Xiaomi Mi Band 2 CZARNY
-30°Zakończono

Xiaomi Mi Band 2 CZARNY

17
lut 21. 2016
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

17 Komentarzy
Z tego co czytalem wypowiedz przedstawiciela na dzien dzisejszy nie ma czegos takiego jak MiBand 2... Jest Miband 1 i 1s... Reszta, glownie te sygnowane numerem 2 to podrobki (90%) lub wersje 1...
Mialo byc przedstawiciela Xiaomi
Hmm, dziwne, GearBest raczej nie słynie z podróbek czy wałków.
no nie wiem, a ta wersja 1S też raczej podróbka?
gearbest.com/sma…tml
na jd mozna kupic mi band 1 za 28zl z kuponem 10$/15$ ktory dostajemy przy rejestracji
mak777lut 21. 2016

Z tego co czytalem wypowiedz przedstawiciela na dzien dzisejszy nie ma …Z tego co czytalem wypowiedz przedstawiciela na dzien dzisejszy nie ma czegos takiego jak MiBand 2... Jest Miband 1 i 1s... Reszta, glownie te sygnowane numerem 2 to podrobki (90%) lub wersje 1...Nie siej fermentu, 930 ludzi, którzy wystawili pozytywne oceny temu produktowi nie może się mylić, nazwa odrobinę myląca, ale to oryginalny Mi Band, sam mam z tego sklepu 1S i sobie chwalę. Ogólnie dali "2", bo ta wersja różni się od najstarszej wersji i tak ją wyróżnili.
mak777lut 21. 2016

Z tego co czytalem wypowiedz przedstawiciela na dzien dzisejszy nie ma …Z tego co czytalem wypowiedz przedstawiciela na dzien dzisejszy nie ma czegos takiego jak MiBand 2... Jest Miband 1 i 1s... Reszta, glownie te sygnowane numerem 2 to podrobki (90%) lub wersje 1...


To jest to samo co wcześniejsza wersja, tylko pasek jest z nowego materiału i dlatego nazwali to MiBand 2.
Jest miband 2. A różnica względem jedynki jest taka, ze w dwójce są tylko białe diody.
TomdeXlut 22. 2016

Nie siej fermentu, 930 ludzi, którzy wystawili pozytywne oceny temu … Nie siej fermentu, 930 ludzi, którzy wystawili pozytywne oceny temu produktowi nie może się mylić, nazwa odrobinę myląca, ale to oryginalny Mi Band, sam mam z tego sklepu 1S i sobie chwalę. Ogólnie dali "2", bo ta wersja różni się od najstarszej wersji i tak ją wyróżnili.


Wg Xiaomi nie ma czegoś takiego jak MiBand 2... Jest poprawiona wersja MiBand 1 i nowa 1S z pomiarem tętna (biednym swoją drogą i nie wartym uwagi). Jak już, to jest MiBand 1 rev. 2.0... Nazwa jest błędna i nie prawdziwa, poszukaj sobie na forum Xiaomi - jest sporo pytań o MB2 i wyjaśnień, że takie coś póki co nie istnieje... Więc nie mów, że sieję ferment. Może to i oryginalna opaska, ale nie 2 - bo taka nie istnieje póki co...
csmrexlut 22. 2016

To jest to samo co wcześniejsza wersja, tylko pasek jest z nowego … To jest to samo co wcześniejsza wersja, tylko pasek jest z nowego materiału i dlatego nazwali to MiBand 2.


Nie ma MiBanda 2 i będę to powtarzał... Są nawet na forum Xiaomi oficjalne wypowiedzi przedstawicieli firmy... Jest co najwyżej MiBand 1 w nowej rewizji (rev 2.0).
franeloolut 22. 2016

Jest miband 2. A różnica względem jedynki jest taka, ze w dwójce są tyl …Jest miband 2. A różnica względem jedynki jest taka, ze w dwójce są tylko białe diody.


To nadal MiBand 1, tylko w nowej rewizji
Dodając 2ójkę, sprzedawcy liczą na lepszą sprzedaż starego produktu w lepszej cenie, a to nadal jest 1dynka, w wersji odświeżonej, ale od ponad pół roku jest taka w sprzedaży... Sam kupiłem ze 2 miechy temu nową rewizję.
ale to jest wersja bez pulsometru
Opaska spoko, ale pasek polecam od razu wymienić. Można kupić za 1-2 dolary. Oryginalny jest bardzo twardy i nieelastyczny. Trudno w nim spać.
DumeQlut 21. 2016

na jd mozna kupic mi band 1 za 28zl z kuponem 10$/15$ ktory dostajemy …na jd mozna kupic mi band 1 za 28zl z kuponem 10$/15$ ktory dostajemy przy rejestracji


założyłem konto mam niby kupon ale jak go wprowadzam nie działa on możesz poradzić jak go użyć ?
mi band jest tanszy niz 15$ musisz cos do niego dobrac z sklepu jd collection. np prezerwatywy za 2$ ustaw dla zapychacza inna wysylke I kup a za pare godzin anuluj kondony zwroca za nie chajs a kupon przejdzie.
nie wiem coś nie chce załapać ten kupon
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst