Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Za Darmo (iOS App) Geometry maths calculator

maj 1. 2022
Oblicz objętość, powierzchnię i obwód kształtów geometrycznych za pomocą tego wielokrotnie nagradzanego kalkulatora geometrii! Szybkie narzędzie do rozwiązywania trójkątów i pomoc w trygonometrii.


Potrzebujesz pomocy w geometrii? Narzędzie do rozwiązywania geometrii jest certyfikowane przez nauczycieli i nagradzane przez profesjonalistów.

Jesteśmy certyfikowaną aplikacją Educational App Store i zajęliśmy 11 miejsce w kategorii Math w Mobile Learning in Action!


Dzieci mają zajęcia z geometrii, a rodzice muszą sprawdzić swoją pracę domową. Cóż, większość rodziców nie ma już żadnego pojęcia o twierdzeniach i wzorach, których nauczyli się w szkole. Nieważne, czy jesteś rodzicem, czy dzieckiem, teraz masz do dyspozycji pomocnika geometrii!


Geometria ma również wiele praktycznych zastosowań w życiu codziennym, takich jak pomiar obwodu, powierzchni i objętości, gdy trzeba coś zbudować lub stworzyć. Na przykład musisz obliczyć obwód swojego podwórka, aby określić, ile ogrodzenia potrzebujesz, lub obliczyć powierzchnię ścian, aby określić, ile farby potrzebujesz.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz