Zabawka samochodzik @Gearbest
177°Zakończono

Zabawka samochodzik @Gearbest

14zł31zł-55%GearBest Okazje
AvatarUsunięty6076014
mar 25. 2018
Samochodzik, który jeździ po linii narysowanej markerem. Jest on oczywiście w zestawie. Wysyłka dodatkowo płatna 1,62$


Cena USD 3,99
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

14 Komentarzy
Tak ciężko podlinkować normalną wersję strony gearbest? Wystarczy usunąć "m" z adresu i okazja staje się bardziej uniwersalna, bo na mobilnym urządzeniu i tak otworzy się mobilnie, a na komputerze będzie pełna wersja.
Avatar
Usunięty60760
Sebixmar 25. 2018

Tak ciężko podlinkować normalną wersję strony gearbest? Wystarczy usunąć "m …Tak ciężko podlinkować normalną wersję strony gearbest? Wystarczy usunąć "m" z adresu i okazja staje się bardziej uniwersalna, bo na mobilnym urządzeniu i tak otworzy się mobilnie, a na komputerze będzie pełna wersja.


Nie zauważyłem że tak się dodało. Poprawione.
Usunięty60760mar 25. 2018

Nie zauważyłem że tak się dodało. Poprawione.


Dziękuję
Mam obawy, że miałbym cale podlogi w narysowanych liniach
Uważam, że w cenie powinna być podana również przesyłka, jeżeli jest dodatkowo płatna, a nie dopiero jest ona podana w opisie. Więc wychodzi 20, a nie 14 zł.
Edytowane przez: "karasik" mar 25. 2018
Avatar
Usunięty60760
Wysyłka jest podana w opisie. Gdybym podał ją w okazji ludzie by pisali że cena jest niższa. Przez to polecam czytać opisy. W okazji podaje się cenę faktyczną towaru a nie razem z wysyłką.
Usunięty60760mar 25. 2018

Wysyłka jest podana w opisie. Gdybym podał ją w okazji ludzie by pisali że …Wysyłka jest podana w opisie. Gdybym podał ją w okazji ludzie by pisali że cena jest niższa. Przez to polecam czytać opisy. W okazji podaje się cenę faktyczną towaru a nie razem z wysyłką.


Od kiedy? Zawsze podaje sie cenę z wysyłką bo ludzie wchodzą w okazję patrząc na cenę produktu. A jak sie okazuje że trzeba dopłacać to co to za okazja? Pierwszy raz wstawiasz czy co? Każda okazja tak ma..
Avatar
Usunięty60760
kirtashmar 25. 2018

Od kiedy? Zawsze podaje sie cenę z wysyłką bo ludzie wchodzą w okazję patr …Od kiedy? Zawsze podaje sie cenę z wysyłką bo ludzie wchodzą w okazję patrząc na cenę produktu. A jak sie okazuje że trzeba dopłacać to co to za okazja? Pierwszy raz wstawiasz czy co? Każda okazja tak ma..


No jak ja wchodzę na okazje to widzę że każdy w opisie wpisuje. Nie wiem jak uważasz inaczej to zminusuj i spokój cena za produkt się zgadza z tym co podałem.
Usunięty60760mar 25. 2018

No jak ja wchodzę na okazje to widzę że każdy w opisie wpisuje. Nie wiem ja …No jak ja wchodzę na okazje to widzę że każdy w opisie wpisuje. Nie wiem jak uważasz inaczej to zminusuj i spokój cena za produkt się zgadza z tym co podałem.


Czyli okazja na samochód za 1 zł i 10000 za dostawę jest według Ciebie w porządku bo będzie w opisie wyjaśnione? Pomyśl trochę co komu z tej ceny skoro finalnie musi zapłacić więcej? Marnujesz tylko czas komuś kto chce kupić jak najtaniej i musi wchodzić w okazje i czytać opisy, pokaż mi gdzie się ktokolwiek bulwersuje że cena wysyłki musi być w opisie a nie doliczona
Avatar
Usunięty60760
kirtashmar 25. 2018

Czyli okazja na samochód za 1 zł i 10000 za dostawę jest według Ciebie w po …Czyli okazja na samochód za 1 zł i 10000 za dostawę jest według Ciebie w porządku bo będzie w opisie wyjaśnione? Pomyśl trochę co komu z tej ceny skoro finalnie musi zapłacić więcej? Marnujesz tylko czas komuś kto chce kupić jak najtaniej i musi wchodzić w okazje i czytać opisy, pokaż mi gdzie się ktokolwiek bulwersuje że cena wysyłki musi być w opisie a nie doliczona


Nigdzie nie widziałem samochodu za złotówkę więc jakiś abstrakcyjny przykład. Napisałem tak bo taka jest cena produktu. Jeśli jedziesz do sklepu po bułki to doliczasz do ceny bułek cenę paliwa? Widzę że nie dojdziemy do porozumienia więc niech każdy trzyma się swojej racji i po problemie.
A wysyłki 1,62 $ nie doliczyłeś. Za to masz ale za okazję daje plus bo i tak zamówiłem.
Usunięty60760mar 25. 2018

Nigdzie nie widziałem samochodu za złotówkę więc jakiś abstrakcyjny przyk …Nigdzie nie widziałem samochodu za złotówkę więc jakiś abstrakcyjny przykład. Napisałem tak bo taka jest cena produktu. Jeśli jedziesz do sklepu po bułki to doliczasz do ceny bułek cenę paliwa? Widzę że nie dojdziemy do porozumienia więc niech każdy trzyma się swojej racji i po problemie.


Twój przykład też jest abstrakcyjny, ale analizując go, po bułki można iść lub jechać a kupując produkt z tej okazji TRZEBA zapłacić za wysyłkę. Co innego gdyby była możliwość np darmowej dostawy i przyspieszonej troche drożej, wtedy cena w opisie jest uzasadniona, ale widzę że Ty dalej nie rozumiesz że ktokolwiej kupi zabawkę i tak zapłaci za dostawę więc jaki jest sens w niedoliczaniu ceny?? Zobacz kilka okazji wstecz, wszystkie mają ją doliczoną lub darmową jeśli nie ma opcji wyboru. Ale trzymaj sie dalej swojej dziwnej logiki
Avatar
Usunięty60760
kirtashmar 25. 2018

Twój przykład też jest abstrakcyjny, ale analizując go, po bułki można iść …Twój przykład też jest abstrakcyjny, ale analizując go, po bułki można iść lub jechać a kupując produkt z tej okazji TRZEBA zapłacić za wysyłkę. Co innego gdyby była możliwość np darmowej dostawy i przyspieszonej troche drożej, wtedy cena w opisie jest uzasadniona, ale widzę że Ty dalej nie rozumiesz że ktokolwiej kupi zabawkę i tak zapłaci za dostawę więc jaki jest sens w niedoliczaniu ceny?? Zobacz kilka okazji wstecz, wszystkie mają ją doliczoną lub darmową jeśli nie ma opcji wyboru. Ale trzymaj sie dalej swojej dziwnej logiki


Jeśli byłaby darmowa to bym tak ustawił i byłoby od razu widać.
Proszę pierwszy lepszy przykład z brzegu. Cena bez wysyłki
pepper.pl/pro…515
Mam tą zabawkę, jakość wykonania bardzo słaba, dziecko może urwać kawałek plastiku, ściągnąć gąsieniczki/kółeczka i zjeść, rocznym dzieciom na pewno nie dawać. Dodatkowo w moim egzemplarzu nie kręciła się od razu jedna gąsieniczka - musiałem kółeczko napędzające palcami rozruszać. Za to jeśli chodzi o swoją główną funkcję, to jeździ po narysowanej linii bezbłędnie. Zabawka może być, ale dopiero dla starszych dzieci (3+)
Edytowane przez: "henryk_czosnek" mar 25. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst