Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
ZA DARMO Kindle Edition : Agile Software Testing: A Practical Guide, Problem Performance Management: A Practical Guide, & Peer Relationships
896°

ZA DARMO Kindle Edition : Agile Software Testing: A Practical Guide, Problem Performance Management: A Practical Guide, & Peer Relationships

ZA DARMO37złAmazon Okazje
10
896°
ZA DARMO Kindle Edition : Agile Software Testing: A Practical Guide, Problem Performance Management: A Practical Guide, & Peer Relationships
wrz 27. 2020
Kilka bezpłatnych i przydatnych ebooków

$0 Agile Software Testing: A Practical Guide
The Agile Software Testing course covers the methodologies and testing approaches but also the techniques and tools used in software testing in agile projects.

$0 Problem Performance Management: A Practical Guide
Every organization has some problem performers, but these problems can be avoided. It's an uncomfortable lesson to learn, but an organization only has itself to blame when it has to play catch-up on problem performance.

$0 Peer Relationships: A Practical Guide
Employees spend a large part of their lives at work. Their relationships with their peers help determine how productive and enjoyable this time is. In the workplace, peers can provide friendship, support, mentoring, and help on the job.

Pełna lista dostępnych tutaj e-booków, w tym 0,99 USD

(Decision-making and Problem-solving for Business,
Negotiation,
Performance Under Pressure,
Management Competencies,
Organizational Change,
Decisiveness etc)
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
Książki warte swej ceny...
10 Komentarzy
Dzięki. Leci plus
Książki warte swej ceny...
Dziękuję!
Ktoś wie jak mogę rozwiązać ten problem, zmieniłem na adres ze stanów i dalej nic5159520-LkeYD.jpg
Działa przez VPN.
Edytowane przez: "lemes" wrz 27.
Do czego te książki ? Tylko logarytmy i nauka w stylu przyczyna-skutek? Czy inaczej ?
Ktoś zna to czy warto dla początkującego ?
Edytowane przez: "jaoda" wrz 27.
Jest o wiele więcej książek za 0.00$ na Amazonie do czytania na darmowej appce Kindle. Wystarczy przeszukać po cenach i interesujacych nas kategoriach.
P_R_QQT27/09/2020 22:27

Jest o wiele więcej książek za 0.00$ na Amazonie do czytania na darmowej ap …Jest o wiele więcej książek za 0.00$ na Amazonie do czytania na darmowej appce Kindle. Wystarczy przeszukać po cenach i interesujacych nas kategoriach.


Coś konkretnego?
jaoda27/09/2020 20:54

Do czego te książki ? Tylko logarytmy i nauka w stylu przyczyna-skutek? C …Do czego te książki ? Tylko logarytmy i nauka w stylu przyczyna-skutek? Czy inaczej ? Ktoś zna to czy warto dla początkującego ?


Ta książka przedstawia jak zorganizować testy w środowisku agile. Główne założenia agile'a, rolę i obowiązki testera, organizacja testów w zespołach agile w podziale na typy i fazy testów. Fajne kompendium dla scrum mastera jak zorganizować zespół, ale również dla testera, aby wiedzieć jak się w takim zespole odnaleźć. Książka raczej opisuje podstawy, bez wchodzenia w jakieś szczegóły, ale dzięki temu pokazuje ramy zagadnienia opisanego w tytule.
Edytowane przez: "Tester_Testerski" wrz 28.
Dla inżyniera devops sie przyda? Wie ktoś?
Do zamknięcia. Książki po 21USD
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst