Niestety, ta okazja już wygasła
XIAOMI Viomi V2 PRO z Niemiec
90° Zakończono

XIAOMI Viomi V2 PRO z Niemiec

1.429zł1.600zł-11%GearBest Okazje
21
lip 13.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

XIAOMI Viomi V2 PRO jest to nowa wersja odkurzacza Xiaomi (nie mylić ze zwykłym Viomi V2) 361.99$ w promocji z kodem: M4D8FBBF719EB001
Dostawa kurierem z Niemiec za darmo (do mnie dotarł w 5 dni)

Posiadam ten odkurzacz osobiście od 1,5 miesiąca, miałem okazję testować też Roborocka i powiem wam że Viomi V2 Pro daje radę moim zdaniem lepiej, funkcja mopa działa tutaj najprzyzwoiciej z wszystkich odkurzaczy jakie miałem okazje sprawdzać, a do tego Viomi V2 Pro jest zdecydowanie cichszy od Roborocka S50. Z samych danych technicznych: jest mocniejszy od Roborocka S50. Posiada moc ssania 2100 Pa a Roborock S50: 2000 Pa


Xiaomi Viomi V2 PRO to obecnie jeden z najlepszych wyborów na rynku.

Oferowana wersja V2 Pro różni się tym od zwykłej wersji, że jednocześnie może odkurzać i mopować.


Zaawansowany odkurzacz w Twoim domu!
Automatyczny inteligentny robot czyszczący Xiaomi VIOMI Robot Vacuum Cleaner PRO ma okrągły kształt, zawiera wszystkie niezbędne czujniki i szczotki czyszczące. Z przodu posiada czujnik ładowania, który automatycznie prowadzi odkurzacz do ładowarki, gdy pozostała moc wynosi poniżej 30%. Istnieje również system wykrywania unikania przeszkód. Pod pokrywą znajduje się pojemnik na kurz o pojemności 600 ml, który może przechowywać kurz bez częstego czyszczenia pojemnika.

Jak działa odkurzacz?
Używanie Xiaomi VIOMI Robot Vacuum Cleaner PRO jest bardzo proste. Sprzątanie odbywa się w sposób zautomatyzowany. Wystarczy użyć przełącznika z boku odkurzacza, a z radością powita cię kobiecy głos w języku angielskim. Odkurzacz zapewni, że jest gotowy do rozpoczęcia czyszczenia i zaczynie jeździć po pokoju. W odkurzaczu dostępne są różne tryby czyszczenia, takie jak czyszczenie w okręgu lub czyszczenie wzdłuż linii prostych. Jeśli na drodze znajduje się jakakolwiek przeszkoda, robot odsuwa się i próbuje przesunąć się na tor niekolidujący z obiektem.

Kompaktowy rozmiar, i długi czas działania!
Rozmiar odkurzacza to 350 x 95 mm, warto rozmieścić meble w taki sposób, aby robot mógł wejść we wszystkie miejsca. Istnieje możliwość użycia zbiornika na wodę (560 ml) i specjalnego mopa w celu umycia podłogi Po pierwszym użyciu, gdy odkurzacz pracował przez dwie godziny, zaczynie szukać stacji dokującej. Po naładowaniu akumulatora, odkurzacz wróci do realizacji zaplanowanych zadań. Całkowite naładowanie zajmuje około 2,5 godziny.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy 3200 mAh
Xiaomi postawiło na sprawdzony akumulator litowo – jonowy o pojemności 3200 mAh. Jest to świetny wybór, biorąc pod uwagę że przeznaczeniem robota jest sprzątanie małych i średnich domów. Odkurzacz zapewnia czas pracy na poziomie 80-120 minut. Czas ładowania baterii wynosi około 2,5h. Biorąc pod uwagę że VIOMI Vacuum Cleaner PRO po naładowaniu pracuje przez 2 godziny. To naprawdę imponujący wynik!

Inteligentny robot sprzątający!
Odkurzacz sam zaplanuje ścieżkę sprzątania. Wystarczy że użyjesz mapy aby wybrać metodę (odkurzanie, mopowanie) czyszczenia i obszar. A robot dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu i autonomicznej nawigacji, sam zaplanuje sobie trasę i uwzględni wszystkie przeszkody na swojej drodze. Posiada zdolność do wspinania się na przedmioty o wysokości do 2 cm. Bez problemu poradzi sobie z progami w drzwiach. Xiaomi robi wszystko aby czyszczenie było bardziej wydajne, szybsze i inteligentniejsze. Dlatego nie musisz nawet ładować robota! Gdy energia elektryczna jest mniejsza niż 30 procent lub kończą się zadania do wykonania, odkurzacz wróci do stacji ładującej, oszczędzając czas i energię!

Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe
21 Komentarzy
Chętnie zobaczyłbym porównanie z Vacuum Mop Pro
Joey13/07/2020 12:56

Chętnie zobaczyłbym porównanie z Vacuum Mop ProPonoć to to samo, tylko pod inną nazwą.
Słabe bo na DHGate Xiaomi Mop Pro cały czas kosztuje 270 USD z wysyłką z UE.
Słabe promo. Na geekbuying z gwarancją za 1500 a mop pro za 1359
pasazer13/07/2020 13:08

Słabe bo na DHGate Xiaomi Mop Pro cały czas kosztuje 270 USD z wysyłką z UE …Słabe bo na DHGate Xiaomi Mop Pro cały czas kosztuje 270 USD z wysyłką z UE.


Podeślij linka bo jakoś nie potrafię znaleźć
na allegro na f.vat taka sama cena
pasazer13/07/2020 14:16

https://www.pepper.pl/promocje/odkurzacz-mi-robot-vacuum-mop-pro-z-wysylka-z-polski-at-dhgate-267394


To jest to samo co styj? Dzięki za linka przy okazji bo poluje na niego
sikorollo13/07/2020 14:38

To jest to samo co styj? Dzięki za linka przy okazji bo poluje na niego


Tak, to jest sty global czyli styTj.
Kupiłem jeden i po miesiącu drugi. Polecam
pasazer13/07/2020 14:40

Tak, to jest sty global czyli styTj.Kupiłem jeden i po miesiącu drugi. P …Tak, to jest sty global czyli styTj.Kupiłem jeden i po miesiącu drugi. Polecam


I global i chiński od dawna występują jako stytj
Joey13/07/2020 12:56

Chętnie zobaczyłbym porównanie z Vacuum Mop Pro


To samo oprócz górnej pokrywy. Do tego przychodzi z dodatkowym pojemnikiem na mopowanie (do mop pro można dokupić jeśli ktoś bardzo chce)
W sofcie: viomi ma już mutlimapy ale komunikaty głosowe po angielsku.
mop pro nie ma jeszcze multimap, nie działa jeszcze chyba wybieranie pokojów do sprzątania (ktoś tak twierdził), komunikaty po polsku.
Edytowane przez: "Roger7" lip 13.
Roger713/07/2020 15:41

To samo oprócz górnej pokrywy. Do tego przychodzi z dodatkowym pojemnikiem …To samo oprócz górnej pokrywy. Do tego przychodzi z dodatkowym pojemnikiem na mopowanie (do mop pro można dokupić jeśli ktoś bardzo chce)W sofcie: viomi ma już mutlimapy ale komunikaty głosowe po angielsku.mop pro nie ma jeszcze multimap, nie działa jeszcze chyba wybieranie pokojów do sprzątania (ktoś tak twierdził), komunikaty po angielsku.Mozna wybrac pokój, który ma posprzątać. Działa to bardzo dobrze.
Nie ma multimapy. Ale po prostu zanoszę go na piętro i włączam sprzątanie i też wszędzie sobie wjedzie. Mapę mam na dole i mogę wybrać, by odkurzył np tylko kuchnię.
pasazer13/07/2020 15:51

Mozna wybrac pokój, który ma posprzątać. Działa to bardzo dobrze. Nie ma mu …Mozna wybrac pokój, który ma posprzątać. Działa to bardzo dobrze. Nie ma multimapy. Ale po prostu zanoszę go na piętro i włączam sprzątanie i też wszędzie sobie wjedzie. Mapę mam na dole i mogę wybrać, by odkurzył np tylko kuchnię.


Mam chińską wersję w rodzinie, więc tam wszystko działa.
Ale ktoś tak pisał na pepper, wymieniając jako wady mop pro
pepper.pl/com…496
Roger713/07/2020 16:02

Mam chińską wersję w rodzinie, więc tam wszystko działa.Ale ktoś tak pisał …Mam chińską wersję w rodzinie, więc tam wszystko działa.Ale ktoś tak pisał na pepper, wymieniając jako wady mop prohttps://www.pepper.pl/comments/permalink/4675496


Nieprawda
pasazer13/07/2020 23:09

Nieprawda


Trzeba mu odpisać, że nie potrafi kliknąć w pomieszczenie
Nie dawno był na HDGate za 1100zl z PL więc jedyny plus, że czarny (Xiaomi są głównie białe dostępne), ale dosyć drogo. Tutaj co jest w zestawie

Ogólnie to mam (Xiaomi) i polecam szczególnie MOPa 😃
Edytowane przez: "VINCENZO" lip 14.
VINCENZO14/07/2020 08:19

Nie dawno był na HDGate za 1100zl z PL więc jedyny plus, że czarny, ale do …Nie dawno był na HDGate za 1100zl z PL więc jedyny plus, że czarny, ale dosyć drogo. Tutaj co jest w zestawie [Video] Ogólnie to mam i polecam szczególnie MOPa 😃po co codziennie umieszczasz link do tego filmu?
pasazer14/07/2020 09:28

po co codziennie umieszczasz link do tego filmu?


Bo może komuś pomóc w podjęciu decyzji zakupowej. Jeśli nie potrzebujesz takiej pomocy to nie klikaj Pozdrawiam
VINCENZO14/07/2020 09:33

Bo może komuś pomóc w podjęciu decyzji zakupowej. Jeśli nie potrzebujesz ta …Bo może komuś pomóc w podjęciu decyzji zakupowej. Jeśli nie potrzebujesz takiej pomocy to nie klikaj Pozdrawiam"nie dawno",
viomi v2 pro za 1100 zł?
"jedyny plus, że czarny" - widziałeś ten model w innym kolorze?
Wklejasz to tyle razy, że przestałeś rozróżniać odkuracze.
Niedługo pod wiatraczki na usb zaczniesz to wrzucać.
front24214/07/2020 09:55

"nie dawno", viomi v2 pro za 1100 zł?"jedyny plus, że czarny" - widziałeś t …"nie dawno", viomi v2 pro za 1100 zł?"jedyny plus, że czarny" - widziałeś ten model w innym kolorze?Wklejasz to tyle razy, że przestałeś rozróżniać odkuracze.Niedługo pod wiatraczki na usb zaczniesz to wrzucać.


Przecież Viomi i Xiaomi różni się tylko górnym deklem i reszta jest ta sama. Odkurzacze rozróżniam, bo mam Xiaomi. Może zamiast osobistych wycieczek skup się na merytorycznej dyskusji o odkurzaczu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst