Założenie karty - zwrot 400zł na konto
442°Zakończono

Założenie karty - zwrot 400zł na konto

23
cze 9. 2017
Za założenie karty kredytowej w Citi można otrzymać zwrot na konto w kwocie 400zł.

Warunki :
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citibanku – takim, który nie posiadał żadnej głównej karty kredytowej po 1.01.2015.

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
Oferta ważna dla nowych klientów, obowiązuje do 30.11.2017.
Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.


Złożenie wniosku tylko przez dedykowaną stronę: online.citibank.pl/for…nk/

Jeśli bank wyda pozytywną decyzję kredytową i przyzna nam kartę, to nie pozostanie nic innego jak spełnić warunek promocji: zalogować się w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej Citibank oraz wydać min. 1000 zł w postaci płatności bezgotówkowych kartą. Na spełnienie obu warunków mamy czas do drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli kartę wyrobimy w czerwcu, to warunki spełnić musimy do końca sierpnia.

To tyle Każda z osób, które spełnią warunki promocji otrzyma 400 zł w postaci uznania rachunku karty kredytowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.


Regulamin : online.citibank.pl/fil…pdf


Na koniec standardowo przypomnę, że w promocji możemy zawnioskować o dowolną kartę Citibanku, jednak najbardziej opłacalna jest karta Citi Simplicity. Zgodnie z tabelą opłat i prowizji od karty nie jest pobierana żadna opłata miesięczna ani roczna, dlatego korzystanie z niej może być całkowicie darmowe – wystarczy przestrzegać podstawowych zasad dotyczących korzystania z kart kredytowych i nie zapłacić ani grosza odsetek.
Aktualizacje społecznościowe
Citibank OkazjeCitibank kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
andy_28cze 9. 2017

Zwrot na rachunek karty kredytowej, więc wykorzystać można bez dodatkowych …Zwrot na rachunek karty kredytowej, więc wykorzystać można bez dodatkowych kosztów tylko płacąc tą kartą, bo przy wypłacie dojdą odsetki.


dorośniesz ,zaczniesz robić zakupy inne niż chipsy i cola w szkolnym sklepiku ,wtedy przestaniesz marudzić i docenisz darmowe 400 zł
23 Komentarze
Zwrot na rachunek karty kredytowej, więc wykorzystać można bez dodatkowych kosztów tylko płacąc tą kartą, bo przy wypłacie dojdą odsetki.
Edytowane przez: "andy_28" cze 9. 2017
no to sobie kupisz patelnie w selgrosie albo dualshocka i zapłacisz za te rzeczy kartą bez odsetek.
andy_28cze 9. 2017

Zwrot na rachunek karty kredytowej, więc wykorzystać można bez dodatkowych …Zwrot na rachunek karty kredytowej, więc wykorzystać można bez dodatkowych kosztów tylko płacąc tą kartą, bo przy wypłacie dojdą odsetki.


dorośniesz ,zaczniesz robić zakupy inne niż chipsy i cola w szkolnym sklepiku ,wtedy przestaniesz marudzić i docenisz darmowe 400 zł
Dla cierpliwych. Od momentu rozmowy z konsultantem, przez kuriera, po otrzymanie karty minęło ponad 30dni. Wziąłem z promocją morele.
Ja brałem inna promocję, w ofercie z tabletem do ręki i pieniążkami na konto dla polecającego. W promocji z Morele konsultant wszystko ogarnął, ale kurier do dziś nie podjechał. 400zł to 8 miesięcy oszczędzania w przypadku zamrożenia 30.000zł na lokacie 2,2%..
To jest bardzo fajna karta i bardzo fajna oferta. Kiedyś można było zgarnąć tablet i za polecenie zyskać jeszcze kasę. Karta kredytowa, to jest kredyt. I za to trzeba płacić. Więc to jest narzędzie dla mądrych ludzi, którzy wiedzą, że płacą odsetki i zadłużenie trzeba spłacić.
!!!!!!KARTĄ NIE WYBIERAMY Z BANKOMATU!!!!!!!! Bo bank nalicza od razu prowizję i odsetki.
Jaki jest koszt spłaty kwoty kredytu na karcie w nastepnym miesiacu? Czy jest jakiś okres w którym można bez odsetek spłacic zadłużenie w City?
Kevin1337cze 9. 2017

Jaki jest koszt spłaty kwoty kredytu na karcie w nastepnym miesiacu? Czy …Jaki jest koszt spłaty kwoty kredytu na karcie w nastepnym miesiacu? Czy jest jakiś okres w którym można bez odsetek spłacic zadłużenie w City?To musisz już sprawdzić w TOiP. Okres bezodsetkowy około 56 dni. Nie pamiętam dokładnie.
kordussoncze 9. 2017

Ja brałem inna promocję, w ofercie z tabletem do ręki i pieniążkami na kont …Ja brałem inna promocję, w ofercie z tabletem do ręki i pieniążkami na konto dla polecającego. W promocji z Morele konsultant wszystko ogarnął, ale kurier do dziś nie podjechał. 400zł to 8 miesięcy oszczędzania w przypadku zamrożenia 30.000zł na lokacie 2,2%..Ja też brałem inna promocję, 400 zł do morele.net. Tam mają rozsądne ceny za sprzęt.
Również skorzystałem z promocji morele jeszcze w zeszłym roku - wszystko gra jak należy. Spłacam kartę zawsze na początku miesiąca (co 30 dni), robię nią codzienne zakupy. Jeszcze na żadną prowizję/dodatkową opłatę się nie naciąłem, wszystko za free tak jak obiecują.
@kordusson


Jezeli kogoś cytujesz wypada wziąć wypowiedź w cudzysłów i podać źródło informacji.


Źródło: livesmarter
Edytowane przez Moderatora: "ref" cze 9. 2017
cebullascze 9. 2017

@kordusson Jezeli kogoś cytujesz wypada wziąć wypowiedź w cudzysłów i podać …@kordusson Jezeli kogoś cytujesz wypada wziąć wypowiedź w cudzysłów i podać źródło informacji.


ok @cebullas, pierwsza wstawka , uczę się i chylę czoła za błędy.
Edytowane przez: "kordusson" cze 9. 2017
mam KK Citibanku od 12?15 lat? i od pd ponad 2 lat obserwuję odwrót z rynku w PL.
likwidacja oddziałów, bankomatów, wpłatomatów... niby gadają że można wpłacać w euronecie ale nie mówią ze tam dochodzi prowizja. A wpłacić z eutronetu na KK nie da się tak mówi jeden konsukltant a drugi zaprzecza...
Taktyka stosowana przez ten bank( zresztą przez inne również)
Dzwonią do Ciebie i wciskają kredyt, rozłożenie na raty aby tylko złapać haka.
gdy odmawiasz dzwonią ponownie... jak to korzystnie, i w zasadzie minimum formalności kosztów...
Po jakimś czasie sam faktycznie potrzebowałem szybkiej kasy i OOOO... jakie to teraz problemy.... jak w kiepskich "panie to nie takie proste i to są drogie rzeczy..." nagle pojawiły się schody - olałęm sprawę. na całe szczęsćie.
Kiedyś coś mi się popierniczyło i spłaciłem na czas zamiast powiedzmy 3000zł z wyciągu to wrzuciłem 2990zł... i tą dyszkę dzień po czasie, gdy się zorientowałem - dosłownie to była jakaś końcóweczka kwoty 8-15zł i jeden dzień.

Chciałem potem sobie rozbić na raty jakąś płatność grubszą - ZONK - "Ma pan niepewną historię kredytową !!!"
wcześniej nie było problemu a ta dyszka nagle zawaliła sprawę przez 1 dzień!!!
pracownicy mówią że to system... ale gdzie indziej system można ominąć i jak kolejny miesiąc później dzwonili żeby mi kredyt wcisnąć to nie było już niepewnej historii... ale jak sam chciałem rozbić wyciąg w ratuy to sięnie dawało.
Od jakiegoś czasu kolejno odcinają wszelkie przywileje, korzyści... a dokłądają opłaty
Płacisz za wszystko nawet za to że udostępniają telefon do rozmów z konsultantem, miesięcznie 6zł
utrzymanie karty miesięcznie 18zł - chyba że się dogadasz i zwracają tą kasę pod określonym warunkiem - np obrotu
nie nie nie... zdecydowanie nie polecam KK w Citi
od sierpnia zniknie możliwość płącenia rachunków KK jako transakcja bezgotówkowa.
KK są nieraz konieczne np do wynajmu auta za granicą...nie powiem są czasem potrzebne i wygodne.
Ale Citi w swojej reorganizacji wszystkie albo większość kosztów przenosi na klienta.
jak ktoś skusi się na tą oferte radzę traktować to z ostrożnością i wielką rozwagą

Dramatyzuję, wiem, ale tyle razy zrobili mnie w jajo...
choćby oddział i wpłatomat.
na dzisiaj jest ich na cały kraj chyba 5 czy 7 a było wiele więcej.
3 miesiące temu w Bydgoszczy przez 4 dni wpłątomat byłprzepełniony i nie można z niebo było korzystać.
!UWAGA! Dostaną Ci, którzy: dokonają Kartą lub kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę), które spełnią następujące kryteria:

W tym szczegółowym opisie zapomniałeś dodać najważniejszej rzeczy.
Także podgrzeję wpis.

Korzystałem z promocji z Morele i wszystko było OK. Grosza na kartę nie wydałem (oczywiście oprócz spłacania zadłużenia :D), wszystko chodziło bardzo dobrze, raz nawet karta się mega przydała jak musiałem zrobić grubsze zakupy na remont a na głównym koncie miałem za mało kasy. No i dzięki voucherowi kupiłem piekarniki w mocno promocyjnej cenie Wszystko załatwiało się przez rozmowę telefoniczną i kuriera. Obsługa w pełni przez internet. Nawet polecam.

Co ciekawe zmieniali regulamin więc zamknąłem kartę bez konieczności trzymania jej przez rok. Mam nadzieję, że kolejne akcje będą mniej restrykcyjne dla byłych klientów to z pewnością założę ją raz jeszcze.
HarryCainecze 10. 2017

!UWAGA! Dostaną Ci, którzy: dokonają Kartą lub kartą dodatkową wydaną do Ka …!UWAGA! Dostaną Ci, którzy: dokonają Kartą lub kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę), które spełnią następujące kryteria:W tym szczegółowym opisie zapomniałeś dodać najważniejszej rzeczy.
To 500 zł miesięcznie. Kupując codzienne żarcie spokojnie tyle uzbierasz.
Uprzedzam że "proces" obsługi wniosku może być długi ja miesiąc temu złożyłem wniosek, wysłałem dokumenty i wczoraj po raz kolejny kontaktowała się z mną Pani konsultant że jeszcze PIT11 potrzebują. Nie no ja rozumiem że trzeba sprawdzać klienta ale kartę w mbanku i to z kilkukrotnie większym limitem dostałem na podstawie mniejszej ilości danych. Zaraz się okaże że mi każą akt urodzenia przesłać, zaświadczenie od księdza, o nie karalności, skan całego ciała i cholera wie jeszcze co. Jak ktoś ma cierpliwość do bycia traktowanym jak klient powiedzmy providenta to można skorzystać bo niby 400 zł piechotą nie chodzi.
HarryCainecze 10. 2017

!UWAGA! Dostaną Ci, którzy: dokonają Kartą lub kartą dodatkową wydaną do Ka …!UWAGA! Dostaną Ci, którzy: dokonają Kartą lub kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę), które spełnią następujące kryteria:W tym szczegółowym opisie zapomniałeś dodać najważniejszej rzeczy.


Pisałem : zalogować się w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej Citibank oraz wydać min. 1000 zł w postaci płatności bezgotówkowych kartą. Na spełnienie obu warunków mamy czas do drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.
Pete67cze 9. 2017

Płacisz za wszystko nawet za to że udostępniają telefon do rozmów z kons …Płacisz za wszystko nawet za to że udostępniają telefon do rozmów z konsultantem, miesięcznie 6zł utrzymanie karty miesięcznie 18zł - chyba że się dogadasz i zwracają tą kasę pod określonym warunkiem .


Za karte SimplyCity nie płacisz ani jednej zł, . Jesli nie wyrazisz zgody na CitiPhone,(pytają w czasie zakładania karty) to też nic nie zapłacisz. Więc to co napisałeś ma się nijak do tego co przedstawiłem w ofercie.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kordusson. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst