Niestety, ta okazja już wygasła
YONEX do gry w badmintona + darmowa dostawa
-76° Zakończono

YONEX do gry w badmintona + darmowa dostawa

219,99zł399,99zł-45% Darmowa dostawa DarmowaDecathlon Okazje
11
lis 12. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawa rakietka dla bardziej zaawansowanych cebul do gry w badmintona.

Najważniejsze parametry ze strony:

- rakietka ofensywna;
- trzonek grafitowy
- to yonex ^^

W tej cenie dostawa za free xD
Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon Kupony

Grupy

11 Komentarzy
3162084-T5E3V.jpg
Dla bardziej ciekawskich, gra w kometkę
Nie wiem skąd minusy za w sumie niezłą cenę jak za oryginalną rakietę.
Fakt że dla przeciętnego kometkowicza nie będzie różnicy między tą rakietą a jej podjebką z ali za 1/4 tej ceny po obniżce.
Edytowane przez: "j4c0b" lis 12. 2019
j4c0b12/11/2019 09:37

Nie wiem skąd minusy za w sumie niezłą cenę jak za oryginalną rakietę.Fakt …Nie wiem skąd minusy za w sumie niezłą cenę jak za oryginalną rakietę.Fakt że dla przeciętnego kometkowicza nie będzie różnicy między tą rakietą a jej podjebką z ali za 1/4 tej ceny po obniżce.


Jaka tam 1/4 ceny z wrzuty po obniżce! W markecie zestaw 2 paletek z lotką to się kupuje za 15 zł kurła.
I nadaja sie do mieszania szamba a nie odbijania
Do grania pod blokiem kupno takiej rakiety nie ma sensu, jednak dla kogoś kto trenuje może to być okazja. Tak jak są samochody lepsze i gorsze, tak są rakiety tańsze i droższe i nie ma sensu tego porównywać. Dlatego po raz kolejny minusowanie okazji nie świadczy o rozeznaniu w temacie, tylko głupiej ocenie...
j4c0b12/11/2019 09:37

Nie wiem skąd minusy za w sumie niezłą cenę jak za oryginalną rakietę.Fakt …Nie wiem skąd minusy za w sumie niezłą cenę jak za oryginalną rakietę.Fakt że dla przeciętnego kometkowicza nie będzie różnicy między tą rakietą a jej podjebką z ali za 1/4 tej ceny po obniżce.


Mało ludzi się zna, szczególnie na Pepperze. Dotyczy to też wystawiającego okazję. Bo to żadna okazja nie jest... To nie jest standardowa rakieta Yonex, nie znajdziemy jej w katalogach. To model zrobiony na potrzeby marketów, dlatego mogą one sobie dyktować ceny wedle uznania. Nigdy bym tej rakiety nikomu nie polecił, a mam ogromne doświadczenie w grze w badmintona na wysokim poziomie.

Przecież tam nawet nie ma podanych podstawowych informacji, jak waga rakiety, balans, sztywność, wielkość chwytu, po prostu nic... Opis jest totalnie z tyłka.

To nie jest żadna okazja, szczególnie dla kogoś, kto trenuje. Tylko totalny laik może się na nią złapać.

Tej rakiety nikt nie podrabia nawet, bo tak jak pisałem, to nie jest model katalogowy. I mógłbym się założyć, że chińskie rakiety z Ali za połowę tej ceny będą pod każdym względem lepsze.
I takie komentarze lubie. Na temat. Konkretnie. Faktycznie oznakowanie towaru w marketach pozostawia wiele do życzenia i być może pepperowicz wystawiajacy okazje fizycznie nie miał skąd wziąć danych.
Vendeur13/11/2019 01:54

Mało ludzi się zna, szczególnie na Pepperze. Dotyczy to też wystawiającego …Mało ludzi się zna, szczególnie na Pepperze. Dotyczy to też wystawiającego okazję. Bo to żadna okazja nie jest... To nie jest standardowa rakieta Yonex, nie znajdziemy jej w katalogach. To model zrobiony na potrzeby marketów, dlatego mogą one sobie dyktować ceny wedle uznania. Nigdy bym tej rakiety nikomu nie polecił, a mam ogromne doświadczenie w grze w badmintona na wysokim poziomie.Przecież tam nawet nie ma podanych podstawowych informacji, jak waga rakiety, balans, sztywność, wielkość chwytu, po prostu nic... Opis jest totalnie z tyłka.To nie jest żadna okazja, szczególnie dla kogoś, kto trenuje. Tylko totalny laik może się na nią złapać.Tej rakiety nikt nie podrabia nawet, bo tak jak pisałem, to nie jest model katalogowy. I mógłbym się założyć, że chińskie rakiety z Ali za połowę tej ceny będą pod każdym względem lepsze.


Hahahaaaa! A nie mówiłem, że standardowa "no name'owa" z marketu za "naście" złotych będzie lepsza?
A tak na poważnie, to mój pierwotny ironiczny komentarz okazał się jednak trafny i prawdziwy hehee.
Astrox Cosmic Reign

Głowica konstrukcyjna: grafit

Chwyt konstrukcyjny: grafit / NANOMESH NEO

Klasy wagowe: 5U (75-99,9 gramów, uchwyt 4)

Zalecane naciągi: 8,5 - 11,5 kg

Wyprodukowano na Tajwanie

Model 2019

Grupa docelowa: zawodnicy rekreacyjni, zawodnicy klubowi
arkopolo13/11/2019 12:44

Hahahaaaa! A nie mówiłem, że standardowa "no name'owa" z marketu za "n …Hahahaaaa! A nie mówiłem, że standardowa "no name'owa" z marketu za "naście" złotych będzie lepsza?A tak na poważnie, to mój pierwotny ironiczny komentarz okazał się jednak trafny i prawdziwy hehee.


No bez przesady, to z pewnością nie jest zła rakieta. Ale z drugiej strony to taka rakieta "widmo" trochę. Tak jak pisałem, nie ma jej nawet oficjalnie na stronie producenta: yonex.com/spo…e=1
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst