255°
Zakończono
Yves Rocher 100zł zniżki lub perfumy gratis
6 Komentarzy

w samą porę, wielkie dzięki!

Ceny 3x większe niż na allegro

Wiadomo do kiedy?

Vreon938 godz., 53 min

Ceny 3x większe niż na allegroFaktycznie. Już miałam kliknąć "zamów", jedno spojrzenie na allegro, i konsternacja.Nawet po zniżce 100zł przy zamówieniu za 211zł, niektóre kosmetyki wychodzą drożej, tyle, że przesyłki z allegro podwoiłyby kwotę, a w sklepie za darmo. Wezmę i tak, bo dostałam jeszcze dwa kosmetyki gratis.

Autor

A
trochewiekszy26 min

Faktycznie. Już miałam kliknąć "zamów", jedno spojrzenie na allegro, i konsternacja.Nawet po zniżce 100zł przy zamówieniu za 211zł, niektóre kosmetyki wychodzą drożej, tyle, że przesyłki z allegro podwoiłyby kwotę, a w sklepie za darmo. Wezmę i tak, bo dostałam jeszcze dwa kosmetyki gratis.


A Waszym zdaniem ceny na allegro skąd się biorą? Ludzie korzystają z promocji i kodów i odsprzedają kosmetyki na allegro (zwykle wystawiają to co dostali gratis, wtedy wtedy ceny są dużo niższe niż oficjalne.
Sama czasem odsprzedaję te gratisy i wystawiam za 20-30% ceny sklepowej. Np obecnie za darmo dają serum "warte" 145zł i krem pod oczy "wart" 95zł - na allegro teraz to serum i krem można kupić za 20zł.
Więc czasem faktycznie bardziej opłaca się kupić konkretną rzecz na allegro, ale z reguły lepiej bezpośrednio od producenta.


Autor

kamil.sabat9 godz., 6 min

Wiadomo do kiedy?Ne wiem do kiedy te kody działają- ale jeśli masz problem z płynnością finansową możesz zrobić zamówienie z płatnością online i masz wtedy 3 tygodnie za zapłatę. Po założeniu zamówienia dostaniesz linka do płatności na swój e-mail- ten link jest aktywny właśnie 20 dni

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst