Niestety, ta okazja już wygasła
Yi Mirror Dash Cam zestaw kamer przód i tył Xiaomi @Amazon
439° Zakończono

Yi Mirror Dash Cam zestaw kamer przód i tył Xiaomi @Amazon

235złAmazon Okazje
37
439° Zakończono
Yi Mirror Dash Cam zestaw kamer przód i tył Xiaomi @Amazon
kwi 12. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja: Zestaw kamer jest teraz dostępny w hiszpańskim Amazonie w cenie 56,04€ czyli 235zl już z dostawą.
Okazja z Amazon.uk jest już nieaktualna.
Dziękuje @orcio6


Opis zestawu z tłumacza:
  • Podwójne nagrywanie - Dwie kamery HD, w tym przednia kamera 1080p HD i tylna kamera HD 720p. Zobacz więcej i martw się mniej o brakujące szczegóły w razie kolizji.
  • 4,3-calowy ekran dotykowy LCD - zintegrowany dotykowy ekran LCD o przekątnej 4,3 "ułatwia sterowanie i podgląd. Trójosiowy czujnik grawitacyjny ma wysoką, średnią i niską czułość, którą można dostosować do swoich nawyków jazdy.
  • Kierowca Zmęczenie Alarmy - Poprzez oszacowanie dystansowi i czas napędzania YI Lustro Dash kamera inteligentnie informuje potencjalnego zmęczenia, dzięki czemu długie podróże bezpieczniejsze dla kierowcy i pasażerów.
  • Szybka transmisja Wi-Fi 2,4 GHz - Pobierz aplikację kamery YI dash na smartfona i połącz się z siecią Wi-Fi w tablicy rozdzielczej. Terminowe udostępnianie ważnych materiałów na inne urządzenie lub platformę społecznościową według własnego uznania.
  • Łatwa instalacja - dzięki lekkiej konstrukcji i regulowanym paskom pasuje wygodnie do istniejącego lusterka wstecznego. Łatwość montażu i demontażu.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
37 Komentarzy
Zamówiłem, ktoś poleca?
Spieszcie się bo już koncowka
Ta sama cena na alie, ale fakt, bez gwarancji Amazona
Skąd to pobiera nawigacje ?
Jak to działa
w zestawie jest też tylna kamera?
michmalankwi 12. 2018

Skąd to pobiera nawigacje ?


Jaka nawigacja? To tylko kamera
jakość nagrań mocno przeciętna ja bym nie brał ale jak ktoś potrzebuje nie rzucajacego sie w oczy rejestratora to OK, choc moim zdaniem lepsza i warto czekac na viofo a119
creonkwi 12. 2018

w zestawie jest też tylna kamera?


Tak. Przednia nagrywa w jakości 1080p a tylna w 720p.
Edytowane przez: "krzygr" kwi 12. 2018
Kolekkwi 12. 2018

jakość nagrań mocno przeciętna ja bym nie brał ale jak ktoś potrzebuje nie …jakość nagrań mocno przeciętna ja bym nie brał ale jak ktoś potrzebuje nie rzucajacego sie w oczy rejestratora to OK, choc moim zdaniem lepsza i warto czekac na viofo a119


Na Amazon.uk ma tylko 4 opinie ale wszystkie 5 na 5 gwiazdek.
Cena dobra, ale ... warto się zastanowić > czy bezpiecznie będzie ją zostawiać na stałe w samochodzie, widać obiektyw, widać też tylną kamerę. Moim zdaniem to kwestia czasu i niestety znajdzie się chętny, będzie po szybie i po kamerach. Obiektyw 138 stopni - trochę mało, HD też. Używam EleCam Explorer, ma 170 stopni i jest OK. Wygodne i szybkie mocowanie na przyssawkę.
Nie mogę znaleźć informacji czy da się przełączyć na podgląd obraz z tylnej kamery np. podczas parkowania. Ktoś może wie?
sabath2112/04/2018 11:13

Nie mogę znaleźć informacji czy da się przełączyć na podgląd obraz z tylnej …Nie mogę znaleźć informacji czy da się przełączyć na podgląd obraz z tylnej kamery np. podczas parkowania. Ktoś może wie?


Tylna kamera ma kabel zasilania który podpinasz do zasilania światła wstecznego, jak zapala się światło wsteczne automatycznie uruchamia się tylna kamera.
Mnie zastanawia bardziej jak to się spisuje jako zwykłe lusterko, czy można wyłączyć obraz z przedniej kamery (nagrywanie w tle) pozostawiając funkcje kamery wstecznej?
Edytowane przez: "lars79" kwi 12. 2018
lars79kwi 12. 2018

Tylna kamera ma kabel zasilania który podpinasz do zasilania światła ws …Tylna kamera ma kabel zasilania który podpinasz do zasilania światła wstecznego, jak zapala się światło wsteczne automatycznie uruchamia się tylna kamera.Mnie zastanawia bardziej jak to się spisuje jako zwykłe lusterko, czy można wyłączyć obraz z przedniej kamery (nagrywanie w tle) pozostawiając funkcje kamery wstecznej?
Question:
Are the sides of the dash cam screen reflective?
Answer:
Yes. When lcd is off it looks like regular mirror


Kupione, poleciał plus. Teraz czas sprzedać Mi Dash Cam
lars79kwi 12. 2018

Tylna kamera ma kabel zasilania który podpinasz do zasilania światła ws …Tylna kamera ma kabel zasilania który podpinasz do zasilania światła wstecznego, jak zapala się światło wsteczne automatycznie uruchamia się tylna kamera.Mnie zastanawia bardziej jak to się spisuje jako zwykłe lusterko, czy można wyłączyć obraz z przedniej kamery (nagrywanie w tle) pozostawiając funkcje kamery wstecznej?


ale przy takim podłączeniu w takim razie tracimy ciągłe nagrywanie z tylnej kamery. Pytanie właśnie czy jak podepniemy do zasilania tylnych lamp mijania to czy przyciskiem na lusterku będziemy mogli zmienić podgląd właśnie na tył (na czas parkowania)

Edit: dobra znalazłem, wraz z obrazem z przodu również widać obraz z tyłu na ekraniku.
Edytowane przez: "sabath21" kwi 12. 2018
JEAKAR12/04/2018 11:12

Cena dobra, ale ... warto się zastanowić > czy bezpiecznie będzie ją zos …Cena dobra, ale ... warto się zastanowić > czy bezpiecznie będzie ją zostawiać na stałe w samochodzie, widać obiektyw, widać też tylną kamerę. Moim zdaniem to kwestia czasu i niestety znajdzie się chętny, będzie po szybie i po kamerach. Obiektyw 138 stopni - trochę mało, HD też. Używam EleCam Explorer, ma 170 stopni i jest OK. Wygodne i szybkie mocowanie na przyssawkę.

​tylko że to kamera sportowa.... jak się sprawdza i jaka jakość nagrań ? w nocy pewnie słabo? tablice idzie rozczytać?
wwwkwi 12. 2018

​tylko że to kamera sportowa.... jak się sprawdza i jaka jakość nagrań ? w …​tylko że to kamera sportowa.... jak się sprawdza i jaka jakość nagrań ? w nocy pewnie słabo? tablice idzie rozczytać?


Zgadza się :). Nagrania w dzień w 2,7K bardzo dobre, w nocy gorzej, ale w mieście jest OK. Tablice czytelne, jakość bardzo dobra. Ma tryb nagrywania w pętli.
lecho12/04/2018 11:56

Komentarz usunięty


?? 50€ = 50£ ??
Poza tym na uk już cena 61.
Edytowane przez: "_omd_" kwi 12. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst