Niestety, ta okazja już wygasła
[Yanosik] NOTIONE- lokalizator (-52%)
189° Zakończono

[Yanosik] NOTIONE- lokalizator (-52%)

59złYanosik Okazje
21
189° Zakończono
[Yanosik] NOTIONE- lokalizator (-52%)
gru 6. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Urządzenie notiOne wraz z dedykowaną aplikacją, to rozwiązanie, pozwalające na określenie miejsca, w którym aktualnie znajduje się to czego potrzebujesz. notiOne przyczepiony np. do tornistra dziecka, obroży psa czy zestawu kluczy, wysyła sygnał, który następnie odbierany jest przez aplikację notiOne oraz inne aplikacje zaprzyjaźnione, znajdujące się w promieniu do 90m. Dzięki rozbudowanej społeczności użytkowników aplikacji współpracujących: #Zguboznalazcy, informacja o położeniu notiOne może być przesłana nawet z odległych rejonów Polski. Jednym słowem, jeżeli Twoje dziecko z przyczepionym do kurtki urządzeniem notiOne, zrobi sobie niezapowiedzianą wycieczkę do odległego miasta, będziesz mógł za pomocą aplikacji notiOne odczytać miejsce, w którym się znajduje. Wystarczy, że w jego otoczeniu znajdzie się choć jedna osoba z grona ponad 1 mln użytkowników aplikacji współpracujących. Korzystając z darmowej aplikacji notiOne, otrzymujesz: możliwość połączenia wielu urządzeń z aplikacją, funkcję znajdowania urządzenia będącego w pobliżu, funkcję sygnału dźwiękowego w przypadku oddalenia się urządzenia, możliwość personalizowania informacji o dodanym urządzeniu, informacje o rodzaju pakietu i poziomie baterii oraz uproszczoną historię lokalizacji.
Aktualizacje społecznościowe
Yanosik Okazje
Najlepsze komentarze
W teorii fajne, ale w praktyce ma masę mankamentów, np "zasięg" bo być w promieniu 90m od kogoś kto ma yanosika i udostępnia swoje zasoby to juz nie taka oczywista sprawa, czy kazdy kto ma yanosika udostępnia albo przeszukuje otoczenie? te 90m to chyba maksymalna teoretyczna odległośc na jaka działa bluetooth - chyba żę to po wifi ? Jak rozwiązano kwestie bezpieczeństwa ? bo nie każdy chce aby jego urządzenie współpracowało z nieznanymi, chyba żę to zupełnie pasywne skanowanie, ale wtedy telefon musiałby nonstop skanować otoczenie w poszukiwaniu NOTIONE Większy sens ma jednak lokalizator z GSM i GPS a do tego skutecznośc 1000 razy lepszą.
21 Komentarzy
W teorii fajne, ale w praktyce ma masę mankamentów, np "zasięg" bo być w promieniu 90m od kogoś kto ma yanosika i udostępnia swoje zasoby to juz nie taka oczywista sprawa, czy kazdy kto ma yanosika udostępnia albo przeszukuje otoczenie? te 90m to chyba maksymalna teoretyczna odległośc na jaka działa bluetooth - chyba żę to po wifi ? Jak rozwiązano kwestie bezpieczeństwa ? bo nie każdy chce aby jego urządzenie współpracowało z nieznanymi, chyba żę to zupełnie pasywne skanowanie, ale wtedy telefon musiałby nonstop skanować otoczenie w poszukiwaniu NOTIONE Większy sens ma jednak lokalizator z GSM i GPS a do tego skutecznośc 1000 razy lepszą.
FotXgru 6. 2016

W teorii fajne, ale w praktyce ma masę mankamentów, np "zasięg" bo być w pr …W teorii fajne, ale w praktyce ma masę mankamentów, np "zasięg" bo być w promieniu 90m od kogoś kto ma yanosika i udostępnia swoje zasoby to juz nie taka oczywista sprawa, czy kazdy kto ma yanosika udostępnia albo przeszukuje otoczenie? te 90m to chyba maksymalna teoretyczna odległośc na jaka działa bluetooth - chyba żę to po wifi ? Jak rozwiązano kwestie bezpieczeństwa ? bo nie każdy chce aby jego urządzenie współpracowało z nieznanymi, chyba żę to zupełnie pasywne skanowanie, ale wtedy telefon musiałby nonstop skanować otoczenie w poszukiwaniu NOTIONE Większy sens ma jednak lokalizator z GSM i GPS a do tego skutecznośc 1000 razy lepszą.


​polecisz jakiś konkretny?... ciekawe jak długo bateria tu trzyma
Edytowane przez: "www" gru 6. 2016
ogólnie to nie tylko promocja yanosika. Za 59 zł jest też w Sferis.
Szukam czegoś dla psa. Poleci ktoś coś?
FotXgru 6. 2016

Większy sens ma jednak lokalizator z GSM i GPS a do tego skutecznośc 1 …Większy sens ma jednak lokalizator z GSM i GPS a do tego skutecznośc 1000 razy lepszą.FotX06/12/2016 08:19

W teorii fajne, ale w praktyce ma masę mankamentów, np "zasięg" bo być w pr …W teorii fajne, ale w praktyce ma masę mankamentów, np "zasięg" bo być w promieniu 90m od kogoś kto ma yanosika i udostępnia swoje zasoby to juz nie taka oczywista sprawa, czy kazdy kto ma yanosika udostępnia albo przeszukuje otoczenie? te 90m to chyba maksymalna teoretyczna odległośc na jaka działa bluetooth - chyba żę to po wifi ? Jak rozwiązano kwestie bezpieczeństwa ? bo nie każdy chce aby jego urządzenie współpracowało z nieznanymi, chyba żę to zupełnie pasywne skanowanie, ale wtedy telefon musiałby nonstop skanować otoczenie w poszukiwaniu NOTIONE Większy sens ma jednak lokalizator z GSM i GPS a do tego skutecznośc 1000 razy lepszą.Pierdoły niczym niegdyś lokalizator-zabawka do kluczy na dźwięk gwizdania
1. słowo klucz to "DO" 90m, czyli w zabudowaniach może być i 5 metrów...
2. zasilanie - żeby ktoś sobie nie wymyślił stosowanie tego jako lokalizator do auta. jeden dzień na mrozie i po bateryjce...
fotoart06/12/2016 11:17

Pierdoły niczym niegdyś lokalizator-zabawka do kluczy na dźwięk gwizdania : …Pierdoły niczym niegdyś lokalizator-zabawka do kluczy na dźwięk gwizdania 1. słowo klucz to "DO" 90m, czyli w zabudowaniach może być i 5 metrów...2. zasilanie - żeby ktoś sobie nie wymyślił stosowanie tego jako lokalizator do auta. jeden dzień na mrozie i po bateryjce...Dokładnie tak, w teori fajne a w praktyce już gorzej - jak pisałem
Czy ktoś znalazł może opis technologii z jakiej to korzysta ? jak to dokładnie technicznie działa, jakie dane zbiera, bo może to zbiera w sposób ciągły, moze wszyscy mający zainstalowana aplikcjae Yanosik są szpiegami, zieraczami danych wysyłanych na serwer Yanosika, bo na ile mi się wydaje to Yanosik służy głównie kierowcom, nie włącza się tego w sklepie, więc zlokalizowanie kogos obo kogo się szybko przejeżdza autem jest chyba mało realne ?
w opisje jest "wysyła sygnał, który następnie odbierany jest przez aplikację notiOne oraz inne aplikacje zaprzyjaźnione," jakos się tu kupy nie trzyma, ten lokalizator korzysta sobie jak chce z naszego telefonu ? idea tego całego systemu wydaje mi się dziwna, do tego aplikacja na telefonie która miała by cały czas zbierać dane i przekazywać będzie zżerać akumulator mocno i pakiet danych, dzięki temu urządzeniu skutecznie odechciało mi się Yanosika, bo producent niewiadomio co zaszył w aplikcaji.
Promocja słaba. U mnie u szewca w Auchan na Jubilerskiej taka sama cena. I mam watpliwości co do działania. Nie ma gps.
Szajs. Dziala po BT. Zasieg teoretyczny. Jesli chcecie cos podobnego to jest masa chinskich "lokalizatorow" za 1/4 ceny. Dzialac i tak nie bedzie, ale przynajmniej oszczedzicie
Avatar
Usunięty22322
fotoart06/12/2016 11:17

Pierdoły niczym niegdyś lokalizator-zabawka do kluczy na dźwięk gwizdania : …Pierdoły niczym niegdyś lokalizator-zabawka do kluczy na dźwięk gwizdania 1. słowo klucz to "DO" 90m, czyli w zabudowaniach może być i 5 metrów...2. zasilanie - żeby ktoś sobie nie wymyślił stosowanie tego jako lokalizator do auta. jeden dzień na mrozie i po bateryjce...Sorry ale chyba nie wiesz o czym piszesz albo nie doczytałeś jak to działa. Mam to urządzonko dla psa, przetestowałam na kilkanaście kilometrów i cały czas widziałam na apce gdzie jest. Pies również biegał w deszczu i w mrozie i bateria nadal działa.
Avatar
Usunięty22322
Smieszą mnie komentarze panów co nie wiedzą ale na wszystkim się znają ;-) Mam to urządzenie od jakiegoś czasu dla psa, teraz myślę nad kupnem opaski na rękę dla dziecka. Działa bez zarzutu póki co. Na tronie piszą, że lokalizuje zgubę nawet z drugiego końca Polski, aż tak nie testowałam, mi namierzyło psa z kilkunastu km więc działa tak jak opisują.
Avatar
Usunięty22324
Używam od ok 3 tygodni i jak dla mnie jest okej, mój 7 latek ma przy tornistrze i widzę gdzie jest, mieszkamy w dużym mieście i nie ma problemu z sygnałem. Wiadomo, że nie mam cały czas włączonej apki, bo po co jak mały jest w domu ale jakoś mega dużo nie zjada mi baterii w telefonie.
Usunięty2232207/12/2016 09:31

Sorry ale chyba nie wiesz o czym piszesz albo nie doczytałeś jak to d …Sorry ale chyba nie wiesz o czym piszesz albo nie doczytałeś jak to działa. Mam to urządzonko dla psa, przetestowałam na kilkanaście kilometrów i cały czas widziałam na apce gdzie jest. Pies również biegał w deszczu i w mrozie i bateria nadal działa.Się ograniczasz chłopie. Co tam , że w specyfikacji DO 90 metrów, ważne, że u Ciebie są kilometry Ja tam bez kozery powiem pinćset
...i po to się zarejestrowałeś, żeby nam tu te brednie serwować? marketing firmy już takich metod musi się chwytać?
bez odbioru...
fotoart07/12/2016 11:35

Się ograniczasz chłopie. Co tam , że w specyfikacji DO 90 metrów, ważne, że …Się ograniczasz chłopie. Co tam , że w specyfikacji DO 90 metrów, ważne, że u Ciebie są kilometry Ja tam bez kozery powiem pinćset ...i po to się zarejestrowałeś, żeby nam tu te brednie serwować? marketing firmy już takich metod musi się chwytać? bez odbioru...

​z PiSu jesteś, że już spisek widzisz?
KrzysiekGrelagru 7. 2016

​z PiSu jesteś, że już spisek widzisz?Gdyby był z PiSu to by dorzucił jeszcze mgłę i kilka brzózek do tych kilkunastu km kolegi
Ciekawa promocja
Avatar
Usunięty24119
ja używam od jakiegoś czasu i jest ok, mam przy kluczach i powiem ze jest to przydatne. aplikacja działa bez problemu, sparowałam od razu urzadzenie i je widziałam.
moge śmiało polecić
Avatar
Usunięty24220
rozważałam gps dla swojego kota, ale to za ciężkie urządzenie i za drogie, a ten notiOne jest spoko, przypiełam Perełce do obróżki i już wiem, gdzie się szwenda. Mój telefon dobrze ją namierza.
Edytowane przez: "Usunięty24220" gru 12. 2016
Ponownie dostępne Można kilka razy korzystać !

432903-SY2zq.jpg
Okazja dostępna przy zakupie w sklepie notiOne z kodem rabatowym "prezent". Dostajecie -50 zł na sztuce z darmową wysyłką.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst