-30°
Zakończono
Za założenie konta w mBank darmowy pendrive 32 GB @mBank
Za założenie konta w mBank darmowy pendrive 32 GB @mBank
  1. Pozostałe oferty

Za założenie konta w mBank darmowy pendrive 32 GB @mBank

Za założenie konta w mBank, darmowy pendrive 32 GB. Co najważniejsze na konto nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy!

12 Komentarzy

Bardzo podejrzana strona.

kam69636Paź 20. 2015

Bardzo podejrzana strona.


dokładnie
tylko dla odważnych

edytor

Nikt się pod tym nie podpisuje. Zapewne wygląda to tak, że właściciel strony otrzymuje pieniądze od banku z programu partnerskiego. Ale żeby wysyłać nr wniosku? Lepiej zamiast przez tego typu dziwne strony, samemu założyć konto w banku i zgarnąć 300zł z cashbacku 2% przy płatności kartą.

i czemu nie ma zadnej informacji o takiej promocji na stronie banku?!

@Kaban jak to nikt się podpisuje? dopuszczacie publikacje takiej oferty na swojej stronie to jest jakaś deklaracja, może zaczniecie coś robić zamiast nabijać sobie nic nic nie wnoszące komentarze?

Zapytałem bezpośrednio w mBanku i potwierdzili: "Potwierdzam, iż strona www.darmowy pendrive.pl należy do partnera banku."

edytor

@szymi Jeśli ktoś chce założyć konto i dostać pendrive to dlaczego nie? Sam nie korzystałem, więc ciężko mi się wypowiedzieć. W sieci przeczytałem, że pamięci ludzie podostawali. Ja bym się nie zdecydował zapewne, ale jeśli ktoś chce to dlaczego nie?

Użytkownicy także biorą bardzo czynny udział w moderacji - pomijając już kwestię +/- można zgłosić okazję jako SPAM (przy określonej liczbie zgłoszeń, zostanie automatycznie usunięta).

Także uważam że to BARDZO podejrzane, niema wiarygodnych danych organizatora, domena zarejestrowana na osobę fizyczną, ktoś zbiera dane naiwniaków, regulamin napisany tak jakby przez gimnazjalistę. Jeśli faktycznie mBank potwierdza że to strona partnera to bardzo źle świadczy o tym banku.

na koniec okaże się że pendrive jest marki pendrive, albo najwolniejszy z możliwych wśród "markowych". Tani sposób na pozyskanie danych osobowych

poniżej jest informacja "Organizatorem promocji jest Partner, a nie sam mBank" więc wszystko jasne. Partner za założone przez jego stronę konta dostanie wynagrodzenie, pewnie ok. 70 pln/osoba więc i tak opłaca się mu wysłać darmowego pendrive. Pomysłowość nie zna granic heh

ważne! na stronie jest informacja, odbierz darmowy pendrive 32 gb ale za założenie izzyKONTA przewidzianą nagrodą jest PENDRIVE 16GB. Ja podziękuję...

Toż już pd dawien dawna w ten sposób partnerzy się promują w necie na różnych forach I stronach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst