Xtra Październik - darmowy Smartwatch 3 przy zakupie nowego modelu Xperii (dla dotychczasowych posiadaczy Xperii)
274°Zakończono

Xtra Październik - darmowy Smartwatch 3 przy zakupie nowego modelu Xperii (dla dotychczasowych posiadaczy Xperii)

8
paź 15. 2016
Dla cebulopłaczków: Pasek zawsze możecie kupić inny jak wam się nie podoba darmowy prezent. Daj coś za darmo, a Polakowi i tak w dupsko za dobrze.

Masz Xperia™ co najmniej od roku?
Kup nowy model Xperia,
a otrzymasz SmartWatch 3
o wartości 549 zł!

Oferta limitowana

Jak skorzystać z promocji?1. Jeżeli posiadasz telefon Xperia z poniższej listy zakupiony przed końcem 2015 roku, przy zakupie nowego modelu Xperia XZ lub Xperia XCompact, otrzymasz w prezencie SmartWatch 3 w unikatowym różowym kolorze!
2. Modele Xperia XZ i Xperia XCompact mogą być zakupione w dowolnym kolorze u Operatora bądź w sieci handlowej biorącej udział w promocji, wyłącznie na rynku pierwotnym w okresie od 14 października do 31 października 2016 roku.
3. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby fizyczne, oraz osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.
4. Zakup należy zarejestrować na stronie sonymobile.com/xtr…nik między 21 października a 13 listopada 2016 roku.
5. SmartWatch 3 zostanie wysłany w ciągu 30 dni od daty pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia.
6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami Sony Mobile, a w szczególności z akcją sprzedaży premiowej „Mistrzowska para”.
7. Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Co oni dają w prezencie? SmartWatch 3 w unikatowym różowym kolorze? Toć to prezent niczym znalezione pod choinką czerwone skarpetki zrobione przez babcię na drutach...
8 Komentarzy
Co oni dają w prezencie? SmartWatch 3 w unikatowym różowym kolorze? Toć to prezent niczym znalezione pod choinką czerwone skarpetki zrobione przez babcię na drutach...
Unikatowy, bo próżno szukać tego koloru na rękach użytkowników...
Pewnie im zalega na magazynach kolor różowy. Promocja jest? Jest i kasa się zgadza
a i tak 85 plusów, paranoja z tym pepperem, plusy znikad
nie wiem czemu tak mało plusów. ktoś jak i tak kupi telefon dostanie gratis za kilka stów a tu marudzą
lepsza taka okazja niz ziemniaki, jablka itp, gdzie jest 50gr taniej...spam z gazetki, albo przekręt z jogurtem z biedry, żeby 1,50zł odzyskać... jak lamZielony napisał, ktoś jak i tak chce kupić ten model to chociaz dostanie zegarek dla zony pod choinkę, albo sprzeda za połowe ceny...
Autor
Ej, cebulki. Jak wam tak bardzo nie odpowiada kolor różowy, to przypominam, że pasek możecie z palcem w najciemniejszej części ciała wymienić. Choćby na ebayu dostaniecie już od 1,20 funta czarny kolor.
zegarek świetny, ale jak telefony są dalej robione tak jak z5c było to lepiej kupić cokolwiek w Chinach i zegarek osobno.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy