Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
670°
Opublikowano 18 października 2023

Zaczynamy! Darmowe odblaski dla każdego>>> Gmina Cieszyn

Stacjonarnie: Śląskie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
2 004
2 109

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kontynuujemy walkę o Twoje bezpieczeństwo! Spotkaj się z nami w terenie! Organizatorzy- Burmistrz Strumienia, Gmina Strumień, policjanci i strażacy serdecznie zapraszają do spotkania w terenie ! Z darmowymi odblaskami czekać tam będą na Was policjanci i strażacy z naszego terenu. Razem z nami walcz o bezpieczeństwo na drodze !

Przyjdź, sprawdź, walcz z nami o bezpieczeństwo każdego poprzez promowanie dobrych praktyk i zachowań na drodze, bo każdy z nas jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo!

Przypominamy !!! Piesi i rowerzyści bez odblasków generują wiele niebezpiecznych sytuacji. Łatwo temu zaradzić, o czym przekonują policjanci oraz radiowcy Radia Bielsko wspierani przez sportowców i samorządowców. Wystarczy zadbać o umieszczenie elementów odblaskowych na własnej odzieży. W trosce o bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu drogowego wspólnie z Gminą Strumień i strażakami rozdajemy DARMOWE elementy odblaskowe! Akcja profilaktyczna odbędzie się 23 i 30 października - spotkamy się z Wami:

23 października
- o godzinie 17.oo OSP Strumień
- o godzinie 17.3o w Zabłociu, parking przy kościele- ul. Bielska 45
- o godzinie 18.oo w Zbytkowie, w OSP30 października

- o godzinie 17.oo Drogomyślu przy tężni
- o godzinie 17.3o w OSP w Pruchnej
- o godzinie 18.oo w Bąkowie, w OSP

Godziny spotkania mogą ulec nieznacznej modyfikacji, ale na pewno się zobaczymy. Z odblaskami BĘDZIEMY WIDOCZNI !
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Corp
  Dobry odblask zawsze na plus. Niby nie ma obowiązku dbać o swoje bezpieczeństwo w terenie zabudowanym ale i tak polecam bycie widocznym i noszenie dobrych odblasków, szczególnie na terenach wiejskich lub małomiasteczkowych. Jeżdżąc do pracy często widuje ludzi ninja, obrani wyłącznie w ciemne matowe ubranie, ciężko jest takiego zobaczyć. Do tego często dochodzi wychowanie typu: nie zejdę na pobocze lub trawę..
  A osobę w kamizelce/kurtce odblaskowej widać bardzo dobrze. Breloczek lub opaska na pasku torebki nie są może zbyt skuteczne ale to już zawsze coś. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo.
  Awatar użytkownika Bazyl_Deprawator
  W mieście wcale nie jest lepiej. Ludzie od dołu do góry na czarno, delikatny deszcz, światła latarni i aut z naprzeciwka, i nagle człowiek na przejściu jest praktycznie niewidoczny.
 2. Awatar użytkownika BezaZhipsterow
  Ciekawe ktorego radnego rodzina robi te odblaski
 3. Awatar użytkownika JacK2
  Jak sens ekonomiczny ma ta żebranina? Czy trzeba marnować drogi czas policjantów, strażaków itd. na takie bezproduktywne działania?

  Kto za ten bezsens płaci? Czy nikt już nic nie umie zrobić bez bezsensownego rozgłosu medialnego tylko normalnie efektywnie i cyklicznie bez akcji : "WALCZYMY o..."

  Weźcie się do zwykłej dobrej cyklicznej roboty a nie cyrki przed wyborami samorządowymi...

  PS. Dlaczego nikt nie uczy strategii nie zapominania o elementach odblaskowych?

  Co z tego że to dadzą, nawet mając 20 takich odblasków to co to zmienia w świadomości ludzi tak akcja? Jak zmieni ich nawyki by nie zapominali... Tak wiem 99% nie wie o czym napisałem... Nawet zaczną pytać, rozważać i dociekać... Serduszka już macie podrukowane
  Awatar użytkownika grzegorz.bokota
  Ostatnio zginał młody chłopiec mimo, że szedł w kamizelce odblaskowej, jak przechodził przez przejście dla pieszych. Więc bez akcji "zwolnij" skierowanej do kierowców akcja o odblaskach może być nieskuteczna.
 4. Awatar użytkownika skazi
  Ja tu widzę gminę Strumień, a nie Cieszyn.
 5. Awatar użytkownika tim
  Gmina Strumień.
 6. Awatar użytkownika gjon
  Chciałbym sobie plecak jakoś odblaskiem przyozdobić. Widzieliście może jakąś farbę na materiał, może taśmy odblaskowe do przyklejenia na plecak.
Awatar użytkownika