104°
Zakończono
Zapals: Ładowarka 5V 3.1A ( USB x 3 ) - płatna jedynie wysyłka
Zapals: Ładowarka 5V 3.1A ( USB x 3 ) - płatna jedynie wysyłka

Zapals: Ładowarka 5V 3.1A ( USB x 3 ) - płatna jedynie wysyłka

Tak wiem, wiem, wiem, że się pali, i ładowarka i ściana i urządzenie w to wpięte.

Nie wiem jak z jakością, ale do jakiś drobnych rzeczy typu e-papieros, czy lampka LED można zaryzykować. Osobiście tel., czy tabletu pod to nie podepnę.

Zdjęcie produktu:
708-rAbtU.jpg

7 Komentarzy

Autor

pepel2 min

Przyznam że na zdjęciu prezentuje się super


Potroluj sobie na jakimś forum. Fotka poszła z linku zapals z automatu taka,a nie inna.

Peppcio27 min

Potroluj sobie na jakimś forum. Fotka poszła z linku zapals z automatu taka,a nie inna.Ale wiesz że ta lista z obrazkami przy dodawaniu okazji jest przewijalna i na koncu jest zdjęcie tej ładowarki?
A okazja żadna bo na Ali ładowarkę dostaniemy od 1,42$:
aliexpress.com/ite…tml
Co prawda w wyborze jest napisane o wtyczce US ale w treści jest info aby pisać jaką się chce wtyczkę
Edytowane przez: "lukecz" wrz 26. 2016

lukecz10 min

Ale wiesz że ta lista z obrazkami przy dodawaniu okazji jest przewijalna i na koncu jest zdjęcie tej ładowarki? A okazja żadna bo na Ali ładowarkę dostaniemy od 1,42$:https://www.aliexpress.com/item/Malloom-5V-3-1A-Triple-USB-3-Port-Wall-Home-Travel-AC-USB-Charger-Adapter-For/32603307301.htmlCo prawda w wyborze jest napisane o wtyczce US ale w treści jest info aby pisać jaką się chce wtyczkęspokojnie, ważne że jest taniej:p okazja żadna ale się skusiłem bo i tak się przyda o ile będzie działać

No nie wiem, czy warto ryzykować pożar za kilka złotych. To tak jakbyś jechał samochodem z zapowietrzonym hamulcem i twierdził, że w większości przypadków dasz radę zahamować.

Jak sobie ktoś wypali dom to nich potem ubezpieczycielowi pokaże jeszcze ten wątek, żeby go zamknęli w psychiatryku, bo jest niebezpieczny nie tylko dla otoczenia, ale i dla siebie.

Autor

Dario23 min

No nie wiem, czy warto ryzykować pożar za kilka złotych. To tak jakbyś jechał samochodem z zapowietrzonym hamulcem i twierdził, że w większości przypadków dasz radę zahamować.Jak sobie ktoś wypali dom to nich potem ubezpieczycielowi pokaże jeszcze ten wątek, żeby go zamknęli w psychiatryku, bo jest niebezpieczny nie tylko dla otoczenia, ale i dla siebie.


Za dużo czasu ? To samo napisałem informacyjnie + dodałem swoje zdanie. Nie rozumiem takich wpisów jak ten. Ktoś płaci swoimi pieniędzmi i swój dom spali, nie Twój, do tego ma swój rozum.

P.S. Samsungi też wybuchają i się palą - znajdź forum o smartfonach Samsunga i też im napisz to co wyżej.

Peppcio29 min

Za dużo czasu ? To samo napisałem informacyjnie + dodałem swoje zdanie. Nie rozumiem takich wpisów jak ten. Ktoś płaci swoimi pieniędzmi i swój dom spali, nie Twój, do tego ma swój rozum.P.S. Samsungi też wybuchają i się palą - znajdź forum o smartfonach Samsunga i też im napisz to co wyżej.Jeśli mieszka w bloku, domu wielorodzinnym albo szeregowcu, jak większość w Polsce, to nie tylko pali swój dom, ale i kilka obok.

dzisiaj do mnie przyszła ładowarka :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst