Xiaomi Mi6 Global MIUI 6GB RAM 64GB ROM Snapdragon 835 - NAJTANIEJ!
556°Zakończono

Xiaomi Mi6 Global MIUI 6GB RAM 64GB ROM Snapdragon 835 - NAJTANIEJ!

40
cze 26. 2017
W rozpoczynającej się28.06. (najprawdopodobniej o 9:00 rano naszego czasu) promocji na Aliexpress - w sklepie oficjalnego dystrybutora Xiaomi Online Store - uzyskamy najniższą dotychczas cenę za ten tegoroczny flagowiec od Xiaomi w wersji 6GB/64GB - cena wyniesie 369.99 USD!

Podana cena obejmuje koszt zakupu telefonu i jego wysyłki (darmowej "Aliexpress Standard Shipping"), przy założeniu zakupu waluty w kantorze on-line (polecam Kantor Alior Banku, aktualny kurs zakupu 1 USD to 3,77 PLN) i płatności kartą walutową do konta w kantorze (darmową).

Dodatkowo oczywiście możliwość odzyskania części ceny w serwisach typu GA czy PP.

Niestety bardzo prawdopodobny VAT - brak opcji wysyłki "omijającej podatek".
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

40 Komentarzy
Brawo ty (bez ironii)!
Edytowane przez: "JungleismassivPierreDupont" cze 26. 2017
Dzieki. Będe miał zapasowy na ryby albo coś.
Cesarzcze 26. 2017

Dzieki. Będe miał zapasowy na ryby albo coś.

Jako zanęta?
To najsłabsza z ostatnich promocji na Mi6 - obecnie nr 1 promocja z TomTopa, nr 2 GB z Priority Line.
CebulowyJanusz1cze 26. 2017

To najsłabsza z ostatnich promocji na Mi6 - obecnie nr 1 promocja z …To najsłabsza z ostatnich promocji na Mi6 - obecnie nr 1 promocja z TomTopa, nr 2 GB z Priority Line.

Dobrze gada, polać mu.
CebulowyJanusz1cze 26. 2017

To najsłabsza z ostatnich promocji na Mi6 - obecnie nr 1 promocja z …To najsłabsza z ostatnich promocji na Mi6 - obecnie nr 1 promocja z TomTopa, nr 2 GB z Priority Line.Na TomTop z kodem cena to 379.99 USD, tutaj 10 USD taniej (369.99) - to niby jakim cudem lepsza promo na TT?
Po 1 - Xiaomi nie ma swojego OFICJALNEGO sklepu na Ali.
Po 2 - To nie jest wersja global. Raczej chwyt marketingowy Global ma pasmo b20 i eu ladowarke. Poza tym na te chwile mi6 nie ma globala.
Po 3 - Najtaniej na te chwile jest na GB za 406,99$ lub na TopTop
Edytowane przez: "mates21" cze 26. 2017
Chyba jestem nienowoczesny pod względem kupowania telefonów zza granicy, mój xiaomi jest z polskiej dystrubucji i osobiście nieszczególnie wyobrażam sobie kupować telefon(jakikolwiek) który dojdzie do mnie za 4 tygodnie nie chodzi o kwoty, raczej o racje serwisowe I ewentualne gwarancyjne rozterki.
Edytowane przez: "matt1904" cze 26. 2017
mates21cze 26. 2017

Po 1 - Xiaomi nie ma swojego OFICJALNEGO sklepu na Ali. Po 2 - To nie jest …Po 1 - Xiaomi nie ma swojego OFICJALNEGO sklepu na Ali. Po 2 - To nie jest wersja global. Raczej chwyt marketingowy Global ma pasmo b20 i eu ladowarke. Poza tym na te chwile mi6 nie ma globala.Po 3 - Najtaniej na te chwile jest na GB za 406,99$


1. Odróżniasz oficjalnego dystrybutora od oficjalnego sklepu producenta? Gdzie masz napisane, że to oficjalny sklep Xiaomi?
2. Nie ma mi6 z B20. Nie ma takiej wersji. Wersja global ma wgrany global rom z OTA, "fabrycznie" działa sklep Google Play, itd. natomiast wersja chińska na lokalny rynek ma rom tylko w mandaryńskim i angielskim i brak sklepu Google Play. To jest Global. Jeśli myślisz, że Global od Xiaomi ma zawsze B20 to się niestety mylisz (tak samo nie ma go np. mi5 z oficjalnej polskiej dystrybucji). B20 ma tylko Redmi w wersjach Global (i też chyba nie wszystkie).
3. Umiesz liczyć? 406,99 to mniej niż 369.99?
skreemcze 26. 2017

Na TomTop z kodem cena to 379.99 USD, tutaj 10 USD taniej (369.99) - to …Na TomTop z kodem cena to 379.99 USD, tutaj 10 USD taniej (369.99) - to niby jakim cudem lepsza promo na TT?


Słowo klucz: VAT
skreemcze 26. 2017

Na TomTop masz gwarancję zwrotu VAT?


"Sklep oferuje darmową wysyłkę i opłaca za nas podatek VAT podczas wysyłki.

Aby sklep zapłacił za nas podatek VAT należy wybrać wysyłkę „Standard shipping„, a w wiadomości do sprzedającego wpisać: „Please help me choose the shipping methot to avoid customs.” "

Czy wciąż uważasz, że "Twoja" promocja jest lepsza?
Edytowane przez: "CebulowyJanusz1" cze 26. 2017
Ale tutaj masz wyraźnie wpisane że trzeba kupić dolara po 3,77, a z przelewy24 będziesz miec po 3,84 i cena wzrasta o 50 zl, oferta do dupy dla tych którzy nie mają konto w alior
CebulowyJanusz1cze 26. 2017

"Sklep oferuje darmową wysyłkę i opłaca za nas podatek VAT podczas wys …"Sklep oferuje darmową wysyłkę i opłaca za nas podatek VAT podczas wysyłki.Aby sklep zapłacił za nas podatek VAT należy wybrać wysyłkę „Standard shipping„, a w wiadomości do sprzedającego wpisać: „Please help me choose the shipping methot to avoid customs.” "Czy wciąż uważasz, że "Twoja" promocja jest lepsza?I serio uważasz, że jak napiszesz w komentarzu "pomóżcie mi uniknąć VAT" to na tej podstawie sklep Ci zwróci jakiekolwiek pieniądze za VAT? Mimo, że nigdzie tego nie obiecuje? Bo jakiś Janusz Ci tak napisał w komentarzu na Pepperze? LOL
MichalGcze 26. 2017

Ale tutaj masz wyraźnie wpisane że trzeba kupić dolara po 3,77, a z pr …Ale tutaj masz wyraźnie wpisane że trzeba kupić dolara po 3,77, a z przelewy24 będziesz miec po 3,84 i cena wzrasta o 50 zl, oferta do dupy dla tych którzy nie mają konto w aliorKtoś, kto sporo zamawia z Chin na pewno ma już takie konto (nie mówię o koncie w banku Alior, wystarczy sam kantor aliora, który jest za free) albo jakiś jego ekwiwalent, typu Walutomat, InternetowyKantor, Cinkciarz, itd. Zresztą dwa dni do rozpoczęcia promocji to aż nadto czasu, żeby sobie takie konto założyć. Nie każdy lubi tracić na spreadach walutowych. ;-)
skreemcze 26. 2017

1. Odróżniasz oficjalnego dystrybutora od oficjalnego sklepu producenta? G …1. Odróżniasz oficjalnego dystrybutora od oficjalnego sklepu producenta? Gdzie masz napisane, że to oficjalny sklep Xiaomi?2. Nie ma mi6 z B20. Nie ma takiej wersji. Wersja global ma wgrany global rom z OTA, "fabrycznie" działa sklep Google Play, itd. natomiast wersja chińska na lokalny rynek ma rom tylko w mandaryńskim i angielskim i brak sklepu Google Play. To jest Global. Jeśli myślisz, że Global od Xiaomi ma zawsze B20 to się niestety mylisz (tak samo nie ma go np. mi5 z oficjalnej polskiej dystrybucji). B20 ma tylko Redmi w wersjach Global (i też chyba nie wszystkie).3. Umiesz liczyć? 406,99 to mniej niż 369.99?

​A czym jest oficjalny dystrybutor skoro ten sklep na Ali z Xiaomi ma wspólną jedynie nazwę i to że sprzedaje ich telefony?
Ma ktoś CE i instrukcję PL dla tego telefonu ? Podlegam pod przemyśl i na 1000% oprócz podatku będą chcieli. Już to przerabiałem, wiem co mówię.
skreemcze 26. 2017

Ktoś, kto sporo zamawia z Chin na pewno ma już takie konto (nie mówię o kon …Ktoś, kto sporo zamawia z Chin na pewno ma już takie konto (nie mówię o koncie w banku Alior, wystarczy sam kantor aliora, który jest za free) albo jakiś jego ekwiwalent, typu Walutomat, InternetowyKantor, Cinkciarz, itd. Zresztą dwa dni do rozpoczęcia promocji to aż nadto czasu, żeby sobie takie konto założyć. Nie każdy lubi tracić na spreadach walutowych. ;-)Dwie rzeczy są "ZA" Gearbest, tania przesyłka omijająca VAT i jako taka gwarancja. Na Ali po okresie ochronnym może ci pokazać "faka" i nic nie zrobisz. Niech każdy wybierze co woli, nie ma co się przekrzykiwać, która oferta jest lepsza.
MaciejSzkudlarekcze 26. 2017

​A czym jest oficjalny dystrybutor skoro ten sklep na Ali z Xiaomi ma w …​A czym jest oficjalny dystrybutor skoro ten sklep na Ali z Xiaomi ma wspólną jedynie nazwę i to że sprzedaje ich telefony?Z reguły oficjalny dystrybutor to taki, który kupuje bezpośrednio od producenta (a nie od pośredników), jest gwarantem w razie problemów (a nie powołuje się na "gwarancję producenta", każąc szukać oficjalnego serwisu danej marki) itd. Coś jak ABC Data w Polsce dla niektórych urządzeń tej marki. OK, nie jestem w stanie sprawdzić czy mają jakieś oficjalne "certyfikaty" ale zauważ, że chociażby ze względu na skalę działalności (109208 komentarzy na Ali a sprzedają tylko telefony i tylko Xiaomi, bez urządzeń typu smart home, których Xiaomi produkuje równie dużo co telefonów, może nawet więcej, itd.) ciężko taki biznes prowadzić nie mając jakiejś umowy ramowej z producentem. W każdym razie chyba nie jest to meritum tej oferty, prawda?
Grzegorz_1982cze 26. 2017

Ma ktoś CE i instrukcję PL dla tego telefonu ? Podlegam pod przemyśl i na 1 …Ma ktoś CE i instrukcję PL dla tego telefonu ? Podlegam pod przemyśl i na 1000% oprócz podatku będą chcieli. Już to przerabiałem, wiem co mówię.No dla ciebie jest Priority Line od Gearbest, omija WERy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst