Niestety, ta okazja już wygasła
Xmund XD-BL5 Uchwyt na telefon - mocowanie do kierownicy roweru
319° Zakończono

Xmund XD-BL5 Uchwyt na telefon - mocowanie do kierownicy roweru

32,41zł53,14zł-39% 9,54zł Banggood Okazje
17
wrz 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena $8,49

Marka: Xmund XD-BL5
Materiał: Stop aluminium
Rozmiar min/max.: 55-100 mm
Kolor: Czarny, czerwony, szary
Odporny na wstrząsy
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Posiadam taki uchwyt, lecz marki GUB, który wygląda identycznie jak ten. Osobiście polecam uchwyt. Bardzo dobrze trzyma sztywno telefon na kierownicy.
Ja kupiłem taki GUB 85 coś dorzucić do 40 zł i przesyłka za free ze Smartem i za dwa dni w paczkomacie. GUB 85 G-85 UCHWYT ROWEROWY NA TELEFON KIEROWNICE
allegro.pl/ofe…ook
Edytowane przez: "MIRO14" wrz 21.
Na znanym portalu aukcyjnym taniej.
17 Komentarzy
Na znanym portalu aukcyjnym taniej.
Posiadam taki uchwyt, lecz marki GUB, który wygląda identycznie jak ten. Osobiście polecam uchwyt. Bardzo dobrze trzyma sztywno telefon na kierownicy.
Też posiadam marki GUB i w nim jest 3 miejscowe trzymanie telefonu i jakoś uważam że to lepsza opcja niż ten z okazji.Cena może być ale wolał bym dołożyć właśnie do GUB-a.
Tylko i wyłącznie GUB P20, P30 LUB PLUS11.
Ja kupiłem taki GUB 85 coś dorzucić do 40 zł i przesyłka za free ze Smartem i za dwa dni w paczkomacie. GUB 85 G-85 UCHWYT ROWEROWY NA TELEFON KIEROWNICE
allegro.pl/ofe…ook
Edytowane przez: "MIRO14" wrz 21.
kupione, dzieki
Przecież tego typu uchwyty były już na Pepperze jak mnie pamięć nie myli za około 15zł.
hormon21/09/2020 21:32

Tylko i wyłącznie GUB P20, P30 LUB PLUS11.Ja kupiłem 2 polecane gub 11 plus i jednak nie była to super wytrzymała konstrukcja, cały czas łapał luz z mi8 i co chwila trzeba było dokręcać na nierównościach. Po około 2 tygodniach uzywania pękł plastikowy pierścień, Chińczyk nie uznał reklamacji. Drugi uchwyt jeździ cały czas bez telefonu w środku i jeszcze się nie rozpadł, ale obawiam się go używać.
bub22/09/2020 07:03

Ja kupiłem 2 polecane gub 11 plus i jednak nie była to super wytrzymała ko …Ja kupiłem 2 polecane gub 11 plus i jednak nie była to super wytrzymała konstrukcja, cały czas łapał luz z mi8 i co chwila trzeba było dokręcać na nierównościach. Po około 2 tygodniach uzywania pękł plastikowy pierścień, Chińczyk nie uznał reklamacji. Drugi uchwyt jeździ cały czas bez telefonu w środku i jeszcze się nie rozpadł, ale obawiam się go używać.


Korzystam z PLUS11 już ponad 2 miesiace, trasy głównie lasy. Telefon to huawei mate 10 pro i jeszcze się nie zdarzyło aby uchwyt złapał luz.
Mam taki uchwyt konkurencyjnej firmy że tak powiem i bogactwo na rower nawet na dużych nierównościach trzyma
2,77euro na aliexpress
Żadna okazja, na Allegro są po 40 zł i po 2 dniach ma się przesyłkę już w domu.
Kupiłem podobny uchwyt gub g-85. Niestety ale całkowicie nie nadaje się na hulajnoge która osiąga 40km/h+ prędkości. Pod wpływem wibracji odkręcają się wszystkie śruby poza tą mocowania do kierownicy. Po 10min jazdy telefon elegancko wypadł. Uchwyt który jest podobny ale dokręca się śrubę z tyłu by zablokować telefon sprawuje się znacznie lepiej.
Truskafofy_Makak25/09/2020 07:27

Kupiłem podobny uchwyt gub g-85. Niestety ale całkowicie nie nadaje się na …Kupiłem podobny uchwyt gub g-85. Niestety ale całkowicie nie nadaje się na hulajnoge która osiąga 40km/h+ prędkości. Pod wpływem wibracji odkręcają się wszystkie śruby poza tą mocowania do kierownicy. Po 10min jazdy telefon elegancko wypadł. Uchwyt który jest podobny ale dokręca się śrubę z tyłu by zablokować telefon sprawuje się znacznie lepiej.


Dziwne ja mam taki i na rowerze jeżdżąc po żwirze na wałach (mega wibracje), co prawda 30km/h a nie 40, nie ma szans żeby się nawet lekko obluzował więc albo radze po prostu mocniej dokręcić albo jednak to +10km/h to jakaś magiczna bariera tego mocowania
U mnie się uchwyt sprawdza, ale design i te napisy są okropone
PrzeZenon25/09/2020 08:16

Dziwne ja mam taki i na rowerze jeżdżąc po żwirze na wałach (mega wibr …Dziwne ja mam taki i na rowerze jeżdżąc po żwirze na wałach (mega wibracje), co prawda 30km/h a nie 40, nie ma szans żeby się nawet lekko obluzował więc albo radze po prostu mocniej dokręcić albo jednak to +10km/h to jakaś magiczna bariera tego mocowania


Dokręcone na Maxa. Dla małych srubek trochę kleju naprawia temat, ale niestety nie można tego zastosować dla głównej śruby mocującej uchwyt. Zapewne nie chodzi głównie o różnice prędkości a o rozmiar kolek. 40km/h na 10 calach na nierównej nawierzchni daje się mocno we znaki.
Mam uchwyt gub, wygląda identycznie, ale jak ktoś ma gruby telefon lub wygięty jak LG G4, to jest problem z montażem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst