Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Mi WiFi Repeater 2 300Mbps za ~26zł z wysyłką @ Zapals
608° Zakończono

Xiaomi Mi WiFi Repeater 2 300Mbps za ~26zł z wysyłką @ Zapals

35
lip 27. 2017
Aktualizacja 3
Nowy kod rabatowy to xmwr081104

Musimy być zalogowani aby kod zadziałał.
Wzmacniacz sygnału WiFi Xiaomi Mi Repeater 2 zamówimy w Zapals za 7,99$ z darmową dostawą do Polski, czyli w przeliczeniu za około 30zł.

W innych sklepach za urządzenie musimy zapłacić od 10,50$ do 17$.

Test urządzenia w języku angielskim znajdziecie tutaj.
Aktualizacje społecznościowe
Aktualizacja 2
Nowy kupon rabatowy obniżający cenę na 6,99$ (25,50zł z dostawą) to xmwf072701
Aktualizacja 1
Z kodem: XMWI0702 za 6,99$ (~26zł).
Zapals OkazjeZapals kupony rabatowe

Grupy

35 Komentarzy
Pierwsza wersja to masakra jeśli chodzi o konfigurację. Musiałem specjalnie zakładać hasło WPA2 na routerze żeby ten repeater chciał współpracować. Jak się już uda skonfigurować przez chińską zawirusowaną apkę mi home to powinien dzialać z każdym routerem a nie tylko tym od Xiaomi. Ogólnie sprawuje się bez zająknięcia od dwóch lat. Daje sygnał lepszy od routera - wiem trochę to dziwne, ale to prawda. Polecam za tą cenę.

Do czego podłączyć takie urządzenie, dokupić jakiś specjalny kabel usb? Bo nie mam nigdzie w pobliżu usb gdzie bym mógł podłączyć to cudo.

Avatar
Usunięty31188
Mam to urządzenie i pomimo, że mam w domu internet 300mb na kablu (przez Wi-Fi około 150) to ten wzmacniacz przesyła jedynie 7 mb/s niezależnie od odległości wzmacniacza od routera.
Edytowane przez: "Usunięty31188" maj 23. 2017
rysiusek23/05/2017 12:56

Do czego podłączyć takie urządzenie, dokupić jakiś specjalny kabel usb? Bo …Do czego podłączyć takie urządzenie, dokupić jakiś specjalny kabel usb? Bo nie mam nigdzie w pobliżu usb gdzie bym mógł podłączyć to cudo.

HUB USB :]
Aktywny oczywiście.
Edytowane przez: "Vister81" maj 23. 2017
Vister81maj 23. 2017

HUB USB :]Aktywny oczywiście.


Ja wersje pierwsza trzymalem w ladowarce telefonicznej (1A), a teraz jest wpiete w port usb kompa (ktory zasila nawet po wylaczeniu)
Mam pecha do tego sklepu zamawiałem tam kilka razy i ŻADNA paczka do mnie nie dotarła, wiec spasuje.
MSTRKRFTmaj 23. 2017

Pierwsza wersja to masakra jeśli chodzi o konfigurację. Musiałem sp …Pierwsza wersja to masakra jeśli chodzi o konfigurację. Musiałem specjalnie zakładać hasło WPA2 na routerze żeby ten repeater chciał współpracować.


A to akurat wyszło Ci na plus, bo WEP można złamać w kilkanaście minut
ufff.. na gearbescie po 7,69usd (cena w apce)
g683977523/05/2017 14:45

ufff.. na gearbescie po 7,69usd (cena w apce)


Tylko ten repeater co mówisz jest w wersji CHINESE VERSION
Mam wersję chińską i nie mogę się nadziwić z jak to fajnie działa (wcześniej miałem jakiś syf Conrada). Działa doskonale z każdym routerem, zero problemów ze stabilnością, konfiguracja trwa kilka sekund, zmiana parametrow (np. nazwy wzmocnionej sieci, hasła itd.) to pikuś, współpracuje z anglojęzyczną apką (mi home, uzywam też do lamp i czajnika). Używam z zasilaczem usb LG (700mA).
rysiusekmaj 23. 2017

Tylko ten repeater co mówisz jest w wersji CHINESE VERSION


Bez znaczenia, wysłali mi taką z Yoshopu, bo skończyła im sie ang, mimo to wszystko działa, korzystam z anglojęzycznej aplikacji.
rysiusekmaj 23. 2017

Tylko ten repeater co mówisz jest w wersji CHINESE VERSION


tylko to nie ma zadnego znaczenia :]
rysiusekmaj 23. 2017

Do czego podłączyć takie urządzenie, dokupić jakiś specjalny kabel usb? Bo …Do czego podłączyć takie urządzenie, dokupić jakiś specjalny kabel usb? Bo nie mam nigdzie w pobliżu usb gdzie bym mógł podłączyć to cudo.Najprościej do ładowarki USB, pełno tego na rynku.
Mam takie 2, nie działa niestety z Netia Spotem - urządzenia łączące się z repeaterem nie dostają IP. Za to dobrze się dogadują z TP-Linkiem.
Dotarło urządzenie. Niestety za zadne skarby nie mogę go skonfigurować.
Miałem kiedyś wersję 1 i bez problemu wszystko poszło pod tym samym routerem. Teraz nie chce się połączyć tworzy na chwilę sięć plus ale jej nie zapisuje i dioda nie zmienia się na niebieska.
Z zabezpieczeniami routera już próbowałem WPA2 itd. nic nie działa
Pomoze ktoś?
Kod XMWI0702 nie działa
@pmuch Działa: 293304-DlKxr.jpg
Musisz być zalogowany bez konta na działa.
rysiusek23/05/2017 14:53

Tylko ten repeater co mówisz jest w wersji CHINESE VERSION


Kupiłem wersje europejską, ale tylko na naklejce. Jak zerwałem nakleję to pod nią była druga Chinese version. Dało się zainstalować bez problemu tyle że w apce musiałem wybrać region Chiny. Repeater kupiłem na Gearbest z wysyłka z Chin kiedy minął czas dostawy upomniałem się o produkt, zapewnili mnie że przyjdzie w przeciągu tygodnia, i przesyłka przyszła tyle że z Polski .
Reasumując na Gearbest są oszuści.
293315-z1xrd.jpg
ropacze 25. 2017

Dotarło urządzenie. Niestety za zadne skarby nie mogę go sk …Dotarło urządzenie. Niestety za zadne skarby nie mogę go skonfigurować.Miałem kiedyś wersję 1 i bez problemu wszystko poszło pod tym samym routerem. Teraz nie chce się połączyć tworzy na chwilę sięć plus ale jej nie zapisuje i dioda nie zmienia się na niebieska.Z zabezpieczeniami routera już próbowałem WPA2 itd. nic nie działaPomoze ktoś?


Z moich doświadczeń, instalowałem apkę kilka razy z różnymi opcjami regionu. Poszło na Chińskiej, znalazło sygnał wi-fi poprosiło o hasło, dwie minuty i zaświeciła się niebieska dioda. Zajęło mi to .................... trzy dni.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst