Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature Humidity Sensor - termometr i wilgotnościomierz
49° Zakończono

Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature Humidity Sensor - termometr i wilgotnościomierz

49zł73,82zł-34%GearBest Okazje
AvatarUsunięty1363414
kwi 26. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

💵 13,99 USD
📦 7,01 PLN
🥚 Tylko dla nowych kont.

  • Bluetooth
  • temperatura
  • wilgotność
  • magnes
  • 1xAA (1 rok)

82830.jpg82830.jpg82830.jpg82830.jpg82830.jpg82830.jpg82830.jpg82830.jpg82830.jpg82830.jpg
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

14 Komentarzy
Mam ten termometr, gadżet nawet fajny tym bardziej, że łączy się z bramką Xiaomi. Ale ja już mam przesyt tych sprzętów od Xiaomi i muszę się go pozbyć
as00726/04/2018 15:26

Mam ten termometr, gadżet nawet fajny tym bardziej, że łączy się z bramką X …Mam ten termometr, gadżet nawet fajny tym bardziej, że łączy się z bramką Xiaomi. Ale ja już mam przesyt tych sprzętów od Xiaomi i muszę się go pozbyć


Przecież to nie ma sensu, coś jest dobre i mimo wszystko chcesz się tego pozbyć bo już masz za dużo rzeczy od Xiaomi?
Jak z poprawnością pomiaru wilgotności, ktoś może wypowiedzieć się. W innej promocji kupiłem podobny higrometr z pomiarem temperatury, też okrągły i na magnes. Pomiar wilgotności to jakaś kpina bo zaniża 15-20 % wilgotności.
Jeśli nic się nie zmieniło, to do połączenia z bramką wymagane jest urządzenie pełniące funkcję bramki bluetooth (np lampa Xiaomi).
Jodlakwi 26. 2018

Przecież to nie ma sensu, coś jest dobre i mimo wszystko chcesz się tego po …Przecież to nie ma sensu, coś jest dobre i mimo wszystko chcesz się tego pozbyć bo już masz za dużo rzeczy od Xiaomi?


zadziałała magia grupy:)

ja osobiście mam w D.,.e kto jest producentem, aby tylko było atrakcyjnie cenowo, wizualnie i jakościowo ( wydajnosc itd)
Napis Xiaomi mi powiewa aczkolwiek muszę przyznać że xiaomi w większości przypadków jakosć / cena jest dobra lub bardzo dobra.
Dlatego nie ma co się dziwić, że są popularne.
Dopiero hejterzy lamentują coś o fanbojach itd...
a potem idą spać ze swoim xxxxfonem i głaszczą go pod poduszką ; )
Jodlakwi 26. 2018

Przecież to nie ma sensu, coś jest dobre i mimo wszystko chcesz się tego po …Przecież to nie ma sensu, coś jest dobre i mimo wszystko chcesz się tego pozbyć bo już masz za dużo rzeczy od Xiaomi?


Tak, bo za dużo mam już tych rzeczy "smart" a i tak z nich nie korzystam. Z chęcią bym odzyskał cześć pieniędzy, które wydałem na te zabawki.
Edytowane przez: "as007" kwi 26. 2018
ww1226/04/2018 15:37

Jak z poprawnością pomiaru wilgotności, ktoś może wypowiedzieć się. W innej …Jak z poprawnością pomiaru wilgotności, ktoś może wypowiedzieć się. W innej promocji kupiłem podobny higrometr z pomiarem temperatury, też okrągły i na magnes. Pomiar wilgotności to jakaś kpina bo zaniża 15-20 % wilgotności.


Porównywałem z własną stacją pogodową zrobioną na Arduino i pomiary były +(-) 2%, więc chyba źle nie jest.
Piramidowy26/04/2018 15:38

Jeśli nic się nie zmieniło, to do połączenia z bramką wymagane jest urząd …Jeśli nic się nie zmieniło, to do połączenia z bramką wymagane jest urządzenie pełniące funkcję bramki bluetooth (np lampa Xiaomi).


Tak, taka lampka RGB pełni teraz funkcje samej bramy do której w przyszłości (jak Xiaomi wyda więcej produktów na BT) będzie można podpiąć inne urzadzenia.
as00726/04/2018 15:51

Tak, taka lampka RGB pełni teraz funkcje samej bramy do której w p …Tak, taka lampka RGB pełni teraz funkcje samej bramy do której w przyszłości (jak Xiaomi wyda więcej produktów na BT) będzie można podpiąć inne urzadzenia.


Mogli by nową wersję Gateway'a chociaż wypuścić która to wspiera... Jak ktoś ma duży dom to nie będzie przecież do każdego pokoju lampki osobnej kupował tylko po to żeby z czujników dane odczytać. Zamiast tego mogli by dodać moduł bt do np. tańszych wzmacniaczy wi-fi.
Edytowane przez: "Erehr" kwi 26. 2018
Avatar
Usunięty77114
dluzszej nazwy nie mogli wymyslic xD
Erehr26/04/2018 15:57

Mogli by nową wersję Gateway'a chociaż wypuścić która to wspiera... Jak kto …Mogli by nową wersję Gateway'a chociaż wypuścić która to wspiera... Jak ktoś ma duży dom to nie będzie przecież do każdego pokoju lampki osobnej kupował tylko po to żeby z czujników dane odczytać. Zamiast tego mogli by dodać moduł bt do np. tańszych wzmacniaczy wi-fi.kupujesz zwykłe termometry xiaomi które sa zigbee i po problemie. wogóle to mnie dziwi dlaczego ten temometr jest BT. Szkoda
PHOTO26/04/2018 16:35

kupujesz zwykłe termometry xiaomi które sa zigbee i po problemie. w …kupujesz zwykłe termometry xiaomi które sa zigbee i po problemie. wogóle to mnie dziwi dlaczego ten temometr jest BT. Szkoda


Mnie dziwi dlaczego np. czajnik nie ma Wi-FI i brak możliwości zdalnego włączenia ze "względów bezpieczeństwa". Na chwilę obecną cały ekosystem Xiaomi jest (usunięto) na 3 różne protokoły i kilka aplikacji. Powoli zaczyna być lepiej, np. są już moduły yeelight i router'a w Mi Home ale nie są jeszcze idealne.
Edytowane przez Moderatora: "Nie przeklinamy." kwi 26. 2018
Erehrkwi 26. 2018

Mnie dziwi dlaczego np. czajnik nie ma Wi-FI i brak możliwości zdalnego w …Mnie dziwi dlaczego np. czajnik nie ma Wi-FI i brak możliwości zdalnego włączenia ze "względów bezpieczeństwa". Na chwilę obecną cały ekosystem Xiaomi jest (usunięto) na 3 różne protokoły i kilka aplikacji. Powoli zaczyna być lepiej, np. są już moduły yeelight i router'a w Mi Home ale nie są jeszcze idealne.


No wifi to powinien mieć. Co do włączenia to masz rację - bezpieczeństwo.
3 aplikacje? Ogólnie wszystko można chyba w mi home? Czy się mylę?
Co to znaczy moduł yeelight?
Avatar
Usunięty24386
Jodlakwi 26. 2018

Przecież to nie ma sensu, coś jest dobre i mimo wszystko chcesz się tego po …Przecież to nie ma sensu, coś jest dobre i mimo wszystko chcesz się tego pozbyć bo już masz za dużo rzeczy od Xiaomi?

jak cos wychodzi z mody to sie chce pozbyc co w tym dziwne, xiaomi to juz przezytek
Śmieszny jesteś Arczi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst