Xiaomi Redmi 6a w ofercie z kartą kredytową Citi Simplicity za 0zł.
767°

Xiaomi Redmi 6a w ofercie z kartą kredytową Citi Simplicity za 0zł.

Darmowa dostawa DarmowaCitibank Okazje
241
sty 7.
Oferta podoba do JLB Flip, tym razem do odbioru Xiaomi Redmi 6a 2GB/16GB:

1. ZŁÓŻ WNIOSEK
Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową wraz z dokumentem poświadczającym Twój dochód.

2. ZALOGUJ SIĘ
Zaloguj się min. raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę.

3. PŁAĆ KARTĄ
W tym samym czasie dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500zł. W ciągu 60 dni otrzymasz telefon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB.

Sam otrzymałem już głośnik, dlatego uważam że warto skorzystać.
Aktualizacje społecznościowe
Z regulaminu:
"5. Z Oferty wyłączone/eni są:
– osoby, które od 1 czerwca 2015 roku posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, (...) "
Do zdobycia mamy telefon XIAOMI Redmi 6 A za darmo jeśli spełnisz poniższe warunki (opisze je w skrócie, dokładne warunki macie po przejściu z linka który zamieściłem w IDŹ DO OKAZJI:

1. ZŁÓŻ WNIOSEK - Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową wraz z dokumentem poświadczającym Twój dochód.

2. ZALOGUJ SIĘ min. raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę

3. PŁAĆ KARTĄ W tym samym czasie dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500zł. W ciągu 60 dni otrzymasz telefon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB.

Nie musisz zakładać konta, minus niestety trzeba zrobić zakupy na minimum 1500zł, ale jeśli i tak masz możliwość wydania tylu pieniędzy to przy okazji można dostać telefonik.

Oferta ważna do 24.04.2019 r.

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.
Witam wszystkich,
Citi Bank kolejny raz poluje na klientów jak pepperowicze na renifery Tym razem jednak jest do zgarnięcia coś bardziej korzystnego niż bon do biedronki za 250 zł .
Tym razem jest to telefon naszej ulubionej marki Xiaomi model Redmi 6a . Warunki takie jak zawsze, założyć kartę, wydać odpowiednią kwotę, zalogować się do banku przez www lub aplikację i czekać na nasz gift. Niżej opiszę dokładniej proces na podstawie tego jak opisywałem ten z bonem do biedronki.


Opisowo :
Zakładamy konto, następnie logujemy się do banku na stronie internetowej oraz wydajemykartą 1500 zł łącznie - to jest ważne, bo nie trzeba tego robićjednorazowo, w jednej transakcji. Możecie po prostu 1500 zł odłożyć zwypłaty, przez miesiąc czy dwa płacić tą kartą aż wydacie 1500 zł, następnie przelewacie z własnego konta te 1500 zł, a kartęCiti chowacie głęboko, żeby już z niej nie korzystać. W ciągu 60 dnidostaniecie ukochany smartfon. Jak już otrzymacie Wasz bonus, to śmiało możeciezamknąć konto. Nie ma na nim żadnych opłat, ani za kartę, ani zapłatności nią.
Jeśli chodzi o promocje od Citi to są sprawdzone i działają, osobiście korzystałem jak było 400 zł do sklepu morele.

*** ABY UNIKNĄĆ OPŁAT PROWIZYJNYCH SPŁAĆ TO CO WYDAŁEŚ Z KARTY W NIE WIĘCEJ NIŻ MIESIĄC OD WYDANIA !

Warunki do spełnienia :

1. "Aplikuj o kartę kredytową - wypełnij wniosek online"
2. "Nasz doradca do Ciebie oddzwoni, żeby potwierdzić dane."
3. "Po otrzymaniu karty zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online.
4. Dokonaj swoją nową kartą transakcji na łączną kwotę 1 500 zł.

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:


  • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł."Z Oferty wyłączone/eni są:
– osoby, które od 1 czerwca 2015 roku posiadały w Banku główną Kartę Kredytową,
– osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe,
– obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, tj. osoby mające stałe zamieszkanie na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadające ,,pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki (tzw. Zieloną Kartę) lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (ang. “substantial presence test”), który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat. "

‌ ‌ ‌
Citibank OkazjeCitibank kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
W pierwszej chwili pomyślałem że promo spoko ale 2GB/16GB? Bez jaj....
Nie polecam, mi przesłali kartę zwykłym listem który zaginął. Podobno wysłali. Drugakarta doszła tak późno, że nie mogłem skorzystać z promocji.
Ringo_Deathstar2 min

W pierwszej chwili pomyślałem że promo spoko ale 2GB/16GB? Bez jaj....


Ja mam 2gb ramu i śmiga jak szalony
z akcji wykluczone są osoby, które od 1 czerwca 2015 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową.
241 Komentarzy
Nie polecam, mi przesłali kartę zwykłym listem który zaginął. Podobno wysłali. Drugakarta doszła tak późno, że nie mogłem skorzystać z promocji.
W pierwszej chwili pomyślałem że promo spoko ale 2GB/16GB? Bez jaj....
Ringo_Deathstar2 min

W pierwszej chwili pomyślałem że promo spoko ale 2GB/16GB? Bez jaj....


Ja mam 2gb ramu i śmiga jak szalony
Też ostatnio używam tego phona i jestem zadowolony. Absolutnie wystarcza do podstawowych aplikacji. Jak coś się z nim stanie to też mniej człowiek wk.. bo grosze kosztuje.
Edytowane przez: "plonez" sty 7.
z akcji wykluczone są osoby, które od 1 czerwca 2015 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową.
A ja polecam - moja karta dotarła, kupon do sklepu (bo z takiej promocji korzystałem) też dali bez problemów po spełnieniu warunków.
Trzeba tylko uważać na płatności walutowe, bo przelicznik mają z kosmosu.
No ale tak poza tym to karta darmowa, więc spokojnie można wyrobić.
trixbox18 min

Nie polecam, mi przesłali kartę zwykłym listem który zaginął. Podobno wysła …Nie polecam, mi przesłali kartę zwykłym listem który zaginął. Podobno wysłali. Drugakarta doszła tak późno, że nie mogłem skorzystać z promocji.


Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek karta płatnicza przyszła inaczej niż zwykłym listem. Zazwyczaj za szybkie wydanie i wysyłkę się dopłaca i wtedy wysyłają np. kurierem. Ale rozumiem rozgoryczenie z powodu promocji
Dobrze rozumiem, że trzema czekać 3 miesiące od założenia karty, robić zakupy za min. 1500zł przez powiedzmy 1-2 tygodnie i później jeszcze czekać 60 dni na telefon? Może czegoś nie kumam.
po jakim czasie można z karty zrezygnowac?
Citi bank. Dno!!!!
jarek_pieczarek8 min

Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek karta płatnicza przyszła inaczej n …Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek karta płatnicza przyszła inaczej niż zwykłym listem. Zazwyczaj za szybkie wydanie i wysyłkę się dopłaca i wtedy wysyłają np. kurierem. Ale rozumiem rozgoryczenie z powodu promocji


Tak samo miałem w BZ WBK, te z zwykły list. Niepojęte, że taką rzecz gdzie są dane osobowe wysyła się zwykłym listem.
Citi polecam korzystam cały czas. Wystraczy spłacać w terminie i nic nie kosztuje. Dostałem 400 na allegro, a gdy wspomniałem o rezygnacji dostałem cashback 100 zł.
Te 1500 zł można wydać np. na Revolut?

Edit: Zgodnie z postanowieniem Regulaminu - nie można.
Edytowane przez: "Advoco" sty 8.
Za darmo to można co najwyżej wp%&$*%l dostać. Gdzie tu jest haczyk? Pewnie w umowie
KapryśnyKumkwat6 min

Za darmo to można co najwyżej wp%&$*%l dostać. Gdzie tu jest haczyk? Pe …Za darmo to można co najwyżej wp%&$*%l dostać. Gdzie tu jest haczyk? Pewnie w umowie


Właśnie nie do końca. Mają ogromny budżet na marketing, a potrzebują cyferek do ładnych wykresów na zebranie Zarządu. I tak się kręci...
Ringo_Deathstar51 min

W pierwszej chwili pomyślałem że promo spoko ale 2GB/16GB? Bez jaj....


Na dobrą sprawę nie ma problemu z takimi parametrami. Mam i spokojnie z wszystkich funkcji (oprócz grania w "duże" gry) smartfona korzystam bezproblemowo już z dobre 2 lata (muzyka, komunikatory, przeglądanie neta, nawigacja)
Advoco25 min

Te 1500 zł można wydać np. na Revolut?


Dobre pytanie
Advoco35 min

Te 1500 zł można wydać np. na Revolut?Mariusz_N10 min

Dobre pytanie


Oczywiście, że można. Jest to obciążenie karty kredytowej jak każda inna transakcja bezgotówkowa.
Akurat w Citi to druga promka na Xiaomi w ciągu hmm 6 mcy jakoś. Codziennie mają jakieś od -5% do -20% na cenę przy płatności kredytówką (nie wiem czy na debetowych to też działa) na restauracje/hotele/spa itp wynalazki.
Dobry towar nie wymaga reklamy. Jak widać citi jej potrzebuje
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Zabioza. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst