Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Redmi Air Dots do 09.00 US $19.02
-128° Zakończono

Xiaomi Redmi Air Dots do 09.00 US $19.02

76zł90zł-16% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
6
wrz 23.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Słuchawki jak w opisie i na zdjęciu. W chwili obecnej możliwa jest wysyłka z Polski za $19.02. Myślę, że ciekawa opcja. Promocja do 09.00 dnia dzisiejszego
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Bardzo słaby dźwięk, nie warto.
kompletna slabizna dostałem je jako prezent z firmy ale jakości nie ma w tych słuchawkach, plus kłopotliwe parowanie. nie polecam
Bardzo skrajne komentarze slysze na temat tych sluchawek. Zastanawiam sie jak jest naprawde. Albo ci co mowia ze zajebiste to sluchali muzyki na sluchawkach za 2,99 zl z kiosku albo ci co mowia ze slabe sluchaja muzyki na sluchawkach za 1K+ zl.
wawu199123/09/2019 08:57

Bardzo skrajne komentarze slysze na temat tych sluchawek. Zastanawiam sie …Bardzo skrajne komentarze slysze na temat tych sluchawek. Zastanawiam sie jak jest naprawde. Albo ci co mowia ze zajebiste to sluchali muzyki na sluchawkach za 2,99 zl z kiosku albo ci co mowia ze slabe sluchaja muzyki na sluchawkach za 1K+ zl.


Odkąd Klawiter zrobił recenzje już nie są fajne, teraz wszyscy kupują funcl W1.
Wczoraj były za 59 i kupiłem
Mam i używam. Parowanie wcale nie jest trudne, chyba że nie umiesz czytać i wykonywać prostych czynności. Jeśli chodzi o dźwięk to szczerze nie ma do czego się przyczepić.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Pablo_Morales. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst