Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
77°
Opublikowano 13 marca 2024

YSL La Collection M7 Oud Absolu EDT 80ml

266,60zł301,60zł-12%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
robson.ck
Dołączył w 2023
56
795

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

YSL La Collection M7 Oud Absolu EDT 80ml - orientalno-drzewne perfumy dla mężczyzn wydane w 2011 roku. Nutę głowy stanowi Mandarynka; nutą serca jest Paczula; nutami bazy są Agar (oud), Mirra i Francuskie labdanum.


W chwili obecnej chyba najlepsza cena. Kolejna również z kodem rabatowym to prawie 302,00zł
Bardzo fajny zapach jesienno-zimowy, ale sprawdzi się też podczas wiosennej aury.
Opinie na Fragrantice: fragrantica.pl/per…tml
Proszę nie sugerować się wyglądem flakonu, to tylko zmiana wizualna. Na początku wypuszczano ten zapach z czarną otoczką, później pojawił się flakon przezroczysty z napisem Oud Absolu, a na końcu usunięto go ostatecznie. Była to jednak wyłącznie "ewolucja" szaty graficznej.

Sam zapach nawiązuje do klasyka M7 wydanego w roku 2002 i dawno wycofanego. Nie jest to to samo niestety, chociaż spotkałem się również z opiniami, że M7 w nowym wydaniu jest zapachem bardziej współczesnym, a przez to bardziej "noszalnym".
Flaconi Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika raynex
  O boże kochany ale smród
  Awatar użytkownika robson.ck
  Autor
  Jak zawsze kwestia gustu. Dla mnie kompozycja zapachowa zdecydowanie na plus, ciepła, lekko wysłodzona z dodatkiem żywicy agarowej, która w moim odczuciu jest wyczuwalna w niewielkim stopniu.
 2. Awatar użytkownika TwojejMatkiFagas
  Panowie i panie, to jest Oud Absolu.

  YSL zmieniało i kręciło flaszkami aż w końcu ucięli klasyczne M7 i w tej samej flaszce dają właśnie Oud Absolu. Spis nut na flaszce nie budzi wątpliwości, że daleko mu do podstawowego M7.

  Co do recenzji na fragrze i mocy, moc jest wystarczająca na te obecne warunki pogodowe - u mnie na skórze do 6h. Projekcja mocna pierwsza godzinę, potem umiarkowana.
 3. Awatar użytkownika picklerick
  To nie jest oud absolu tylko podstawowe m7. Przynajmniej tak mi się wydaje, że oud absolu było innym zapachem. Obecne m7 to stricte stare m7 "po reformulacjach" (Edytowano)
  Awatar użytkownika naste
  to jest Oud Absolu tylko w nowej butelce na któej nie ma napisanych tych dwóch słów
 4. Awatar użytkownika Semien_Johny
  Oferta dotyczy zapachu M7 który jest całkiem inny od Oud Absolu
 5. Awatar użytkownika robson.ck
  Autor
  To jest ten sam zapach, tyle tylko że od momentu jego wydania (2011) trzykrotnie zmieniano wygląd butelki, nie jej zawartość. Tu masz to samo tylko w nazwie użyto zwrotu Oud Absolu: notino.pl/yve…zn/
  Jeżeli masz wątpliwości to polecam lekturę tematycznego wątku na Perfuforum, tam jest bardzo dokładnie opisana ewolucja flakonów. Nie brak jest również opinii osób, które testowały zarówno M7 z 2002 roku jak i te późniejsze wydane po 2011.
 6. Awatar użytkownika Statera
  To nie jest oud absolu
  Awatar użytkownika robson.ck
  Autor
  No to mamy odmienne wrażenia. Dla nie, a mam zarówno pierwszego M7 jak i dwa wydane po 2011 roku (jeden z napisem oud absolu i drugi bez napisu) i te ostatnie pachną dla mnie tak samo. Oczywiście można się zastanawiać nad samymi parametrami, ale trzeba brać pod uwagę, że jeden ma zawartość kilkuletnią, a drugi to świeży produkt. To też ma wpływ na parametry. Sam zapach w mojej ocenie jest porównywalny.
 7. Awatar użytkownika Piotr_Willow
  Fatalne recenzje ma na fragrze, ponoć już po 10 reformulacjach
Awatar użytkownika