Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Za Darmo (PS5) Vampire: the Masquerade - Bloodhunt

kwi 27. 2022
Bloodhunt to emocjonująca, darmowa gra typu battle royale, której akcja toczy się w targanej bezlitosną wojną między klanami wampirów Pradze. Korzystaj z nadludzkich mocy, uzbrojenia i sprytu, by przechytrzyć i pokonać zarówno rywali, jak i żołnierzy Inkwizycji. Skompletuj wyposażenie, posiądź moc upajającej krwi i bezwzględnie atakuj wrogów, kpiąc z praw grawitacji. Zostań władcą nocy!

WOJNA SIŁ NADPRZYRODZONYCH
Wybierz klan, którego nadprzyrodzone moce najlepiej odpowiadają Twojemu stylowi rozgrywki, niezależnie od tego, czy są to ataki z ukrycia czy bezpośrednie potyczki z użyciem broni palnej.

BEZWZGLĘDNA DOMINACJA
Przemierzaj śmiertelnie groźne ulice i strome dachy Pragi, polując na śmiertelników, aby rosnąć w siłę. Pozbywaj się lub diabolizuj wszystkich wrogów, którzy staną na Twojej drodze, aby ostatecznie pozostać ostatnim żywym na polu bitwy.

BLUŹNIERCZE SOJUSZE
Poluj jako samotny drapieżnik w trybach dla jednego gracza i rankingowym lub stwórz ze znajomymi trzyosobowy zespół i daj się porwać fali brutalnych, dynamicznych starć, które wymagają nie tylko zgrania, lecz także właściwej strategii.

STYLOWI DRAPIEŻCY
Stwórz niepowtarzalny wygląd, który wywrze na przeciwnikach niezatarte wrażenie. Spersonalizuj swoją postać – od modnych strojów po klasyczne fryzury, piercingi i tatuaże – i oszałamiaj swoją osobowością w prawdziwie zabójczym stylu!

DZIEDZICTWO VAMPIRE: THE MASQUERADE
Osadzona w uniwersum World of Darkness gra Bloodhunt czerpie garściami z tej mrocznej wersji naszego współczesnego świata – wampiry ukrywają się na widoku i walczą z łowcami, innymi wampirami oraz własnymi paskudnymi instynktami, jednocześnie starając się utrzymać Maskaradę.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
22 Komentarze
Prześlij Komentarz