Niestety, ta okazja już wygasła
Yerbomos 3.0 Cebador MateMundo
151° Zakończono

Yerbomos 3.0 Cebador MateMundo

27,96zł38,35zł-27% 6,70zł Allegro Okazje
18
151° Zakończono
Yerbomos 3.0 Cebador MateMundo
lis 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W dobrej cenie na black week, yerbomos 3.0 od MateMundo na allegro. Darmowa wysyłka Smart powyżej 40zl, w przecenie różne yerby więc można coś dobrać do tej kwoty.

W cenie 27,27 kolor zielony.

Marka Cebador z dumą prezentuje najnowszą wersję Yerbomosu. Akcesorium łączy funkcje naczynka, bombilli i termosu w jednym. Pracując nad Yerbomosem 3.0, producent wziął pod uwagę sugestie i prośby samych użytkowników. Z ich nieocenioną pomocą udało się stworzyć dopracowane akcesorium z licznymi udoskonaleniami, których próżno szukać w starszych wersjach. Najistotniejszą nowością jest zastosowanie podwójnych ścianek ze stali nierdzewnej. Dzięki temu Yerbomos 3.0 działa jak termos i doskonale utrzymuje temperaturę wody! Ilustruje to przygotowany przez nas wykres. Ponadto zadbano by pokrywka była bardziej szczelna. Wciąż jednak wskazany jest transport akcesorium w pozycji pionowej.

Obsługa Yerbomosu 3.0 jest łatwa i wygodna. Należy zdjąć nakrętkę i wieczko, dodać yerba mate, nalać wody do pojemnika, zainstalować rurkę i… gotowe! Każdy łyk naparu automatycznie uzupełnia wieczko o świeżą wodę. Nie wahaj się. Dzięki Yerbomosowi możesz cieszyć się yerba mate niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz!

Pojemność: 500 ml

Materiał wykonania: Stal nierdzewna (pojemnik), plastik wolny od BPA (wieko i rurka)

Producent: Cebador

Informacje dodatkowe: Sparzyć wrzątkiem przed pierwszym użyciem.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz