Xiaomi Mi5s Plus 4/64 GB @Banggood
215°Zakończono

Xiaomi Mi5s Plus 4/64 GB @Banggood

29
lis 16. 2016
Xiaomi Mi5s Plus w kolorze złotym. Wersja z 4GB RAMu i 64GB ROMu.
Snapdragon 821 2.35Ghz
5,7" FullHD
2 x 13 MP
USB typu C
3800 mAh, QC 3.0
menu PL

Kod rabatowy: 5splus64

$ 335.99 x 4.15 ~= 1395 zł, ceny nie można dodatkowo obniżyć punktami

Preorder wysyłka 25. listopada (Black Friday)
Aktualizacje społecznościowe
29 Komentarzy
a jak wygląda kwestia gwarancji?
Szkoda, że nie wersja 8/128gb
Edytowane przez: "Leonidas94" lis 16. 2016
Zbanowany
agnieszka.czerniklis 16. 2016

a jak wygląda kwestia gwarancji?


odsylasz do Chin - bo tam przeciez jest sprzedawca
anna666lis 16. 2016

odsylasz do Chin - bo tam przeciez jest sprzedawcawiem, że jest tez opcja z serwisiem w pl, problem w tym, że nie mogę znaleźć informacji z jakiego sklepu (wysyłka również z Chin).
agnieszka.czerniklis 16. 2016

wiem, że jest tez opcja z serwisiem w pl, problem w tym, że nie mogę zn …wiem, że jest tez opcja z serwisiem w pl, problem w tym, że nie mogę znaleźć informacji z jakiego sklepu (wysyłka również z Chin).Ibuygou.
Można na ali za dodatkową opłatą rok gwarancji w Polsce, w serwisie w Warszawie, ale pewnie to na zasadzie, coś łatwego to na miejscu, a jak coś poważnego to albo czekasz miesiąc, aż część przyjdzie do serwisu, albo odeślą telefon do Chin.
Co do Banggood to nie jest źle z gwarancją, bo jak coś się zepsuje to wystarczą fotki i filmik, a wyślą częścią zwrot za który naprawisz telefon w Polsce, o ile ktoś będzie w stanie go oczywiście naprawić
agnieszka.czerniklis 16. 2016

wiem, że jest tez opcja z serwisiem w pl, problem w tym, że nie mogę zn …wiem, że jest tez opcja z serwisiem w pl, problem w tym, że nie mogę znaleźć informacji z jakiego sklepu (wysyłka również z Chin).wujek Google mi odpowiedział "sklep iBuyGou. Kupione w nim sprzęty Xiaomi można serwisować w Polsce, a konkretnie we Wrocławiu."
agnieszka.czerniklis 16. 2016

wujek Google mi odpowiedział "sklep iBuyGou. Kupione w nim sprzęty X …wujek Google mi odpowiedział "sklep iBuyGou. Kupione w nim sprzęty Xiaomi można serwisować w Polsce, a konkretnie we Wrocławiu."

​O ile mają części na miejscu. Jak nie mają to serwis jest w Hiszpanii i Chinach.
powiedzcie mi jeszcze proszę, bo zielona jestem w temacie jak szczypiorek, czy zamiana honora 7 na ten bedzie dobrym wyborem?
agnieszka.czerniklis 16. 2016

wujek Google mi odpowiedział "sklep iBuyGou. Kupione w nim sprzęty X …wujek Google mi odpowiedział "sklep iBuyGou. Kupione w nim sprzęty Xiaomi można serwisować w Polsce, a konkretnie we Wrocławiu."


Czytałem o przypadku gdzie właśnie do Wrocławia człowiek wysyłał Xiaomi, a nowy telefon i tak wysłali z Chin. Cały proces zajął około 3tygodnie.
taquitolis 16. 2016

Czytałem o przypadku gdzie właśnie do Wrocławia człowiek wysyłał Xiaomi, a …Czytałem o przypadku gdzie właśnie do Wrocławia człowiek wysyłał Xiaomi, a nowy telefon i tak wysłali z Chin. Cały proces zajął około 3tygodnie.oj tam 3 tygodnie, pamiętam jak wrocławski serwis trzymał moją nokię prawie 2 m-ce. Nauczyli mnie cierpliwosci jak nikt.
Zbanowany
agnieszka.czerniklis 16. 2016

wiem, że jest tez opcja z serwisiem w pl, problem w tym, że nie mogę zn …wiem, że jest tez opcja z serwisiem w pl, problem w tym, że nie mogę znaleźć informacji z jakiego sklepu (wysyłka również z Chin).


Jedynie ibuygou
Zbanowany
TomdeXlis 16. 2016

Ibuygou.Można na ali za dodatkową opłatą rok gwarancji w Polsce, w ser …Ibuygou.Można na ali za dodatkową opłatą rok gwarancji w Polsce, w serwisie w Warszawie, ale pewnie to na zasadzie, coś łatwego to na miejscu, a jak coś poważnego to albo czekasz miesiąc, aż część przyjdzie do serwisu, albo odeślą telefon do Chin.Co do Banggood to nie jest źle z gwarancją, bo jak coś się zepsuje to wystarczą fotki i filmik, a wyślą częścią zwrot za który naprawisz telefon w Polsce, o ile ktoś będzie w stanie go oczywiście naprawićTa gwarancja Ali byla w PL ale chyba wycofano PL z listy. Chyba ze mozesze dac mi linka do takowej.
Zbanowany
agnieszka.czerniklis 16. 2016

powiedzcie mi jeszcze proszę, bo zielona jestem w temacie jak szczypiorek, …powiedzcie mi jeszcze proszę, bo zielona jestem w temacie jak szczypiorek, czy zamiana honora 7 na ten bedzie dobrym wyborem?


Aga w/g mnie Mi5 jest lepszym wyborem szczegolnie ze jest cienszy oraz ma OSI. S nie wnosi duzo plusow - zoabcz nawet cena jest podobna
anna666lis 16. 2016

Aga w/g mnie Mi5 jest lepszym wyborem szczegolnie ze jest cienszy oraz ma …Aga w/g mnie Mi5 jest lepszym wyborem szczegolnie ze jest cienszy oraz ma OSI. S nie wnosi duzo plusow - zoabcz nawet cena jest podobna


Sprawdź recenzję na spider's web po pół roku. Chłopak nawiązuje właśnie do OIS i innych przypadłości a recenzja po pół roku jest jednak bardziej miarodajna niż taka po kontakcie przez kilka dni.
Zbanowany
piter.wwalis 16. 2016

Sprawdź recenzję na spider's web po pół roku. Chłopak nawiązuje właśnie do …Sprawdź recenzję na spider's web po pół roku. Chłopak nawiązuje właśnie do OIS i innych przypadłości a recenzja po pół roku jest jednak bardziej miarodajna niż taka po kontakcie przez kilka dni.

​ czytam Forum Polska miui. Ale oczywiście chętnie także życzę tam jeśli Link podasz.
Na Forum piszą w dużej większości dużo pozytywów i wiele osób . Na wspomnianym portalu widziałam już kilka artykułów które w ogóle były całkowicie nieprofesjonalne . Ale oczywiście nie mówię że ten jest zły po prostu muszę go wpierw przeczytać
anna666lis 16. 2016

​ czytam Forum Polska miui. Ale oczywiście chętnie także życzę tam jeśli Li …​ czytam Forum Polska miui. Ale oczywiście chętnie także życzę tam jeśli Link podasz. Na Forum piszą w dużej większości dużo pozytywów i wiele osób . Na wspomnianym portalu widziałam już kilka artykułów które w ogóle były całkowicie nieprofesjonalne . Ale oczywiście nie mówię że ten jest zły po prostu muszę go wpierw przeczytaćZbanowany
piter.wwalis 16. 2016

[Video]

​ dzięki obejrzę
Zbanowany
piter.wwalis 16. 2016

[Video]

​ sorki ale ten koleś to jakiś oszołom .
Kupił na jakiejś stronie Krzak , nie wiedział nawet że trzeba zaktualizować oprogramowanie do tego co robią wszyscy normalni sprzedawcy czyli wgrywanie miui eu
potem jak już się pokapował że od Chińczyków dostał jakieś złośliwe oprogramowanie zrobił aktualizacje która trwała w jego przypadku cały dzień. O że jakie problemy musiał mieć! Ja jako dziewczyna zrobiłam to dosłownie w półtorej godziny
po kilku minutach tego nagrania nie chce mi się słuchać tego oszołoma dalej on chyba spadł z księżyca
Jeżeli gearbest to krzak to masz rację Nie każdy lubi spędzać nad tym czas więc warto o tym wiedzieć i szukać wersji GLOBAL. Problem z przegrzewaniem i OIS również zostały wspomniane. Sam telefon ma raczej dobre opinie, ale mają one ten minus, że są pisane na gorąco po zakupie.
Zbanowany
piter.wwalis 16. 2016

Jeżeli gearbest to krzak to masz rację Nie każdy lubi spędzać nad tym c …Jeżeli gearbest to krzak to masz rację Nie każdy lubi spędzać nad tym czas więc warto o tym wiedzieć i szukać wersji GLOBAL. Problem z przegrzewaniem i OIS również zostały wspomniane. Sam telefon ma raczej dobre opinie, ale mają one ten minus, że są pisane na gorąco po zakupie.


​ przesłuchałaś to wideo. On twierdzi że kupił w jakimś malutkim sklepie. Poza tym twierdzi że Full HD to trochę mała rozdzielczość. Czy on wie co kupował? Kolejna sprawa Obudowa przeszkadza mu że mu się wyślizguje z ręki , może po prostu czasem musiałby je umyć jeżeli ma takie Tłuste.posłuchaj naprawdę tego gościa jeszcze raz on jest jakimś oszołomem naprawdę

na Forum ktoś tam też wspominał że mu się nagrzewa ten telefon ale inni twierdzili że nic takiego nie ma miejsca więc nie wiem może to był on , może trafił na jakiś wadliwy model . Ja jak go słucham to uważam że naprawdę nie wie co mówi
Edytowane przez: "Carolina" lis 16. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy