Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi The One - keyboard
-110° Zakończono

Xiaomi The One - keyboard

993,72zł1.392,49zł-29% Darmowa dostawa DarmowaGearBest Okazje
22
sie 22.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

💵249,99 USD
 • terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy
 • można połączyć z iPhonem i iPadem
 • dwa dziesięciowatowe głośniki
 • sześćdziesiąt jeden klawiszy
 • współpraca ze słuchawkami
 • podświetlane klawisze
 • 3,8 kilograma
 • Bluetooth
 • 6xAAA181492.jpg
181492.jpg
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

22 Komentarze
To żaden produkt xiaomi.
awdasda22/08/2019 18:18

To żaden produkt xiaomi.


To także nie są organy
To zabawka a nie instrument. Lepiej dołożyć i kupić Casio lub Yamaha do nauki. Z dynamiczną klawiaturą koniecznie.
Ty jakaś popierdółka jest.
To nie jest Xiaomi!!!
piękne dźwięki się z tego wydobywają
Z ciekawości sprawdziłem ale to nawet nie są klawisze MIDI. Nawet gdyby to była klawiatura sterująca to brak odpowiedniej ilości suwaków/przycisków do kontrolowania dźwięku zupełnie by ją dyskwalifikowało. Za połowę ten kwoty można mieć coś sto razy bardziej rozbudowanego... Zabawka z aplikacją chociaż jak ktoś chciałby się pobawić w granie na smartphonie to można to zrobić znacznie taniej.
Ale sie czepiacie. Przeciez ma podswietlane klawisze...
One w tej cenie z tą Panią
Edytowane przez: "dareczekpop" sie 22.
Propsy622/08/2019 18:20

To zabawka a nie instrument. Lepiej dołożyć i kupić Casio lub Yamaha do nau …To zabawka a nie instrument. Lepiej dołożyć i kupić Casio lub Yamaha do nauki. Z dynamiczną klawiaturą koniecznie.


Jakie modele?
user131022/08/2019 18:40

Ale sie czepiacie. Przeciez ma podswietlane klawisze...


Ooooo, a to przepraszam To zmienia postać rzeczy, fortepian czy Yamaha jednak nie mają podświetlanych
user131022/08/2019 18:40

Ale sie czepiacie. Przeciez ma podswietlane klawisze...


żartuje , bo widzę że rzeczywiście wszyscy poczuli jak by to była konkurencja keyboardu
To ma służyć do nauki gry, wiec pod tym względem ma swoje plusy, jako wstępny "keyboard" do pogrania,
wstępnej nauki, czy sprawdzenia czy to "hobby" pasuje
Chociaż nie wiem jak się to ma cenowo do Yamahy , czy te 993zł to dużo czy nie? Dla mnie dużo , ale ja nie potrzebuję
psycho14422/08/2019 19:14

Jakie modele?


Ja kupiłem dzieciom (i dla siebie) casio lk-265. Do nauki świetna sprawa. Cena podobna.
matrixluk22/08/2019 19:32

żartuje , bo widzę że rzeczywiście wszyscy poczuli jak by to była konk … żartuje , bo widzę że rzeczywiście wszyscy poczuli jak by to była konkurencja keyboardu To ma służyć do nauki gry, wiec pod tym względem ma swoje plusy, jako wstępny "keyboard" do pogrania, wstępnej nauki, czy sprawdzenia czy to "hobby" pasuje Chociaż nie wiem jak się to ma cenowo do Yamahy , czy te 993zł to dużo czy nie? Dla mnie dużo , ale ja nie potrzebuję

Yamaha NP-12 nieco taniej
Jakby reklamował je Zenek zielone łoczy to pewnie byłyby za..iste a tak reklamuje je Lang Lang to muzykanty mówią że organy są beeee.
2733952-5q02I.jpg
Edytowane przez: "PutaReal" sie 22.
O
borewicz22/08/2019 21:35

Yamaha NP-12 nieco taniej


O , a widzisz, jednak chyba nie taka dobra cena
Wszystkim którzy się podśmiewają z tego instrumentu chciałbym zwrócić uwagę że chyba nie do końca zrozumieli jak on działa i do czego służy.
Bez aplikacji zachowuje się on jak zwykła klawiatura, można coś na niej zagrać, ale ustawienie czegokolwiek jest skrajnie niewygodne. Po połączeniu z dedykowaną aplikacją służy do nauczenia się w miarę poprawnego grania wybranych melodii bez jakiejkolwiek znajomości muzyki. Aplikacja wyświetla które klawisze i jak długo mają być przyciskane, a dodatkowo są one w czasie gdy mają być naciśnięte podświetlane na klawiaturze. Informacja o rzeczywiście wciśniętych klawiszach jest zwracana prez klawiaturę do aplikacji i w przypadku popełnienia błędu jest on pokazywany żeby można było go skorygować. Pomijając sprawę sensowności takiego sposobu nauki, bo jeden powie że w ten sposób niczego się nie nauczy, a tylko zepsuje sobie technikę, a drugi, że żeby zagrać kolędę w Wigilię to nie musi kończyć konserwatorium, a jak zagra ją więcej niż jednym palcem, to już w ogóle będzie wspaniale, to żaden z instrumentów proponowanych w poprzednich postach jako zamienniki takich możliwości jak ten nie ma. One po prostu służą do czego innego.
Andrzej_Witkowski23/08/2019 07:17

Wszystkim którzy się podśmiewają z tego instrumentu chciałbym zwrócić uwagę …Wszystkim którzy się podśmiewają z tego instrumentu chciałbym zwrócić uwagę że chyba nie do końca zrozumieli jak on działa i do czego służy.Bez aplikacji zachowuje się on jak zwykła klawiatura, można coś na niej zagrać, ale ustawienie czegokolwiek jest skrajnie niewygodne. Po połączeniu z dedykowaną aplikacją służy do nauczenia się w miarę poprawnego grania wybranych melodii bez jakiejkolwiek znajomości muzyki. Aplikacja wyświetla które klawisze i jak długo mają być przyciskane, a dodatkowo są one w czasie gdy mają być naciśnięte podświetlane na klawiaturze. Informacja o rzeczywiście wciśniętych klawiszach jest zwracana prez klawiaturę do aplikacji i w przypadku popełnienia błędu jest on pokazywany żeby można było go skorygować. Pomijając sprawę sensowności takiego sposobu nauki, bo jeden powie że w ten sposób niczego się nie nauczy, a tylko zepsuje sobie technikę, a drugi, że żeby zagrać kolędę w Wigilię to nie musi kończyć konserwatorium, a jak zagra ją więcej niż jednym palcem, to już w ogóle będzie wspaniale, to żaden z instrumentów proponowanych w poprzednich postach jako zamienniki takich możliwości jak ten nie ma. One po prostu służą do czego innego.


Synthesia. Połączy się ją z wieloma klawiaturami, których zakup wyjdzie taniej a również oferuje wspomniane przez Ciebie funkcjonalności. Także jak dla mnie to podśmiewanie całkiem uzasadnione. Wolałbym kupić lepszy produkt i używać Synthesii niż tego "xiaomi" .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst