Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Gra Yooka-Laylee and the Impossible Lair [Nintendo Switch]

kwi 25. 2022
Yooka i Laylee powracają w zupełnie nowej przygodzie platformowej!
Pomóż przyjaznemu duetowi zmobilizować Royal Bee-tailion do pokonania Capital B i jego niemożliwego sekretnego legowiska!
Biegaj, skacz i tocz się przez serię trudnych poziomów 2D i rozwiązuj mnóstwo łamigłówek.

funkcje:
  • Każdy poziom zawiera pięknie szczegółowe środowiska pełne głębi. Yooka, Laylee i kolorowe postacie w grze (dobrzy i źli) są renderowane w oszałamiającej grafice 2,5D.
  • Świat nie tylko łączy ze sobą poziomy - możesz spodziewać się tutaj własnych wrażeń z gry! Eksploruj świat i wykonuj zadania, rozwiązuj zagadki, ratuj pszczoły królewskie i szukaj przedmiotów kolekcjonerskich, aby odblokować nowe poziomy 2D.
  • Alternatywne wersje poziomów! Jeśli myślisz, że widziałeś każdy kąt poziomu, wypróbuj alternatywną wersję! Używaj przełączników w świecie, aby tworzyć nowe środowiska.
  • Udaj się do niemożliwej tajnej bazy! Kiedy rozprawisz się z kryjówką Capitala B, zależy wyłącznie od ciebie. Jednak bez pomocy strażników Royal Bee wyzwanie może być trochę za duże.

Nintendo Switch eShop - poradnik jak kupić grę w innym regionie

W związku z często padającymi pytaniami na temat zakupów w innych regionach eShopu Cinkito stworzył prosty poradnik, który krok po kroku tłumaczy jak tego dokonać -> pepper.pl/446382
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz