Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Mijia - termometr, wilgotnościomierz, zegar
-70° Zakończono

Xiaomi Mijia - termometr, wilgotnościomierz, zegar

77,10zł Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
53
-70° Zakończono
Xiaomi Mijia - termometr, wilgotnościomierz, zegar
kwi 15. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

📅 Przedsprzedaż. Wysyłka 21 kwietnia.
💵19,99 USD
  • terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy
  • poliwęglan
  • elektroniczny papier
  • montaż za pomocą magnesu, stojaka, taśmy przylepnej
  • szwajcarski czujnik Sensirion
  • Bluetooth 4.0
  • zapamiętywanie historii pomiarów w aplikacji
  • 60 gramów
Aktualizacje społecznościowe
Tu za $16.99 gearbest.com/tem…tml
z kodem O9BEW7L8YV
Najlepsze komentarze
Małe porównanie wskazań różnych urządzeń Xiaomi:
2210971.jpgTeraz idźcie sobie do dowolnego marketu budowlanego i zobaczcie sobie jak rozjechane są wskazania wystawionych stacji pogodowych, zwłaszcza wilgotności. Przyznam się że mam małego świra na punkcie pomiarów i posiadam też stację pogodową od Netatmo. Dlatego miałem możliwość jej rozebrania i sprawdzenia co tam siedzi w środku. Co się okazało?
W środku też siedzi czujnik SHT od Sensiriona tylko że SHT20 czyli o klasę niżej niż w Xiaomi (SHT30), przypominam że ich czujnik wewnętrzny kosztuje przynajmniej 3 razy tyle co ten od Xiaomi... Z tego powodu osobiście będę szanował ich sprzęt elektroniczny bo jeżeli chodzi o współczynnik cena/jakość to inni producenci mogą im czyścić buty...
Edytowane przez: "Kleju89" kwi 16. 2019
53 Komentarze
Nie świeci to?
dominikson48 s

Nie świeci to?


Nie.
Nie wszystko złoto co ma Xiaomi w nazwie, wiele rzeczy to jak ich papier toaletowy Jak widać po okazjach autora to pierwszy Xiofan peppera.Chciałem przypomnieć, że sekciarsto jest prawnie ścigane w tym kraju.
Ja dałem minus bo ładniejsze można u Mandaryna za 1/3 tego kupić
Edytowane przez: "StefanMucha" kwi 15. 2019
Zastanawiam się jak się w tym ustrojstwie ustawia czas... W czujniku PM2.5 też jest zegar tylko że nie da się go ustawić ręcznie i wskazuje cały czas czas chiński niezależnie jak ustawi się strefę czasową w ustawieniach czy MiHome. Jeżeli ten zegar będzie miał podobnie to będzie u nas bezużyteczny. Druga sprawa, to do rejestracji temperatury i wilgotności potrzebna jest bramką BLE, bez niej za pomocą komórki można jedynie odczytać bieżące parametry.
StefanMucha15/04/2019 17:40

Nie wszystko złoto co ma Xiaomi w nazwie, wiele rzeczy to jak ich papier …Nie wszystko złoto co ma Xiaomi w nazwie, wiele rzeczy to jak ich papier toaletowy Jak widać po okazjach autora to pierwszy Xiofan peppera.Chciałem przypomnieć, że sekciarsto jest prawnie ścigane w tym kraju. Ja dałem minus bo ładniejsze można u Mandaryna za 1/3 tego kupić


Polecisz jakiś ładny?
Edytowane przez: "LukaszTV" kwi 15. 2019
Zabójcza cena.
Kleju8915/04/2019 17:46

Druga sprawa, to do rejestracji temperatury i wilgotności potrzebna jest …Druga sprawa, to do rejestracji temperatury i wilgotności potrzebna jest bramką BLE, bez niej za pomocą komórki można jedynie odczytać bieżące parametry.Tą samą możliwość daje wiele innych urządzeń tej firmy.
LukaszTV15/04/2019 17:47

Polecisz jakiś ładny?Ja mam termometr za oknem i apkę wydziału meteorologi UW w telefonie (pogoda ICM pokazuje wszystko z odczytami czyjników zapylenia w okolicy).
Edytowane przez: "StefanMucha" kwi 15. 2019
StefanMucha15/04/2019 17:48

Tą samą możliwość daje wiele innych urządzeń tej firmy.


Za to żeby mieć bramkę BLE to trzeba kupić jakąś lampkę lub nawilżacz więc nie ułatwiają tego ;-) Śmieszne jest że oczyszczacz odczytuje temperature i wilgotność ale jej nie rejestruje w MiHome. Trzeba bawić się w RaspberryPi itp.
Kleju8915/04/2019 17:46

Zastanawiam się jak się w tym ustrojstwie ustawia czas... W czujniku PM2.5 …Zastanawiam się jak się w tym ustrojstwie ustawia czas... W czujniku PM2.5 też jest zegar tylko że nie da się go ustawić ręcznie i wskazuje cały czas czas chiński niezależnie jak ustawi się strefę czasową w ustawieniach czy MiHome. Jeżeli ten zegar będzie miał podobnie to będzie u nas bezużyteczny. Druga sprawa, to do rejestracji temperatury i wilgotności potrzebna jest bramką BLE, bez niej za pomocą komórki można jedynie odczytać bieżące parametry.


2210700-LwfOQ.jpgZ tego co dobrze zrozumiałem to zegar rejestruje parametry do pół roku a potem można je odczytywać z aplikacji.
Drogi. Ja kupilem sobie jakiś za 3zł po promocji i hula
nie wiem czy to wewnętrzna cebula czy co, ale drogo...
za połowę tej ceny pewnie bym się skusił:D
o jaki fajny!
Hmm na e-ink kto ma coś z zegarkiem w lepszej cenie ? Dla mnie dobra okazja
ralko15/04/2019 18:08

[Obrazek] Z tego co dobrze zrozumiałem to zegar rejestruje parametry do …[Obrazek] Z tego co dobrze zrozumiałem to zegar rejestruje parametry do pół roku a potem można je odczytywać z aplikacji.


Mam ten okrągły z eink i bluetooth i pisze coś takiego:
2210764-ndMuo.jpga w aplikacji nic się nie rejestruje:
2210764-Ya1II.jpgStąd moje podejrzenie o konieczności posiadania bramki BLE… chociaż w 100% nie jestem tego pewien.
Kleju8915/04/2019 18:24

Mam ten okrągły z eink i bluetooth i pisze coś takiego:[Obrazek] a w ap …Mam ten okrągły z eink i bluetooth i pisze coś takiego:[Obrazek] a w aplikacji nic się nie rejestruje:[Obrazek] Stąd moje podejrzenie o konieczności posiadania bramki BLE… chociaż w 100% nie jestem tego pewien.


Jaki konkretnie masz model tego zegara/termometru? Nigdzie wcześniej nie widziałem zegara z ekranem e-ink, ten jest pierwszy.
A znacie jakieś ładny i tani aby tło było czarne a cyfry białe?
To pierwszy zegar e-ink... Drogo Nie mylić z zegarkiem. Podejrzewam, że będzie hit, no oczywiście nie w Polsce, bo zarobki "nie" europejskie.
cebularzyk21 min

Jaki konkretnie masz model tego zegara/termometru? Nigdzie wcześniej nie …Jaki konkretnie masz model tego zegara/termometru? Nigdzie wcześniej nie widziałem zegara z ekranem e-ink, ten jest pierwszy.


Jest okrągły w wersji zwykłej i eink, z tym że bez zegara (zegar sobie lepiej darować bo pewnie tak jak ten duży będzie pokazywał czas chiński).

Ogólnie ten okrągły ładniejszy i już jest dawno do kupienia, nie ma sensu brać tego z okazji (w dodatku gorzej wygląda)

Kleju8956 min

Za to żeby mieć bramkę BLE to trzeba kupić jakąś lampkę lub nawilżacz więc …Za to żeby mieć bramkę BLE to trzeba kupić jakąś lampkę lub nawilżacz więc nie ułatwiają tego ;-)


Po to się kupuje części jednego systemu żeby je wpinać w ten system.. Wszystko jest dobrze przemyślane. Ja mam lampy sufitowe yeelight 480 i przez to automatycznie mam bramkę BLE w każdym pomieszczeniu.
Ale obleśna obudowa, jednak i xiaomi potrafi wyprodukować tandete
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst