Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Roborock S6
-134° Zakończono

Xiaomi Roborock S6

2.087,07zł Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
37
sie 19. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hej,
Znalazłem ofertę na nowego Roborocka S6 za 529,99$ co w przeliczeniu z Revolutem dało 2.087,07 zł.

180622.jpg
Na S6 praktycznie w ogóle nie widziałem promocji.
Najtaniej było w przedsprzedaży na Amazonie za 1999zł w czerwcu i od tej pory długo długo nic
tutaj stara promocja:
pepper.pl/pro…320


Sam polowałem na ten odkurzacz dłuższy czas więc wrzucam też dla innych.
Wysyłka z HK ale z EU Priority Line.

youtube.com/wat…d-k
Aktualizacje społecznościowe
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które oferty są publikowane.

Grupy

37 Komentarzy
To teraz przewrotnie zapytam - co sprawia, że warto tyle dopłacić w stosunku do S5?
Przede wszystkim istotne i pożądane zmiany dla użytkowników większych domów, piętrowych. Możliwość zapisania dwóch map (pięter) jednocześnie oraz indywidualne harmonogramy sprzątania dla poszczególnych pomieszczeń - czujnik rozpoznający pomieszczenia.

Poza tym drobiazgi, typu ciut inna szczotka, poprawa algorytmów sprzątania, większy pojemnik na kurz.
Torwald19/08/2019 14:04

To teraz przewrotnie zapytam - co sprawia, że warto tyle dopłacić w st …To teraz przewrotnie zapytam - co sprawia, że warto tyle dopłacić w stosunku do S5?


Cichszy, ma mapowanie z dzieleniem na pokoje. Ja zostaje przy s5
Edytowane przez: "Div666" sie 19. 2019
Ergo, dla tej różnicy w kasie opłacalne tylko dla domów. Będę potrzebował najwcześniej w listopadzie, więc poczekam co będzie wtedy z cenami.
Na Banggood bym uważał. Kilka ostatnich zamówień u nich nie dotarło do mnie, a jedno z nich od kilku tygodni ma status "Doręczone". Co prawda napisali, że zawiniła firma, która miała te przesyłki dostarczać w Polsce i że na pewno one do mnie dotrą, a jak nie to oddadzą pieniądze, ale uwierzę jak te przesyłki albo pieniądze zobaczę.
Andrzej_Witkowski19/08/2019 14:11

Na Banggood bym uważał. Kilka ostatnich zamówień u nich nie dotarło do mnie …Na Banggood bym uważał. Kilka ostatnich zamówień u nich nie dotarło do mnie, a jedno z nich od kilku tygodni ma status "Doręczone". Co prawda napisali, że zawiniła firma, która miała te przesyłki dostarczać w Polsce i że na pewno one do mnie dotrą, a jak nie to oddadzą pieniądze, ale uwierzę jak te przesyłki albo pieniądze zobaczę.


U mnie to samo, jedna ładowarka na adres brata doszła, druga zaginęła w akcji. Powiedzieli, żeby jeszcze sprawdzić na poczcie a jak nie będzie to zwrócą kasę.
Andrzej_Witkowski19/08/2019 14:11

Na Banggood bym uważał. Kilka ostatnich zamówień u nich nie dotarło do mnie …Na Banggood bym uważał. Kilka ostatnich zamówień u nich nie dotarło do mnie, a jedno z nich od kilku tygodni ma status "Doręczone". Co prawda napisali, że zawiniła firma, która miała te przesyłki dostarczać w Polsce i że na pewno one do mnie dotrą, a jak nie to oddadzą pieniądze, ale uwierzę jak te przesyłki albo pieniądze zobaczę.


Mieli spory fuckup z pośrednikiem, już z niego zrezygnowali.
Rivalen119/08/2019 14:07

Przede wszystkim istotne i pożądane zmiany dla użytkowników większych domó …Przede wszystkim istotne i pożądane zmiany dla użytkowników większych domów, piętrowych. Możliwość zapisania dwóch map (pięter) jednocześnie oraz indywidualne harmonogramy sprzątania dla poszczególnych pomieszczeń - czujnik rozpoznający pomieszczenia. Poza tym drobiazgi, typu ciut inna szczotka, poprawa algorytmów sprzątania, większy pojemnik na kurz.Akurat pojemnik na kurz oba te modele mają dokładnie taki sam.
Torwald19/08/2019 14:04

To teraz przewrotnie zapytam - co sprawia, że warto tyle dopłacić w st …To teraz przewrotnie zapytam - co sprawia, że warto tyle dopłacić w stosunku do S5?


Jest cichszy dla jednocześnie ma gorszą moc ssąca od poprzednika. Nie o dużo ale mimo wszystko mniejsza. Lepszy procesor co sugeruje że z czasem dostanie fajne funkcje. Możliwość zmiany map ale niestety większość osób Na nie narzeka że nie jest to proces ani łatwy ani indukcyjny . Poza tym akcesoria jak lepsza szczotka i moduł mopa z dwoma poziomami podawania wody. Aczkolwiek akcesoria można wymienić pomiędzy modelami więc nie jest to żadna zaleta bo za te 500 zł różnicy można dokupić jak tylko udostępnią. Jak nie masz domu piętrowego to Wszystkie dodatkowe funkcje możesz napisać skryptami. Dlatego uważam że nie opłaca się w tej chwili kupować S6. Aczkolwiek S5 nie będzie już miała aktualizowane go oprogramowania. Jeżeli ktoś wierzy że w ciągu najbliższych dwóch lat wprowadzą coś rewolucyjnego po stronie oprogramowania to może w oparciu o tą wiarę warto dopłacić do S6. Ja osobiście tydzień temu zamówiłem s S5
Mike_O19/08/2019 14:32

Jest cichszy dla jednocześnie ma gorszą moc ssąca od poprzednika. Nie o du …Jest cichszy dla jednocześnie ma gorszą moc ssąca od poprzednika. Nie o dużo ale mimo wszystko mniejsza. Lepszy procesor co sugeruje że z czasem dostanie fajne funkcje. Możliwość zmiany map ale niestety większość osób Na nie narzeka że nie jest to proces ani łatwy ani indukcyjny . Poza tym akcesoria jak lepsza szczotka i moduł mopa z dwoma poziomami podawania wody. Aczkolwiek akcesoria można wymienić pomiędzy modelami więc nie jest to żadna zaleta bo za te 500 zł różnicy można dokupić jak tylko udostępnią. Jak nie masz domu piętrowego to Wszystkie dodatkowe funkcje możesz napisać skryptami. Dlatego uważam że nie opłaca się w tej chwili kupować S6. Aczkolwiek S5 nie będzie już miała aktualizowane go oprogramowania. Jeżeli ktoś wierzy że w ciągu najbliższych dwóch lat wprowadzą coś rewolucyjnego po stronie oprogramowania to może w oparciu o tą wiarę warto dopłacić do S6. Ja osobiście tydzień temu zamówiłem s S5


tak na te mopowanie liczysz? bo w sumie 1s jest nowszy, ma dodatkowe czujniki niz s5 no i wsparcie bo nowosc... zastanawiam sie wlasnie nad tymi 3 modelami i w sumie sam nie wiem czy doplacac do mopowania czy wziac wlasnie 1s i mopa ogarnac recznego.
Edytowane przez: "kliperjk" sie 19. 2019
Mike_O19/08/2019 14:32

Jest cichszy dla jednocześnie ma gorszą moc ssąca od poprzednika. Nie o du …Jest cichszy dla jednocześnie ma gorszą moc ssąca od poprzednika. Nie o dużo ale mimo wszystko mniejsza. Lepszy procesor co sugeruje że z czasem dostanie fajne funkcje. Możliwość zmiany map ale niestety większość osób Na nie narzeka że nie jest to proces ani łatwy ani indukcyjny . Poza tym akcesoria jak lepsza szczotka i moduł mopa z dwoma poziomami podawania wody. Aczkolwiek akcesoria można wymienić pomiędzy modelami więc nie jest to żadna zaleta bo za te 500 zł różnicy można dokupić jak tylko udostępnią. Jak nie masz domu piętrowego to Wszystkie dodatkowe funkcje możesz napisać skryptami. Dlatego uważam że nie opłaca się w tej chwili kupować S6. Aczkolwiek S5 nie będzie już miała aktualizowane go oprogramowania. Jeżeli ktoś wierzy że w ciągu najbliższych dwóch lat wprowadzą coś rewolucyjnego po stronie oprogramowania to może w oparciu o tą wiarę warto dopłacić do S6. Ja osobiście tydzień temu zamówiłem s S5Ta gorsza o 500 Pa moc ssania nie powinna się przełożyć na gorszą skuteczność sprzątania. Istotną różnicą, którą zauważyłem porównując oba te modele jest dużo większa zależność wydajności S6 od czystości filtra. Mówiąc wprost - nawet niewielkie jego zanieczyszczenie powodowało w moich testach bardzo widoczny spadek wydajności.
Czy info, że firmware S5 nie będzie już rozwijany jest oficjalne? Jeśli tak, to w jakim zakresie? Wyłącznie nowych funkcji czy także poprawek błędów?
Szkoda kasy. W promocji amazon za 399 euro jest irobot 960, który znacznie lepiej odkurza i ma pełną 24 mczna gwarancje door to door również dla firm.
TK_Robotics19/08/2019 14:47

Szkoda kasy. W promocji amazon za 399 euro jest irobot 960, który znacznie …Szkoda kasy. W promocji amazon za 399 euro jest irobot 960, który znacznie lepiej odkurza i ma pełną 24 mczna gwarancje door to door również dla firm.


No właśnie, przy tym pułapie cenowym jest już spora konkurencja.
@TK_Robotics czy możesz podać linka do tej 960?
A ja daję PLUS. Sam na pewno kiedyś go kupię. Jeszcze nie teraz, jeszcze nie z tej okazji, ale uważam że dobrze iż się okazja pokazała na Pepperku. Będzie dobrym odnośnikiem dla kolejnych, na pewno lepszych cenowo okazji, które mam nadzieję, będą się pojawiać teraz częściej.
Jacoos19/08/2019 14:46

Ta gorsza o 500 Pa moc ssania nie powinna się przełożyć na gorszą skut …Ta gorsza o 500 Pa moc ssania nie powinna się przełożyć na gorszą skuteczność sprzątania. Istotną różnicą, którą zauważyłem porównując oba te modele jest dużo większa zależność wydajności S6 od czystości filtra. Mówiąc wprost - nawet niewielkie jego zanieczyszczenie powodowało w moich testach bardzo widoczny spadek wydajności. Czy info, że firmware S5 nie będzie już rozwijany jest oficjalne? Jeśli tak, to w jakim zakresie? Wyłącznie nowych funkcji czy także poprawek błędów?


Nowych funkcji.
kliperjk19/08/2019 14:41

tak na te mopowanie liczysz? bo w sumie S1 jest nowszy, ma dodatkowe …tak na te mopowanie liczysz? bo w sumie S1 jest nowszy, ma dodatkowe czujniki niz s5 no i wsparcie bo nowosc... zastanawiam sie wlasnie nad tymi 3 modelami i w sumie sam nie wiem czy doplacac do mopowania czy wziac wlasnie s1 i mopa ogarnac recznego.


Zaskoczyłeś mnie. Nie wiedziałem że wypuszczają odświeżoną wersję. U mnie w sumie podłogi są dosyć czyste przydaje się tylko przyjechać czasami Żeby odświeżyć. Mopy zarówno w S5 i S6 to porażka jeżeli chodzi o sprzątanie zaschniętych plam. Ale tak jak mówię do odświeżenia wystarczy. Dziękuję ci bardzo za informacje o S1. Najwyżej jeszcze zdążę anulować zamówienie. Z tego co widzę ma być za 300 dolców a S5 z polskiej dystrybucji to około 1500 zł. Po doliczeniu VATu prawdopodobnie S1 i S5 będą kosztowały bardzo podobnie. Niestety na taki sprzęt wolę mieć gwarancję lokalną. Ale to oczywiście mój wybór i nie wszyscy muszą tak samo myśleć
Rivalen119/08/2019 14:07

Przede wszystkim istotne i pożądane zmiany dla użytkowników większych domó …Przede wszystkim istotne i pożądane zmiany dla użytkowników większych domów, piętrowych. Możliwość zapisania dwóch map (pięter) jednocześnie oraz indywidualne harmonogramy sprzątania dla poszczególnych pomieszczeń - czujnik rozpoznający pomieszczenia. Poza tym drobiazgi, typu ciut inna szczotka, poprawa algorytmów sprzątania, większy pojemnik na kurz.

Sam po schodach nie wejdzie. Więc już bardziej bym wolał w tej cenie kupić i mieć dwa tańsze
Edytowane przez: "Anubis" sie 19. 2019
Mike_O19/08/2019 14:55

Zaskoczyłeś mnie. Nie wiedziałem że wypuszczają odświeżoną wersję. U mnie w …Zaskoczyłeś mnie. Nie wiedziałem że wypuszczają odświeżoną wersję. U mnie w sumie podłogi są dosyć czyste przydaje się tylko przyjechać czasami Żeby odświeżyć. Mopy zarówno w S5 i S6 to porażka jeżeli chodzi o sprzątanie zaschniętych plam. Ale tak jak mówię do odświeżenia wystarczy. Dziękuję ci bardzo za informacje o S1. Najwyżej jeszcze zdążę anulować zamówienie. Z tego co widzę ma być za 300 dolców a S5 z polskiej dystrybucji to około 1500 zł. Po doliczeniu VATu prawdopodobnie S1 i S5 będą kosztowały bardzo podobnie. Niestety na taki sprzęt wolę mieć gwarancję lokalną. Ale to oczywiście mój wybór i nie wszyscy muszą tak samo myśleć


oczywiscie zawsze sie myle, mialo byc "1S"
1s bywa w cenie jedynki niemal:
pepper.pl/pro…039

wiec polowa ceny praktycznie. No sporo slysze o tym slabym mopowaniu, chyba tez na 1s sie skusze, i dokupie do tego cos pokroju roidmi nex i bedzie git
Edytowane przez: "kliperjk" sie 19. 2019
kliperjk19/08/2019 15:03

oczywiscie zawsze sie myle, mialo byc "1S"1s bywa w cenie jedynki …oczywiscie zawsze sie myle, mialo byc "1S"1s bywa w cenie jedynki niemal:https://www.pepper.pl/promocje/xiaomi-roborock-1s-177039wiec polowa ceny praktycznie. No sporo slysze o tym slabym mopowaniu, chyba tez na 1s sie skusze, i dokupie do tego cos pokroju roidmi nex i bedzie git


Ulepszona wersja z polskiej dystrybucji 1800 zł. Zostanę jednak przy S5. Standardowy podatek od nowości. Aczkolwiek nie liczyłbym że spadnie w najbliższym czasie do ceny S5. Poza tym ja mam mieszkanie 65 m kwadratowych. Jeżeli chodzi o zony to możesz je zdefiniować samodzielnie skryptami. Potem wystarczy podłączyć je pod Google Home. A tam możesz dodać harmonogramowanie . I gotowe funkcjonalność S6 na S5.
Edytowane przez: "Mike_O" sie 19. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst