Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Mijia 360 Home Security
190° Zakończono

Xiaomi Mijia 360 Home Security

110zł Darmowa dostawa Darmowalightinthebox.com Okazje
22
mar 13. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna kamerka obrotowa 720p.
Podłączamy ją do sieci i do chmury dzięki czemu mamy podgląd na dom z każdego miejsca na świecie :-)
Kod niepotrzebny.
Cena w USD to 32,19
Możliwe 11% cashback z topcashback.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
22 Komentarze
Mam te kamerkę, jest całkiem fajna a dzięki podczerwieni można oglądać także po ciemku. A kamerka to "MiJia 360° Home Security Camera"
mi-home.pl/wid…ite
Edytowane przez: "foxpl1" mar 13. 2018
foxpl1mar 13. 2018

Mam te kamerkę, jest całkiem fajna a dzięki podczerwieni można oglądać takż …Mam te kamerkę, jest całkiem fajna a dzięki podczerwieni można oglądać także po ciemku. A kamerka to "MiJia 360° Home Security Camera" https://mi-home.pl/wideo/mijia-360-home-camera-white


Dzięki, poprawiony tytuł :-)
Można połączyć ją z kartą SIM ze stałym IP z wczorajszej oferty MVNO "Otvarta" i nie musi być "na dom"
"ONI TEGO NAWET NIE SPRAWDZAJĄ!!!!!"
lucash13/03/2018 16:55

Można połączyć ją z kartą SIM ze stałym IP z wczorajszej oferty MVNO "Otvar …Można połączyć ją z kartą SIM ze stałym IP z wczorajszej oferty MVNO "Otvarta" i nie musi być "na dom" "ONI TEGO NAWET NIE SPRAWDZAJĄ!!!!!"


Dasz linka? :-)
To jest kamerka zewnetrzna? W nocy dobrze widać?
Jest lepsza od xiaomi dafang 1080p?
qenikmar 13. 2018

To jest kamerka zewnetrzna? W nocy dobrze widać?


Wygląda na "przeznaczoną do użytku w pomieszczeniach"
Podejrzewam, że wilgoć i mróz słabo znosi.

Edit:
Z opisu na stronie:
Environment: Indoor
Power Supply (V): 5
Working Temperature(°C): -10 ~ 50
Waterproof Level: NA
Edytowane przez: "lucash" mar 13. 2018
eLspirytTe13/03/2018 17:09

Jest lepsza od xiaomi dafang 1080p?


Też chce kupić Dafang dlatego chętnie poznam opinie innych w tym temacie
Cartman_Plmar 13. 2018

Też chce kupić Dafang dlatego chętnie poznam opinie innych w tym temacie


Dzisiaj przyszła mi dafang 1080p. Teraz właśnie siedzę i patrzę co to potrafi:>
Dafang pracowała u mnie przez prawie tydzień podczas ostatnich mrozów na zewnątrz ale pod dachem (taras). Zakleiłem tylko otwory na tylnej ścianie kamery.
mjkmjkmar 13. 2018

Dafang pracowała u mnie przez prawie tydzień podczas ostatnich mrozów na ze …Dafang pracowała u mnie przez prawie tydzień podczas ostatnich mrozów na zewnątrz ale pod dachem (taras). Zakleiłem tylko otwory na tylnej ścianie kamery.


Dziala u Ciebie detekcja ruchu z powiadomieniem na telefon?
Różnie bywało. Nie wiem dlaczego, ale na Redmi 4x nie wyskakiwały mi powiadomienia, chociaż z poziomu aplikacji miałem dostęp do nagrań. Na Xperii XZ wyskakują mi powiadomienia o wykrytym ruchu.
Dziwnie też się nagrywało. Na początku (bez karty) SD nagrywało się tylko 8 sekund. Jak włożyłem kartę, to nagrywało 15 s. Na dodatek po jakimkolwiek nagraniu byla zawsze ok. pięciominutowa przerwa zanim znowu nagrywała. Mówię o tym co dawało się odtworzyć z aplikacji Mi Home.Bardzo byłem tym rozczarowany, bo często coś się działo na tarasie a ja nie wiedziałem co było dalej po tych 15 sekundach. Jednak jak wyjąłem kartę, to okazało się że nagrywa jednak wszystko (póki trwa ruch) i zapisuje na karcie w plikach, z których każdy trwa minutę (potem ma kontynuację w następnym pliku jeżeli ruch trwał). Tak czy inaczej na odległość masz tylko dostęp to tych 15 sekund. Może da się inaczej, ale jeszcze tego nie odkryłem.
@mjkmjk a czy żeby mieć podgląd z tej kamerki poza domem, to trzeba wykupić usługę yi cloud, czy da się to rozwiązać taniej?
Czadmar 13. 2018

@mjkmjk a czy żeby mieć podgląd z tej kamerki poza domem, to trzeba wy …@mjkmjk a czy żeby mieć podgląd z tej kamerki poza domem, to trzeba wykupić usługę yi cloud, czy da się to rozwiązać taniej?


Moim zdaniem nie. Kamera jest podłączona do WiFi w domu i mam do niej dostęp zarówno gdy jestem w zasięgu innej sieci WiFi jak i poprzez dane komórkowe (wyskakuje wówczas ostrzeżenie o transmisji komórkowej). Widać nie tylko obraz, ale można nią też obracać. Bardzo mi się taki dostęp podoba, tym bardziej że nie mam stałego IP w domu (mam modem LTE).
Podsumowując, nic nie trzeba dokupywać. Pamiętaj tylko, że ja piszę o kamerze Dafang, bo taką posiadam, a nie o tej która jest w cebuli.
Edytowane przez: "mjkmjk" mar 13. 2018
Czadmar 13. 2018

@mjkmjk a czy żeby mieć podgląd z tej kamerki poza domem, to trzeba wy …@mjkmjk a czy żeby mieć podgląd z tej kamerki poza domem, to trzeba wykupić usługę yi cloud, czy da się to rozwiązać taniej?


Nie wiem jak w przypadku tej konkretnie, ale dzisiaj odebralem Dafanga z lighinthebox i po skonfigurowaniu (mega problemowym swoja droga, jak ktos ma problem to sluze pomoca), polaczylem z domowym wifi i bez problemu lacze sie po LTE zdalnie przez apke MiHome. Tutaj zapewne bedzie identycznie.
Nie wiem jak jest w tej kamerze, ale w Dafang zapis na karcie jest realizowany w ten sposób, że tworzą się katalogi dzienne (jeden katalog na dzień - nazwa jest datą) i wewnątrz katalogu jest 24 podkatalogi odpowiadające godzinom doby. Z kolei w godzinnych katalogach jest maksymalnie 60 plików - każdy zawiera 1 minutę zapisu. Oczywiście tak będzie jeżeli mamy włączony ciągły zapis (moim zdaniem nieużyteczne). Jeżeli jest zapis tylko po detekcji ruchu to zapisuje tylko te minuty, podczas których coś się dzieje. Wbrew wielu opisom, akceptuje większe karty niż 32 GB (z pendrivem nie próbowałem). Ja mam włożoną 64 GB i po sformatowaniu pokazuje mi dostępne 58 GB. Od razu mówię, że 32 to nie jest mało bo plik z zapisem minuty filmu Full HD za dnia (kolor) zajmuje ok. 5-6,5 Mb. Z kolei nocne pliki (czarno-białe) mają ok. 2,5-3,5 Mb. Więc 1 doba zajmuje jakieś max 7-9 Gb, a przecież cały czas nie ma sensu nagrywać.
Może komuś się też przyda informacja, że Dafang na powerbanku xiaomi 20.000 mAh będzie działała prawie 2 doby (tak ok. 42 godziny).
Sam poluje na taką kamerkę, poza moim digoo, ale na allegro niniejsza jest po 149 zł, także jakaś super hiper oferta to nie jest...
Podłączam się do pytania: jak się ma i czym się różni od dafanga?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst