Niestety, ta okazja już wygasła
YKZ Car Charger PD3.0 30W
287° Zakończono

YKZ Car Charger PD3.0 30W

15,59zł25zł-38% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
7
paź 8. 2020Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

YKZ Car Charger PD3.0 30W
Kupon sprzedawcy 1/1$
Cena: 3,99$
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
tylko, że wysyłka zabija wszystko - mi ponad 15 paczek kupionych z wysyłką Cainiao nie doszło (wszystkie od czerwca, lipca, sierpnia) - dostałem zwroty.
hmmkot08/10/2020 10:32

tylko, że wysyłka zabija wszystko - mi ponad 15 paczek kupionych z wysyłką …tylko, że wysyłka zabija wszystko - mi ponad 15 paczek kupionych z wysyłką Cainiao nie doszło (wszystkie od czerwca, lipca, sierpnia) - dostałem zwroty.Mi ostatnio Singapur postem przyszła paczka po 3 miesiącach i 4 dniach. Już byłem w trakcie sporu, ale go anulowałem.
A mi dochodzą wszystkie, cainao, China, Singapur... Ale niektóre nawet po 5 miesiącach! Trzeba wykazać się cierpliwością.
hmmkot08/10/2020 10:32

tylko, że wysyłka zabija wszystko - mi ponad 15 paczek kupionych z wysyłką …tylko, że wysyłka zabija wszystko - mi ponad 15 paczek kupionych z wysyłką Cainiao nie doszło (wszystkie od czerwca, lipca, sierpnia) - dostałem zwroty.


Nie próbuj ze swojego jednostkowego przypadku czynić reguły. Przesyłki tego typu dochodziły i dochodzą normalnie!. Założę się, że podobny problem ma większość ludzi z twojego rejonu, a winowajcą będzie zapewne nieuczciwy listonosz, tudzież inny pracownik Poczty Polskiej. Nie widzę innej możliwości skoro masowo nie dochodzą do Ciebie przesyłki nierejestrowane, które do innych dochodzą normalnie.
Tylko w tym roku dostałem dobrze ponad setkę, a może i dwie setki takich przesyłek, Może z jedna, czy dwie w tym czasie zaginęły, trudno mi sobie nawet teraz przypomnieć jakąś, która ostatnio nie dotarła. Jedyne co, to niektóre przesyłki potrafią mieć spore opóźnienia, dochodziły do mnie paczki nawet po 6 miesiącach od nadania. Ale to jednostkowe przypadki, średnio idą takie przesyłki 2-2.5 miesiąca.
Konkludując, polecam zainteresować się swoim listonoszem, jako najbardziej prawdopodobnym winowajca niedochodzenia przesyłek nierejestrowanych. Forma wysyłki, nie jest tu bezpośrednią przyczyną tego, że nie otrzymujesz takich przesyłek.
azaber08/10/2020 11:20

Nie próbuj ze swojego jednostkowego przypadku czynić reguły. Przesyłki teg …Nie próbuj ze swojego jednostkowego przypadku czynić reguły. Przesyłki tego typu dochodziły i dochodzą normalnie!. Założę się, że podobny problem ma większość ludzi z twojego rejonu, a winowajcą będzie zapewne nieuczciwy listonosz, tudzież inny pracownik Poczty Polskiej. Nie widzę innej możliwości skoro masowo nie dochodzą do Ciebie przesyłki nierejestrowane, które do innych dochodzą normalnie.Tylko w tym roku dostałem dobrze ponad setkę, a może i dwie setki takich przesyłek, Może z jedna, czy dwie w tym czasie zaginęły, trudno mi sobie nawet teraz przypomnieć jakąś, która ostatnio nie dotarła. Jedyne co, to niektóre przesyłki potrafią mieć spore opóźnienia, dochodziły do mnie paczki nawet po 6 miesiącach od nadania. Ale to jednostkowe przypadki, średnio idą takie przesyłki 2-2.5 miesiąca.Konkludując, polecam zainteresować się swoim listonoszem, jako najbardziej prawdopodobnym winowajca niedochodzenia przesyłek nierejestrowanych. Forma wysyłki, nie jest tu bezpośrednią przyczyną tego, że nie otrzymujesz takich przesyłek.


Rozumiem tylko o ile by dotyczyło to jednego adresu albo regionu to bym zrozumiał - Mam 4 adresy swoich mieszkań z różnych regionów Polski i na każdym jest tak samo (u 4 znajomych jest podobnie). Jak wcześniej przesyłki szły maks 3-4 miesiące to czekanie pol roku to już chyba lekka przesada.

Po 2 sporo od b na peperze też o tym pisze...
Zdaje sobie sprawę, że Twój przypadek nie jest jednostkowy i jest więcej osób o podobnych doświadczeniach, bo i nieuczciwych pracowników poczty jest więcej. Tym niemniej do zdecydowanej większości osób, jeszcze raz powtórzę, takie przesyłki dochodzą normalnie. W związku z powyższym, dla mnie przynajmniej, powody takiego stanu rzeczy wydaja się oczywiste. Nie może być przypadku, w tym, że do większości ludzi 99% przesyłek dociera, a do pewnej liczby osób, 99% nie dociera.
Chyba, że widzisz jakieś inne logiczne wyjaśnienie takiego stanu rzeczy, bo ja nie.
Z mojego osobistego doświadczenia te przesyłki, które idą przez WER Lublin mają ogromne opóźnienia, a pozostałe idą około dwóch miesięcy.
I rzeczywiście, tak jak @azaber pisze, łańcuch dostawy w kraju jest długi i jak po drodze znajdzie się ktoś z lepkimi rączkami, to może się zainteresować cudzą własnością.
Ostatnio przyszła do mnie taka nierejestrowana, dość duża (kształtem przypomina tablet) po 5 miesiącach i była ewidentnie otwierana. Niestety (dla ciekawskiego) w środku były płytki drukowane, więc nikomu nie potrzebne.
Edytowane przez: "_MarSs_" paź 8.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst