Niestety, ta okazja już wygasła
Żabka kup 2 tuby pringles a trzecia za 1 żapsa
565° Zakończono

Żabka kup 2 tuby pringles a trzecia za 1 żapsa

Żabka Okazje
14
565° Zakończono
Żabka kup 2 tuby pringles a trzecia za 1 żapsa
paź 14. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna akcja znaleziona w aplikacji żabki. Ja osobiście wole laysy ale znam osoby dla których ta promocja to błogosławieństwo


308239.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Żabka OkazjeŻabka gazetka
14 Komentarzy
Jeśli ktoś może sprawdzić, to proszę o informację w jakiej cenie jest Pringles Original 165g i 40g
tranel14/10/2020 10:33

Jeśli ktoś może sprawdzić, to proszę o informację w jakiej cenie jest Pring …Jeśli ktoś może sprawdzić, to proszę o informację w jakiej cenie jest Pringles Original 165g i 40g



8,99+4,99
Czyli 7zł za tubę + mała. Chyba kupię
Pamiętam za łebka jak zajadałem pringlessy, nawet "chustę" na szyję dostałem taką czerwoną z logo pringless to ok. 20 lat temu było i pamiętam, że zajadałem się takimi fioletowymi pringlessami. Są gdzieś takie jeszcze dzisiaj dostępne?
Edytowane przez: "PIKUSP" paź 14.
Mullrof14/10/2020 11:08

Czyli 7zł za tubę + mała. Chyba kupię


Jeżeli na tej promocji wychodzi na czysto 7 zł za tubę + mała to chyba nie jest to jakaś bardzo dobra okazja? W biedronce to bodajże standardowa cena jak za Pringles. Czy coś źle rozumiem?
Edytowane przez: "Dawid110d" paź 14.
Dawid110d14/10/2020 11:14

Jeżeli na tej promocji wychodzi na czysto 7 zł za tubę + mała to chyba nie …Jeżeli na tej promocji wychodzi na czysto 7 zł za tubę + mała to chyba nie jest to jakaś bardzo dobra okazja? W biedronce to chyba standardowa cena jak za Pringles. Czy coś źle rozumiem?


Powiedzial bym ze jest ok. Nic mega oplacalnego.
Avatar
Usunięty315983
Dawid110d14/10/2020 11:14

Jeżeli na tej promocji wychodzi na czysto 7 zł za tubę + mała to chyba nie …Jeżeli na tej promocji wychodzi na czysto 7 zł za tubę + mała to chyba nie jest to jakaś bardzo dobra okazja? W biedronce to bodajże standardowa cena jak za Pringles. Czy coś źle rozumiem?


to żabka
bardzo dobrze zrozumiałes
Dawid110d14/10/2020 11:14

Jeżeli na tej promocji wychodzi na czysto 7 zł za tubę + mała to chyba nie …Jeżeli na tej promocji wychodzi na czysto 7 zł za tubę + mała to chyba nie jest to jakaś bardzo dobra okazja? W biedronce to bodajże standardowa cena jak za Pringles. Czy coś źle rozumiem?


Dodam tylko że w Biedronce Pringlesy są największej gramaturze dostepnej w Polsce i do tego często są tematyczne smaki np. niedawno były amerykańskie (honey mustard, ham&chesse)
W biedronce na promocji jest 2x200g po 7zł x 2 = 14 zł za 400g

Tutaj mamy 165g+ 40g + 165g = 370g za 14 zł i 1 żappsa

Choć czasem w Biedronce była promocja 2x6 zł lub 2x6,5 zł
W lidlu Pringlesy są za niecałe 7 zł
Można wziać 3 tuby za jednym razem ? czy trzeba kupić:
Duża; mała
drugi zakup Duża ?
Edytowane przez: "grochina" paź 14.
Dalej nie oplacalne xD
tranel14/10/2020 12:22

W biedronce na promocji jest 2x200g po 7zł x 2 = 14 zł za 400g Tutaj mamy 1 …W biedronce na promocji jest 2x200g po 7zł x 2 = 14 zł za 400g Tutaj mamy 165g+ 40g + 165g = 370g za 14 zł i 1 żappsa Choć czasem w Biedronce była promocja 2x6 zł lub 2x6,5 zł


Obecnie jest ta promocja w biedrze?
Edytowane przez: "kamilslimak" paź 14.
W Auchan po 6.49.od jutra więc żadna łaska
Edytowane przez: "sikora30" paź 14.
i do tego tylko 3 smaki, minus
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst