepalały się po 6 miesiącach średnio, kupiłem drożs …Mi te żarówki z tesco przepalały się po 6 miesiącach średnio, kupiłem droższe philipsy i od roku bez problemu.


A mi Osramy przepalają się po 3-4 miesiącach, a żarówki z Auchan (w niebieskim opakowaniu po 2 szt. za 12zł) świecą 2x dłużej. Świecą tak samo dobrze jak markowe żarówki. Dziennie robię ok 100km - rano ciemno, wracam ciemno i złego słowa nie powiem na jakość oświetlania drogi.

Polecam sobie potestować - do jednej lampy markową żarówkę, a do drugiej sprawdzonego no-name'a o tej samej barwie. Nie zobaczycie różnicy.

Oczywiście nie mówię, że każde są tak samo dobre, ale jak się sprawdzi i efekt jest ok, to po co płacić 5x więcej za "markowe".

Dodatkowo miałem raz sytuację, że Osram za 30zł trafił się uwalony i świecił jak postojówka.
Edytowane przez: "pigula630" lis 12. 2017
W Biedronce aktualnie są 2paki za 10pln żarówek H7 - w teście wpadły świetnie. Za to większość chińskich produktów wypadła fatalnie.
pwil12/11/2017 22:19

W Biedronce aktualnie są 2paki za 10pln żarówek H7 - w teście wpadły świe …W Biedronce aktualnie są 2paki za 10pln żarówek H7 - w teście wpadły świetnie. Za to większość chińskich produktów wypadła fatalnie.


Możesz rozjaśnić o jaki test chodzi?
pigula630lis 12. 2017

A mi Osramy przepalają się po 3-4 miesiącach, a żarówki z Auchan (w nieb …A mi Osramy przepalają się po 3-4 miesiącach, a żarówki z Auchan (w niebieskim opakowaniu po 2 szt. za 12zł) świecą 2x dłużej. Świecą tak samo dobrze jak markowe żarówki. Dziennie robię ok 100km - rano ciemno, wracam ciemno i złego słowa nie powiem na jakość oświetlania drogi.Polecam sobie potestować - do jednej lampy markową żarówkę, a do drugiej sprawdzonego no-name'a o tej samej barwie. Nie zobaczycie różnicy.Oczywiście nie mówię, że każde są tak samo dobre, ale jak się sprawdzi i efekt jest ok, to po co płacić 5x więcej za "markowe".Dodatkowo miałem raz sytuację, że Osram za 30zł trafił się uwalony i świecił jak postojówka.

Sam bym wolał żeby trzymały dłużej bo są tanie, nie skupiam się na jakości oświetlenia w moim wywodzie tylko fakcie, że przepalanie było irytujaco częste.
Mmmajkilis 12. 2017

Możesz rozjaśnić o jaki test chodzi?

441435.jpgNajnowszy poradnik AutoŚwiat. Kupiłem te żarówki na szybko, na chwilę, czekając aż mi przyjdą Osram Night Breaker nie-laser 110% i okazało się, że te z Biedronki niedużo słabsze.
Spodziewałem się wyników jak innych tanich noname.
Edytowane przez: "pwil" lis 12. 2017
Takimi żarówkami to tylko oślepiacie innych kierowców - tanie dziadostwo - pamiętajcie jakość nigdy nie idzie z cena w dół tylko w górę. Raz taką żarówke założyłem i diagnosta mnie po prostu wyśmiał - pokazał różnice w świeceniu i co dziwne - nie udało sie prawidłowo ustawić reflektora by nie oślepiać kierowców. Odpuśćie sobie cos takiego.
Johnyqlis 13. 2017

Takimi żarówkami to tylko oślepiacie innych kierowców - tanie dziadostwo - …Takimi żarówkami to tylko oślepiacie innych kierowców - tanie dziadostwo - pamiętajcie jakość nigdy nie idzie z cena w dół tylko w górę. Raz taką żarówke założyłem i diagnosta mnie po prostu wyśmiał - pokazał różnice w świeceniu i co dziwne - nie udało sie prawidłowo ustawić reflektora by nie oślepiać kierowców. Odpuśćie sobie cos takiego.

To jest jakiś żart? Bo chyba nie zrozumiałem. Z winy żarówki nie udało mu się ustawić reflektora?
inaczej miała żarnik umiejscowiony - weź sobie różne markowe żarówki i porównaj je ze soba np na stole - zawsze w tej samej odległości od podstawy jest żarnik, nieważne cz\y większa czy mniejsza bańka. Podróby na to nie zwracaja uwagi i potem jest inaczej skupiana wiązka światła.
Nie mówiąc juz że najtańsze żarówki nie maja blokady (filtru) UV i taka żarówka założona w palstikowym kloszu z upływem czasu powoduje jego mętnienie. Howgh!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst