Niestety, ta okazja już wygasła
Yamaha MusicCast R-N602 (czarny), Elac Debut 2.0 B6.2 (czarny) - EURO RTV AGD
191° Zakończono

Yamaha MusicCast R-N602 (czarny), Elac Debut 2.0 B6.2 (czarny) - EURO RTV AGD

2.649zł3.599zł-26% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
19
kwi 18. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Solidny amplituner i głośniki podstawkowe. Cena w innych sklepach 3599 ( Top Hi Fi,Q21.pl).

euro.com.pl/zes…tml
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

19 Komentarzy
Dobry zestaw na początek.
Piękna cena. Sprzęt do nax 16-18 m2 bedzie dobrze trząsł szklankami
Słuchajcie ja nie rozumiem, że większość osób ocenia sprzęt przez pryzmat mocy. Za takie pieniądze to już jednak wypadałoby oczekiwać, że jakość dźwięku będzie przynajmniej przyzwoita. Do lupania to można kupić jakiś aktywny zestaw 5.1 do kompa i sąsiadów też rozniesiesz, a ile kasy w kieszeni.
Nie wiem jak kolumienki, ale ta Yamaha R-N602 z odpowiednimi kolumnami gra bardzo dobrze. To dobry sprzęt, za rozsądne pieniądze.
Edytowane przez: "Gagarin" kwi 18. 2019
Jeśli ktoś chce zacząć przygodę stereo to fajny początek w dobrej cenie. Mam model wyższy ale to mała różnica.
Avatar
Usunięty34125
Bardzo fajny zestaw i dobra cena. Miałem tą Yamahę i to świetny kombajn. Te kolumny też są bardzo dobre. Z nowego sprzętu w tej cenie nie będzie nic lepszego,
Kto chętny wziąć do spółki? Ja biorę kolumny, a Tobie zostaje amplituner w zaj.....ej cenie.
110W na kanał to jest do maks 16m2? lol

Aplikacji musiccast nie polecam do Tidala, beznadziejna obsługa.
Super cena, dziękuję, zamówione.

rafallowca18/04/2019 21:46

110W na kanał to jest do maks 16m2? lol Aplikacji musiccast nie …110W na kanał to jest do maks 16m2? lol Aplikacji musiccast nie polecam do Tidala, beznadziejna obsługa.


Tidala chyba nie trzeba obsługiwać przez MC? Ma natywną obsługę tego serwisu? Swoją drogą też uważam ją za toporną, choćby z powodu braku możliwości przewijania utworu ale chętnie dowiem się od praktyków więcej bo póki co słuchałem/bawiłem się nią tylko w salonie na odsłuchach...
Jarek_Jarecki37 min

Dobry zestaw na początek.


Nawet nie początek. W domu gdzie są dzieci kupić do tego dobre kolumny podłogowe i więcej nie trzeba, bo i tak muzyka głównie w tle albo cicho gra
fotoart18/04/2019 22:00

Super cena, dziękuję, zamówione. Tidala chyba nie trzeba obsługiwać przez M …Super cena, dziękuję, zamówione. Tidala chyba nie trzeba obsługiwać przez MC? Ma natywną obsługę tego serwisu? Swoją drogą też uważam ją za toporną, choćby z powodu braku możliwości przewijania utworu ale chętnie dowiem się od praktyków więcej bo póki co słuchałem/bawiłem się nią tylko w salonie na odsłuchach...


Wydaje mi się, że trzeba z MC. Dla mnie lipą był brak opcji regulacji głośności (wiadomo, że jest pilot, ale czasem łatwiej jak się kompa w rękach to przyciszyć Tidala), niesamowicie toporne wyszukiwanie, ograniczona liczba playlist i cośtam jeszcze, generalnie padaka. No ale ja używałem na WXAD-10, tego sprzętu nie znam.
dojrzałacebula18/04/2019 21:34

Kto chętny wziąć do spółki? Ja biorę kolumny, a Tobie zostaje amplituner w …Kto chętny wziąć do spółki? Ja biorę kolumny, a Tobie zostaje amplituner w zaj.....ej cenie.


Siemka ja chętny
rafallowca18/04/2019 22:31

Wydaje mi się, że trzeba z MC. Dla mnie lipą był brak opcji regulacji gło …Wydaje mi się, że trzeba z MC. Dla mnie lipą był brak opcji regulacji głośności (wiadomo, że jest pilot, ale czasem łatwiej jak się kompa w rękach to przyciszyć Tidala), niesamowicie toporne wyszukiwanie, ograniczona liczba playlist i cośtam jeszcze, generalnie padaka. No ale ja używałem na WXAD-10, tego sprzętu nie znam.


Niczym się nie różni od działania aplikacji Tidal. Poważną wadą jest natomiast brak odtwarzania gapless.
MadryJan13 min

Niczym się nie różni od działania aplikacji Tidal. Poważną wadą jest natomi …Niczym się nie różni od działania aplikacji Tidal. Poważną wadą jest natomiast brak odtwarzania gapless.


CO sie niczym nie rozni?
Mam tą Yamahe i Tidal idzie przez MC. W porównaniu do Spotify to mocno ciężko się Tidala obsługuje.
Sprzęt wczoraj dotarł, dzięki raz jeszcze za świetną wstawkę. Gra genialnie.
fotoart21/04/2019 11:08

Sprzęt wczoraj dotarł, dzięki raz jeszcze za świetną wstawkę. Gra genia …Sprzęt wczoraj dotarł, dzięki raz jeszcze za świetną wstawkę. Gra genialnie.


Nie ma sprawy. Jakich kabli do kolumn użyłeś, bo właśnie szukam do tego zestawu.
Ja nie z tych, którzy słuchają kabli i podstawek pod nie więc wybacz ale nie będę tu zgrywał audiofila Kabel zwykły, solidny, miedziany jeszcze sprzed 25 lat i pierwszego stereo.
Avatar
Usunięty85677
Wczoraj do mnie dotarł amplituner - jak każde urządzenie z musiccastem genialnie steruje się głosowo, to jest taka przewaga nad konkurencją, że szok!

Więcej info na grupie FB: Google Home Polska - Instalacja i Sterowanie Inteligentnym Domem
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Pugo. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst