Niestety, ta okazja już wygasła
Yooka-Laylee and the Impossible Lair pudełkowa na Nintendo Switch
154° Zakończono

Yooka-Laylee and the Impossible Lair pudełkowa na Nintendo Switch

89,99zł144,80zł-38% 13,99zł Konsole i Gry Okazje
6
154° Zakończono
Yooka-Laylee and the Impossible Lair pudełkowa na Nintendo Switch
paź 14. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra pudełkowa Yooka-Laylee and the Impossible Lair na Nintendo Switch. Jako cena regularna druga najtańsza oferta z Ceneo wraz z przesyłką. Świetny prezent dla dzieciaka na mikołajki

Ocena wg serwisu Metacritic:
Metascore: 81
User Score: 7.8

Opis z serwisu GRYOnline:

Yooka-Laylee and the Impossible Lair to druga odsłona zapoczątkowanego w 2017 roku cyklu platformówek inspirowanych klasycznymi produkcjami tego typu, na czele z Banjo-Kazooie oraz Donkey Kong Country. Tytuł został opracowany przez autorów pierwszej części serii, czyli studio Playtonic Games, z kolei jego wydaniem zajęła się firma Team 17.

Głównymi bohaterami gry Yooka-Laylee and the Impossible Lair są znani z pierwowzoru kameleon imieniem Yooka i towarzyszący mu nietoperz – Laylee. Tym razem zadaniem protagonistów jest uzyskanie wsparcia od Królewskiego Pszczołotalionu, by z jego pomocą przedostać się do tytułowego Niemożliwego Legowiska, gdzie rezyduje złowrogi Capital B, którego muszą pokonać.

W przeciwieństwie do pierwszej odsłony cyklu, która była platformówką 3D, Yooka-Laylee and the Impossible Lair jest określane przez twórców mianem „hybrydowej platformówki” – obok etapów, w których akcję obserwujemy z boku, pojawiają się tu trójwymiarowe poziomy. Rozgrywka nie odbiega jednak od tego, do czego przyzwyczaił nas oryginał. W dalszym ciągu przemierzamy różnorodne i malownicze lokacje, skaczemy po platformach oraz omijamy liczne pułapki, a także rozwiązujemy zagadki środowiskowe i stawiamy czoła przeciwnikom próbującym przeszkodzić nam w realizacji misji. Warto przy tym pamiętać o unikalnych zdolnościach bohaterów – podczas gdy Yooka posiada długi język pozwalający mu na przyczepianie się do rozmaitych powierzchni, Laylee wykonuje soniczny atak, a dzięki swoim skrzydłom może pokonywać niewielkie odległości w powietrzu.


Podobnie jak pierwsza część serii, Yooka-Laylee and the Impossible Lair posiada barwną grafikę utrzymaną w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce. Zabawie towarzyszy wpadająca w ucho muzyka, której autorami są David Wise oraz Grant Kirkhope, znani przede wszystkim dzięki soundtrackom do kultowych gier od studia Rare.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz