Xiaomi Power Bank 2 20000mAh (2 porty USB, Quick Charge 3.0) @ Banggood
305°Zakończono

Xiaomi Power Bank 2 20000mAh (2 porty USB, Quick Charge 3.0) @ Banggood

87zł Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
37
lis 9. 2017
Aktualizacja 1
Ponownie dostępne!
Xiaomi Power Bank 2 o pojemności 20000mAh z dwoma portami USB oraz wspierający QC 3.0 zamówimy w Banggood z darmową przesyłką rejestrowaną za 23,79$ co daje około 87zł.

Kod rabatowy 32bp2xm

Cena regularna w Chinach to ponad 110zł, natomiast w Polsce to 160-180zł.

Urządzenie posiada dwa gniazda USB umożliwiające jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Maksymalne natężenie jaki w tym momencie może zaoferować Xiaomi 20000mAh to aż 3,6A. Tak wysokie parametry prądu wyjściowego przekładają się na szybkie ładowanie podłączonych urządzeń.

Power Bank Xiaomi 20000mAh został wyposażony w technologię szybkiego ładowania. Dzięki temu po 3 godzinach od podłączenia go do prądu naładujemy Power Bank do połowy.

Szybkie ładowanie działa też w drugą stronę. Power Bank dostosuje prąd wyjściowy do urządzenia które jest podłączone, tak aby naładować go jak najszybciej, maksymalny prąd wyjściowy to 5.1 V przy 3.6 A.
Urządzenie wyposażono w ochronny układ scalony światowej klasy stworzony przez Texas Instruments.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

37 Komentarzy
Gdzie ty tutaj widzisz promocję?
Dobra wrzutka. Dzięki cumplu
Zamówione, dzięki!
seblaglis 9. 2017

Gdzie ty tutaj widzisz promocję?

Widziałaś w takiej cenie w ciągu ostatniego miesiąca? Albo gdziekolwiek był tańszy?
Kupiłem za 101 zł na Gearbest i gorąco polecam! Quickcharge dla smartfona działa rewelacyjnie i ładuje jak z kontaktu, a sam powerbank również dosyć szybko się ładuje, dzięki właśnie quickcharge'owi
kirtashlis 9. 2017

Widziałaś w takiej cenie w ciągu ostatniego miesiąca? Albo gdziekolwiek był …Widziałaś w takiej cenie w ciągu ostatniego miesiąca? Albo gdziekolwiek był tańszy?


Zgadza się, kilka razy po normalnej cenie 22$.
Polecam powerbank jak i sklep
kirtashlis 9. 2017

Widziałaś w takiej cenie w ciągu ostatniego miesiąca? Albo gdziekolwiek był …Widziałaś w takiej cenie w ciągu ostatniego miesiąca? Albo gdziekolwiek był tańszy?


A i owszem, dziś dotarł :P434982-ew7Nb.jpg
Również zamówiłem. Dzięki za wrzutę! Z cashbackiem wyszedł 80zl
seblaglis 9. 2017

Zgadza się, kilka razy po normalnej cenie 22$.

To chyba nie wiesz co kupowałeś bo najtaniej to on był po 82 zł i to w promocji
Dzięki, akurat szukałem
prefectlis 9. 2017

A i owszem, dziś dotarł :P[Obrazek]

Ale kolega nie widzi w tym promocji i twierdzi że to normalna cena
Dobra cena, choć faktycznie miesiąc temu w GB wyszedł mnie całe 7zł mniej Ale i tak warto dopłacić do porządnego sklepu.
kirtashlis 9. 2017

Ale kolega nie widzi w tym promocji i twierdzi że to normalna cena


No kolega pokazał, że to normalna cena... Jak na kupony. A kto kupuje bez kuponów?
seblaglis 9. 2017

No kolega pokazał, że to normalna cena... Jak na kupony. A kto kupuje bez k …No kolega pokazał, że to normalna cena... Jak na kupony. A kto kupuje bez kuponów?

Czyli nie ma różnicy czy sie kupi w zwykłej cenie czy promocyjnej? Od tego jest pepper żeby wrzucać takie właśnie okazje, chyba że dla Ciebie promocja oznacza zejście poniżej ceny z kuponem
kirtashlis 9. 2017

To chyba nie wiesz co kupowałeś bo najtaniej to on był po 82 zł i to w pro …To chyba nie wiesz co kupowałeś bo najtaniej to on był po 82 zł i to w promocji


Były po 22usd ale gdzieś chyba na początku roku, TomTop..
W ostatnich kilku miesiącach najtaniej było chyba ~80 PLN. Z resztą za tyle kupiłem w październiku.
435018-5RkBS.jpg
kirtashlis 9. 2017

Czyli nie ma różnicy czy sie kupi w zwykłej cenie czy promocyjnej? Od tego …Czyli nie ma różnicy czy sie kupi w zwykłej cenie czy promocyjnej? Od tego jest pepper żeby wrzucać takie właśnie okazje, chyba że dla Ciebie promocja oznacza zejście poniżej ceny z kuponem


Kolega chyba nie wie co to jest promocja. Skoro cyklicznie pojawiają się kupony, gdzie bez problemu da się kupić produkt w takiej cenie to nie jest to promocja, a cena regularna. Promocja to cena niższa, niż ta regularna.
435030-Ezt2T.jpgTo dla mnie jest promocja.
seblaglis 9. 2017

Kolega chyba nie wie co to jest promocja. Skoro cyklicznie pojawiają się k …Kolega chyba nie wie co to jest promocja. Skoro cyklicznie pojawiają się kupony, gdzie bez problemu da się kupić produkt w takiej cenie to nie jest to promocja, a cena regularna. Promocja to cena niższa, niż ta regularna.[Obrazek] To dla mnie jest promocja.


To że często cena spada z kuponami do tego poziomu nie znaczy że nie jest to promocja. Ja jak i wiele innych osób znajduje kupony w większości na pepperze lub w newsletterach sklepów więc wrzutki z cenami niższymi niż można kupić bez kuponów bardzo mnie cieszą.
Okazji z ceną taką jaka wrzuciłeś w screenie na pepperze nigdy nie było i jest to na pewno świetna promocja, szkoda jednak że jej tu jednak nikt nie wrzucił.
maciejaslis 9. 2017

To że często cena spada z kuponami do tego poziomu nie znaczy że nie jest t …To że często cena spada z kuponami do tego poziomu nie znaczy że nie jest to promocja. Ja jak i wiele innych osób znajduje kupony w większości na pepperze lub w newsletterach sklepów więc wrzutki z cenami niższymi niż można kupić bez kuponów bardzo mnie cieszą.Okazji z ceną taką jaka wrzuciłeś w screenie na pepperze nigdy nie było i jest to na pewno świetna promocja, szkoda jednak że jej tu jednak nikt nie wrzucił.


Była tutaj wrzucona.
<Kupowanie z newsletterów.
xDD Trochę szacunku do swoich pieniędzy. Jak chcesz być na bieżąco z promocjami wejdź sobie na cebulowe tagi na wykopie.
prefectlis 9. 2017

A i owszem, dziś dotarł :P[Obrazek]

W gearbest kupowales? To jest nadzieja, ze moj tez dotrze, bo na razie ani widu ani slychu:(
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst