Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Mi Box S (Nowa Wersja), -20%
-256° Zakończono

Xiaomi Mi Box S (Nowa Wersja), -20%

224,16zł310zł-28% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
13
lis 29. 2018Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Xiaomi Mi Box S w najnowszej wersji z Androidem 8.1. Dodatkowo przycisk funkcyjny Netflix na pilocie, i Google Asystent. Aktualna cena na AliExpress to $58.49 US, u nas koło 340 zł.


Wysyłka bezpośrednio z Chin, i występuje ryzyko VATu. Czy warto zaryzykować? Na to pytanie musicie sami odpowiedzieć
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
@Jedimati pozwoliłem sobie poprawić Dla większej czytelności zmieniłem link mobilny na przeglądarkowy. Ponadto w treści okazji umieszczamy cenę w dolarach w przypadku zakupów zagranicznych
13 Komentarzy
@Jedimati pozwoliłem sobie poprawić Dla większej czytelności zmieniłem link mobilny na przeglądarkowy. Ponadto w treści okazji umieszczamy cenę w dolarach w przypadku zakupów zagranicznych
Dziękuję za pomoc 😜
Edytowane przez: "Jedimati" lis 29. 2018
Warto by dopytać jaką drogą idzie paczka bo jeśli bezpośrednio z Chin do Polski to istnieje duża szansa VAT.
phyrz5 min

Warto by dopytać jaką drogą idzie paczka bo jeśli bezpośrednio z Chin do Po …Warto by dopytać jaką drogą idzie paczka bo jeśli bezpośrednio z Chin do Polski to istnieje duża szansa VAT.


Napisane jest, że bezpośrednio z Chin. Ja tam zamówiłem
To nie jest dobra cena i jeszcze spore ryzyko vatu...cena zbliżona do $50 to by była okazja i jeszcze do tego przyzwoity cashback.
Krzycho.29/11/2018 18:21

To nie jest dobra cena i jeszcze spore ryzyko vatu...cena zbliżona do $50 …To nie jest dobra cena i jeszcze spore ryzyko vatu...cena zbliżona do $50 to by była okazja i jeszcze do tego przyzwoity cashback.


Kumam ale to jest nowa wersja S. Ja podjąłem ryzyko i zobaczymy.
Ludzie chyba nie widzą tego S w nazwie. Na allegro ceny od 319. W Proline 285zl. Chociaż tam pod względem hardware niewiele się zmienia więc nie wiem czy ktoś powinien brać najnowszy S czy może szukać taniej poprzedniej wersji (z dopiskiem bodajże 4K w nazwie )
Jedimati29/11/2018 18:35

Kumam ale to jest nowa wersja S. Ja podjąłem ryzyko i zobaczymy.


Kilka dni temu kupiłem tą samą wersję za $51,82 -18% cashback z tutejszej okazji.
1529729-kXfKp.jpg
Edytowane przez: "Krzycho." lis 29. 2018
Krzycho.29/11/2018 18:54

Kilka dni temu kupiłem tą samą wersję za $51,82 -18% cashback z tutejszej o …Kilka dni temu kupiłem tą samą wersję za $51,82 -18% cashback z tutejszej okazji.[Obrazek]


Zobaczymy ile wyjdą dodatkowe oplaty;)
Choć 3mam kciuki;)

- ps. Wysylka dopiero za 3 tyg
?
Edytowane przez: "S8GHOST" lis 29. 2018
S8GHOST39 min

Zobaczymy ile wyjdą dodatkowe oplaty;)Choć 3mam kciuki;)- ps. Wysylka d …Zobaczymy ile wyjdą dodatkowe oplaty;)Choć 3mam kciuki;)- ps. Wysylka dopiero za 3 tyg?


Poczekamy, zobaczymy. Nie śpieszy mi się.
Takie droższe zakupy z ryzykiem VATu to lepiej zrobić w banggodzie, gearbeście czy innym lightinthebox w których jest ubezpieczenie od vatu, wysyłki priority line itd.

Mi się udało kupić model S taniej z taką właśnie wysyłką, oby nie było VATu
proszę powiedzcie czy można na tym zainstalować nc+go i będzie działać bez problemu? jak np na smartfonie, czy trzeba coś kombinować ?
vomort7 g, 30 min

proszę powiedzcie czy można na tym zainstalować nc+go i będzie działać bez …proszę powiedzcie czy można na tym zainstalować nc+go i będzie działać bez problemu? jak np na smartfonie, czy trzeba coś kombinować ?


Na Forum Mi ludzie normalnie instalują Aplikacje z APK. WP Pilot ponoć działa i Player i inne. Więc NC+ GO też powinno.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Jedimati. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst