Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Zapach kobiety, film DVD, odb.os. 0zł
444°

Zapach kobiety, film DVD, odb.os. 0zł

7,99zł21,99zł-64% 9,99zł Media Markt Okazje
27
444°
Zapach kobiety, film DVD, odb.os. 0zł
wrz 2. 2020
Świetny film w dobrej cenie. Pamiętna rola Ala Pacino.
"Wymień dwa powody, dla których warto, żebyś żył"
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Świetny film, polecam obejrzec!
Już takich nie robią :/
27 Komentarzy
Obecnie na Netflix
Świetny film, polecam obejrzec!
Już takich nie robią :/
Drizzt02/09/2020 23:51

Świetny film, polecam obejrzec! Już takich nie robią :/


Film oczywiście polecam, ale mam inne zdanie od autora. Dla mnie jest to teatr jednego aktora, więc to nie jest kwestia scenariusza, czy reżyserii.
szczerze film słaby, tytuł generalnie chyba miał być chwytliwy. Najsłabszy film z Pacino. Takie amerykańskie kino z amerykańską flaga w tle dla może nastoletnich widzów.
Edytowane przez: "Matt6891" wrz 3.
Matt689103/09/2020 00:18

szczerze film słaby, tytuł generalnie chyba miał być chwytliwy. Naj …szczerze film słaby, tytuł generalnie chyba miał być chwytliwy. Najsłabszy film z Pacino. Takie amerykańskie kino z amerykańską flaga w tle dla może nastoletnich widzów.


Z tym "najsłabszy" to trochę przesadziłeś. To porządny obyczaj. Trochę popłuczyny po Stowarzyszeniu umarłych poetów, ale to dobre popłuczyny. ¯\_(ツ)_/¯
Po 2000 roku Pacino zagrał w ledwie kilku wartych uwagi filmach. Większość to szmiry.
Za odwagę - plus. Ciekawe wstawić coś o tak starym filmie, który wywołuje w widzach różne emocje, u mnie na ogół dobre.
Jeden z moich ulubionych filmów. Kultowe sceny tańca i przejażdżki.
Matt689103/09/2020 00:18

szczerze film słaby, tytuł generalnie chyba miał być chwytliwy. Naj …szczerze film słaby, tytuł generalnie chyba miał być chwytliwy. Najsłabszy film z Pacino. Takie amerykańskie kino z amerykańską flaga w tle dla może nastoletnich widzów.


Najlepsza scena na końcu w tym Koledżu czy sądzie (nie pamiętam dokładnie)
Gdyby to był blu ray.
Worm_Nimda03/09/2020 00:32

Z tym "najsłabszy" to trochę przesadziłeś. To porządny obyczaj. Trochę popł …Z tym "najsłabszy" to trochę przesadziłeś. To porządny obyczaj. Trochę popłuczyny po Stowarzyszeniu umarłych poetów, ale to dobre popłuczyny. ¯\_(ツ)_/¯ Po 2000 roku Pacino zagrał w ledwie kilku wartych uwagi filmach. Większość to szmiry.


Podobnie z de Niro. Aktor również wybitny, ale od wielu lat gra w słabych filmach. Obaj już mają swoje lata, to i nie bardzo pasują do Hollywood. A Zapach kobiety to dobry film, warto obejrzeć.
djluke03/09/2020 08:44

No właśnie...kupować teraz DVD...


Dokładnie Panowie, wszedłem tutaj żeby powiedzieć właśnie o jakości, która w DVD jest bardzo słaba, jak na dzisiejsze czasy. Lepszą jakość można zobaczyć na CDA lub w przypadku klasyków nawet na YouTube.

P.s. A o gustach się nie dyskutuje, chyba dobra ocena na Filmweb i IMDb są bardziej wiarygodne niż jeden komentarz na pepperze. Moim zdaniem film świetny, który każdy powinien zobaczyć.
Edytowane przez: "Rafał1993" wrz 3.
Ten film jest tak dobry, że można go oglądać nawet z zamkniętymi oczami. Dlatego jakość obrazu nie ma żadnego znaczenia.
Rafał199303/09/2020 09:22

o gustach się nie dyskutuje, chyba dobra ocena na Filmweb i IMDb są b …o gustach się nie dyskutuje, chyba dobra ocena na Filmweb i IMDb są bardziej wiarygodne niż jeden komentarz na pepperze


Ocena na filmweb i imdb to tylko większa ilość troll, a jak wiadomo mnożenie dowolnie dużej liczby przez zero wiele nie da. Metascore 59 mówi wszystko, film z kategorii "szkoda czasu".
konradz03/09/2020 11:02

Ocena na filmweb i imdb to tylko większa ilość troll, a jak wiadomo mn …Ocena na filmweb i imdb to tylko większa ilość troll, a jak wiadomo mnożenie dowolnie dużej liczby przez zero wiele nie da. Metascore 59 mówi wszystko, film z kategorii "szkoda czasu".a od kiedy ten serwis to wyznacznik jakości? Tym bardziej że jego userzy dają mu 8,7
Swietny film. Mam go na DVD.
crimsonsson03/09/2020 11:31

a od kiedy ten serwis to wyznacznik jakości? Tym bardziej że jego userzy d …a od kiedy ten serwis to wyznacznik jakości? Tym bardziej że jego userzy dają mu 8,7


Od zawsze? Średnia ocen renomowanych recenzentów daje przynajmniej jakiś ogląd na jakość dzieła. Ocen trolli z filmwebu, imdb, czy "metacritic user score" nie można brać na poważnie, z ich zwykle 10/10 albo 1/10.
konradz03/09/2020 17:06

Od zawsze? Średnia ocen renomowanych recenzentów daje przynajmniej jakiś og …Od zawsze? Średnia ocen renomowanych recenzentów daje przynajmniej jakiś ogląd na jakość dzieła. Ocen trolli z filmwebu, imdb, czy "metacritic user score" nie można brać na poważnie, z ich zwykle 10/10 albo 1/10.


Sprawdziłem oceny tych krytyków są od 10 do np 2 rzeczywiście krytycy to nie mniejsi trolle od zwykłych Kowalskich czy Smithów. Krytykom płacą za poczytność czyli kontrowersje. Jakość dzieła nie zawsze idzie w parze z ocenami krytyków. Ja dziękuję wszystkim krytykom sztuki filmów itd. np.na nocy muzeów idziesz do muzeum Sztuki nowoczesnej i widzisz chłopa przebranego za psa który chodzi o "obsikuje" co się da. I to się spotyka z pozytywnym odbiorem krytyków sztuki nowoczesnej. Wolę większy przekrój odbiorców czyli metacritoc user score niż kilkunastu bufonow.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst