Niestety, ta okazja już wygasła
XIAOMI Viomi V2 PRO z Polski
135° Zakończono

XIAOMI Viomi V2 PRO z Polski

1.256zł1.600zł-22% Darmowa dostawa DarmowaGearBest Okazje
44
135° Zakończono
XIAOMI Viomi V2 PRO z Polski
lip 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

XIAOMI Viomi V2 PRO z Niemiec za 339.99$ - odbieramy z aukcji kupon 20/200$ i mamy super cenę

aktualizacja 28.07 - nowa cena 334.99$ - @Pepper można podbić!

Dostawa kurierem z Polski za darmo (do mnie dotarł w 5 dni)

Możliwość zapisania do 5 map!

Posiadam ten odkurzacz osobiście od 1,5 miesiąca, miałem okazję testować też Roborocka i powiem wam że Viomi V2 Pro daje radę moim zdaniem lepiej, funkcja mopa działa tutaj najprzyzwoiciej z wszystkich odkurzaczy jakie miałem okazje sprawdzać, a do tego Viomi V2 Pro jest zdecydowanie cichszy od Roborocka S50. Z samych danych technicznych: jest mocniejszy od Roborocka S50. Posiada moc ssania 2100 Pa a Roborock S50: 2000 Pa


Xiaomi Viomi V2 PRO to obecnie jeden z najlepszych wyborów na rynku.

Oferowana wersja V2 Pro różni się tym od zwykłej wersji, że jednocześnie może odkurzać i mopować.


Zaawansowany odkurzacz w Twoim domu!
Automatyczny inteligentny robot czyszczący Xiaomi VIOMI Robot Vacuum Cleaner PRO ma okrągły kształt, zawiera wszystkie niezbędne czujniki i szczotki czyszczące. Z przodu posiada czujnik ładowania, który automatycznie prowadzi odkurzacz do ładowarki, gdy pozostała moc wynosi poniżej 30%. Istnieje również system wykrywania unikania przeszkód. Pod pokrywą znajduje się pojemnik na kurz o pojemności 600 ml, który może przechowywać kurz bez częstego czyszczenia pojemnika.

Jak działa odkurzacz?
Używanie Xiaomi VIOMI Robot Vacuum Cleaner PRO jest bardzo proste. Sprzątanie odbywa się w sposób zautomatyzowany. Wystarczy użyć przełącznika z boku odkurzacza, a z radością powita cię kobiecy głos w języku angielskim. Odkurzacz zapewni, że jest gotowy do rozpoczęcia czyszczenia i zaczynie jeździć po pokoju. W odkurzaczu dostępne są różne tryby czyszczenia, takie jak czyszczenie w okręgu lub czyszczenie wzdłuż linii prostych. Jeśli na drodze znajduje się jakakolwiek przeszkoda, robot odsuwa się i próbuje przesunąć się na tor niekolidujący z obiektem.

Kompaktowy rozmiar, i długi czas działania!
Rozmiar odkurzacza to 350 x 95 mm, warto rozmieścić meble w taki sposób, aby robot mógł wejść we wszystkie miejsca. Istnieje możliwość użycia zbiornika na wodę (560 ml) i specjalnego mopa w celu umycia podłogi Po pierwszym użyciu, gdy odkurzacz pracował przez dwie godziny, zaczynie szukać stacji dokującej. Po naładowaniu akumulatora, odkurzacz wróci do realizacji zaplanowanych zadań. Całkowite naładowanie zajmuje około 2,5 godziny.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy 3200 mAh
Xiaomi postawiło na sprawdzony akumulator litowo – jonowy o pojemności 3200 mAh. Jest to świetny wybór, biorąc pod uwagę że przeznaczeniem robota jest sprzątanie małych i średnich domów. Odkurzacz zapewnia czas pracy na poziomie 80-120 minut. Czas ładowania baterii wynosi około 2,5h. Biorąc pod uwagę że VIOMI Vacuum Cleaner PRO po naładowaniu pracuje przez 2 godziny. To naprawdę imponujący wynik!

Inteligentny robot sprzątający!
Odkurzacz sam zaplanuje ścieżkę sprzątania. Wystarczy że użyjesz mapy aby wybrać metodę (odkurzanie, mopowanie) czyszczenia i obszar. A robot dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu i autonomicznej nawigacji, sam zaplanuje sobie trasę i uwzględni wszystkie przeszkody na swojej drodze. Posiada zdolność do wspinania się na przedmioty o wysokości do 2 cm. Bez problemu poradzi sobie z progami w drzwiach. Xiaomi robi wszystko aby czyszczenie było bardziej wydajne, szybsze i inteligentniejsze. Dlatego nie musisz nawet ładować robota! Gdy energia elektryczna jest mniejsza niż 30 procent lub kończą się zadania do wykonania, odkurzacz wróci do stacji ładującej, oszczędzając czas i energię!

282481.jpg
Aktualizacje społecznościowe
44 Komentarze
Prześlij Komentarz