Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Mijia — urządzenie wielofunkcyjne
72° Zakończono

Xiaomi Mijia — urządzenie wielofunkcyjne

491,44zł Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
12
72° Zakończono
Xiaomi Mijia — urządzenie wielofunkcyjne
sie 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

💵129,99 USD
 • obsługuje  AirPrint
 • czterdzieści osiem decybeli
 • trzy i pół kilograma
 • 240 woltów
 • drukarka
 • 1200 dpi
 • skaner
 • Wi-Fi
 • A4
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Zdjęcie w okazji genialne Swoją drogą weź później kup do tego tusze...
12 Komentarzy
Nie ma nic wyróżniającego w porównaniu do podobnych urządzeń HP, które są tańsze. Zresztą nawet wygląda jak HP.
Wysycha jak zwykle atramemtowki?
gwilkolek17/08/2020 07:14

Wysycha jak zwykle atramemtowki?


To jest zwykła atramentówka
tylko laser!
Zdjęcie w okazji genialne Swoją drogą weź później kup do tego tusze...
Ciekaw jestem kto tu zostawia plusy? Za 150-200 zł kupujemy tanie urządzenia laserowe (co prawda czarno-białe; poleasingowe; najlepiej szukać z niewielkim przebiegiem - ja wyrwałem DCP-7045N za 180 zł z przebiegiem ~2000 stron) marki Brother (broń Boże HP), do których toner (zamiennik) kosztuje około 10 zł i mamy spokój na długi czas + brak obaw, że tusz wyschnie.
Edytowane przez: "Gundo" sie 17.
Bardzo lubię xiaomi i mam wiele ich produktów ale to po prostu nie ma sensu i sie nie opłaca. Xiaomi robi dobre produkty ale nie bądźmy ślepi bo jednak są jeszcze inne firmy które w przypadku wielu konkretnych urządzeń ma więcej doświadczenia i będą działać lepiej taniej i dluzej.
Wg mnie dobrze, ze w koncu na rynku drukarek cos nowego się dzieje. Dla osób które chcą coś więcej niż tylko drukować z kilku urządzeń jest posucha z archaicznymi rozwiązaniami.

Kupowałem ostatnio kilka drukarek laserowych i jest tragedia. HP co chwila wrzuca aktualizacje blokujące zamienniki - zrazili mnie tym tak, ze nigdy nic wiecej od nich nie kupie. Canon ma soft z lat 90tych, bałagan w apkach, skanowanie z kilku kompów to wyzwanie.

Samsung nie wypuscił nic nowego od 2015 a ich apka ma bugi nie poprawione od 5 lat.

Przy takim postępie wszędzie indziej, rozsądna firma z dobrym procesem usprawniania swoich produktów powinna móc się przebić.
pipen11117/08/2020 10:57

Wg mnie dobrze, ze w koncu na rynku drukarek cos nowego się dzieje. Dla …Wg mnie dobrze, ze w koncu na rynku drukarek cos nowego się dzieje. Dla osób które chcą coś więcej niż tylko drukować z kilku urządzeń jest posucha z archaicznymi rozwiązaniami.Kupowałem ostatnio kilka drukarek laserowych i jest tragedia. HP co chwila wrzuca aktualizacje blokujące zamienniki - zrazili mnie tym tak, ze nigdy nic wiecej od nich nie kupie. Canon ma soft z lat 90tych, bałagan w apkach, skanowanie z kilku kompów to wyzwanie. Samsung nie wypuscił nic nowego od 2015 a ich apka ma bugi nie poprawione od 5 lat.Przy takim postępie wszędzie indziej, rozsądna firma z dobrym procesem usprawniania swoich produktów powinna móc się przebić.Samsung nie wypuścił, bo mniej więcej właśnie 5 lat temu sprzedał swój oddział drukarek właśnie HP. Poza tym, co tu ma się dziać? Drukarki służą do... drukowania.
Kiepski opis, kiepski sklep, kiepski tytuł.
Fajne zdjęcie na którym widać tylko jakiś biały kształt bliżej nie określonego przedmiotu :/
Gundo17/08/2020 08:38

Ciekaw jestem kto tu zostawia plusy? Za 150-200 zł kupujemy tanie …Ciekaw jestem kto tu zostawia plusy? Za 150-200 zł kupujemy tanie urządzenia laserowe (co prawda czarno-białe; poleasingowe; najlepiej szukać z niewielkim przebiegiem - ja wyrwałem DCP-7045N za 180 zł z przebiegiem ~2000 stron) marki Brother (broń Boże HP), do których toner (zamiennik) kosztuje około 10 zł i mamy spokój na długi czas + brak obaw, że tusz wyschnie.


Mądrego dobrze posłuchać. Mogę prosić o podpowiedź gdzie znalazłeś i co ewentualnie (może być priv)? Właśnie szukam czegoś sprawdzonego ale laser (może być b&w albo color) ale tak do 3 stówek myślę. Z góry dzięki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst